Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaorać i zalać to miasto, nic tu nie ma!!! młodzi dlatego właśnie wyjeżdżają bo z pracą ciężko, wyjechałem 10 lat temu,znalazłem dobrą pracę w stolicy i nie zamierzam tu wracać,bo nawet nie wiem gdzie praca z moim kwalfikacjami by sie znalazła, bo wszystkie ,,stanowiska już zajęte".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że wyjechałeś do tej stolycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić pałac urzędu pracy lub oddziału ZUS. Tylko to na prowincji zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać i kartoflów nasadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać i kartoflów nasadzić
turyści będą przyjeżdżać i na ten widok będą się dziwić: O.. POLE..!... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kartoflów to w Karczmiskach. Do Opola pasują buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że wyjechałeś do tej stolycy.
też wyjechałem z tego zadupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Skasować skwer miejski na rzecz parkingu... Żenua, pomieści kilkanaście samochodów z czego większość to pracownicy UP i urozmaicic go elementami zieleni... Teraz jest tam cień, można siąść, odpocząć, jest ładnie zielono a mieszkańcy chcą zrobić betonową pustynię. brawissimo czy jako to sie pisze. 2) Tranzytu w mieście nie ograniczą bo nie ma jak wyprowadzić ruchu poza miasto. 3) Mały targ można ogarnąć - tu się zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym powiedział, że żenua to jest to co zrobiono do tej pory. Te cementowe bunkry na rogu Strażackiej i Piekarskiej , co to jest !!!! Jeżeli ma to pójść w tym kierunku to ja jestem przeciwny tej dobrej zmianie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...