Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja przeczesywała domy w poszukiwaniu narkotyków

Utworzony przez :), 26 listopada 2009 r. o 13:39 Powrót do artykułu
'....policjanci znaleźli 215 gram suszu konopi indyjskich i 3 gramy marihuany...' Czegoś tutaj nie rozumiem )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieszkaniu 24-latka, zamieszkałego w Kolonii Poniatowa policjanci znaleźli 215 gram suszu konopi indyjskich i 3 gramy marihuany oj ten dziennik wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy bierzecie te zdjęcia ??? Czyżby jakaś redakcyjna uprawa? (kidding)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do osoby piszacej artykuł mam pytanie ?? a brali to dozylnie czy na łyzeczkach?? osoba ta jest niekompetentna i niepowinna pisac takich artykułow bo to tylko obniza wiarygodnosc gazety ?? Odrazu zwolnił bym Ciebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Co za spektakularna akcja połączonych sił policyjnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam bardzej wiarygodne i aktualniejsze zdjecia ha!215g oj to bylo tego tak duzo az 215 niezly nalot--co za porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he he kto mi wyjaśni czym się rózni susz konopi indyjskich od marihuany he he he (autor tekstu - kretyn he he he)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych ćpunów to pierdla ! Niech im w dupach zrobią odwierty ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehhe 215gram suszu konopi indyjskich i 3 gramy marihuany... " a ciekawe czy trawke znaleźli też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...