Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MPK napisał:
Zobaczymy ile ludzi zrozumie apel policji. Jestem pewien, że nie wiele. Kierowcy samochodów osobowych to przeważnie półgłówki, do których żadne apele nie trafiają. BENZYNA PO 10 ZŁ./LITR!!!
Oto odpowiedź, dlaczego nie posłucham apelu policji: w poniedziałek - czekałam GODZINĘ na trolejbus 151 (na al. Kraśnickiej) - nie przyjechał!; we wtorek - po 15 minutach stania na przystanku zauważyłam, że przez al. Kraśnicką nie przejechał w tym czasie ŻADEN trolejbus (jakiejkolwiek linii), w końcu wróciłam do domu, odkopałam samochód i pojechałam do pracy samochodem. Na MPK już nie liczę! PS. Oczywiście, 'zapomnieli' powiadomić pasażerów, że czekają nadaremno... Faktycznie, MPK ma ludzi za półgłówki... I nie grzeszy uprzejmością... A "MPK" życzę długiego życia, spędzonego na jeździe komunikacją miejską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Tobie się chyba przyjacielu pomylił autobus podmiejski z autobusem PKSu -bo one faktycznie,że gdzieś tam za miasto do jakiejś wioski raz na kilka godzin jadą-więc takie opóźnienie ma znaczenie. Natomiast autobusy MPK jadą /średnio/ z częstotliwością kilka kursów na godzinę... Więc co mi przeszkadza,że akurat przyjechał ten,który miał być 15 minut temu?-wobec tego wsiadam w niego i jadę,a ten mój"oczekiwany" będzie znowuż opóźniony o około 15 minut...-i jaki w tym problem jeśli mnie już nie będzie na przystanku,bo przecież pojechałem tym wcześniejszym opóźnionym??? No chyba,że jeździsz np.takim jak 47 -bo one rzadko kursują -co godzinę lub co 40kilka minut...
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać. Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam to jak oni daja nam http://www.takeagift pl/polecam:544129
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK napisał:
Zobaczymy ile ludzi zrozumie apel policji. Jestem pewien, że nie wiele. Kierowcy samochodów osobowych to przeważnie półgłówki, do których żadne apele nie trafiają. BENZYNA PO 10 ZŁ./LITR!!!
benzyna po 10zl a kierowcy mpk za taka prace i swoja kulture osobosta 1.5 zl brutto za godz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAR98K napisał:
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać. Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
Oj już nie przesadzaj,że jest aż tak dramatycznie...-chyba nie pamiętasz,jak za komuny było. Przecież teraz kupę ludzi i tak ma swoje auta i spory % jeździ swoimi autami. Jeśli jazda w MPK jest dla Ciebie uciążliwa,to wobec tego skrobaj co rano swoje auto ze śniegu i lodu i jurgaj się w korkach-a zanim się auto rozgrzeje,to trzeba już wysiadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuję przeprosin od policji za wprowadzanie w błąd. Dzisiaj w godz. 15-45 do 16-20 przeszedłem całe Al. Racławickie od Ogrodu Saskiego do Ronda Krwiodawców, w tym czasie nie było żadnego autobusu lub trolejbusu. Czyżby znowu awaria. Zazdrościłem kierowcom własnych samochodów. Dziękuję za takie spacery na mrozie. Jutro nie dam wam się nabrać policjanci od siedmiu...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdzilem i bede jezdzil samochodem mam w du*** marzniecie na przystankach nie po to kupowalem samochod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja strasznie zazdroszczę ludziom ich wlasnych samochodow, bo gdybym taki miala, nie musialabym odmrazac sobie tylka na przystankach i placic za bilety w trakcie przesiadek! nikt nie poslucha mpk, bo samochodem i tak będzie szybciej i cieplej, niewazne, jakie będa korki. jesli mowa o popularnych liniach - tak, to zaden problem, bo autobusy jezdzą jeden po drugim i jak nie ten, to zaraz nadjedzie następny. ale jest duzo linii, które jezdzą raz, dwa na godzine. i gdy taki autobus spoznia sie ponad pol godziny, albo w ogole nie przyjezdza, to juz jest problem. ządam wyjasnien o co chodzi z linią nr 3 - skoro mpk klamliwie twierdzi, ze wszystkie autobusy jezdzą, to czemu 3 jest widziane raz na dzien? i mozna sterczec pol godziny, a i tak nie przyjedzie? a poza tym, mpk nie ma tylu autobusow, zeby POMIESCIC tych, ktorzy zrezygnują z samochodow. gdyby ludzie posluchali apelu policji, to NIE MIESCILIBY sie w autobusach i i tak musieliby isc albo na piechote, albo czekac na następny. więc te bzdury to sobie mogą wsadzic w wiadomo co. jesli pogoda sie sprawdzi i rzeczywiscie napada tyle sniegu, co w poniedzialek, to MAM GDZIES mpk i wole isc na piechote 4,5 km na uczelnie bo i tak dojde szybciej niz autobus sie dotoczy. jutro nastąpi ponowny paraliz lublina, to wiecej niz pewne, takze sądze, ze wyjscie z domu godzine wczesniej jest nieuniknione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i zaczął znów padać śnieg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówców nierezygnujących z auta. Dziś ponad 40 min stałem w korku na wiadukcie przy Poniatowskiego ale przynajmniej w cieple. Mam gdzieś te MPK, jeździ jak flaki z olejem, mam samochód to go wykorzystam i tyle. Pozdrowienia dla kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAR98K napisał:
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać. Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
A ja jakoś codziennie wracam z centrum na Czuby właśnie autobusem MPK i nie zajmuje mi to więcej jak 20-30 minut, łącznie ze staniem chwilę na przystanku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apelowanie o jazdę MPK!!!!chyba ktoś kto chce odmrozić swoje kończyny może tak zrobi,ja dzisiaj stałam na przystanku obok dworca PKP czekałam na chociaż jeden z trzech numerów jeżdżacych na Czechów 23,34 lub 29 ,stałam i stałam ,przejechało mi przed nosem pięć autobusów lini 10 oraz wiele innych,,czekałam godzinę aż pojawiło się wychane po brzegi ludzmi 29 ,pojawiła się myśl;wsiadać czy poczekać na następny,kończyny skostniały tak że nie byłam w stanie skasować biletu ,kierowca nie mógł zamknąć drzwi bo ludzi czekających tak jak ja było ok 30 -40 osób,każdy przeklinał tą cholerną komunikację.stojąc w autobusie trudno było oddychać swobodnie bo tłum naciskał z kazdej strony,ostatni taki ścisk pamiętam tylko po koncercie Madonny w Warszawie.Jesli tak ma wyglądać zima w mieście Lublin to deportujcie mnie stąd na biegun północny,tam przynajmniej więcej przestrzeni,a temperatura niemal ta sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze niech policja przesiadzie sie na mpk bo jak wiadomo jest teraz scisk w autobusach wiec kieszonkowcy maja raj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...