Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja robi prawdziwe filmy drogi (wideo)

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 24 kwietnia 2010 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Zamiast robić filmy to policja niech zrobi drogi, bo niedługo nie będą mieli gdzie tych filmów kręcić, jak się wszystko rozsypie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego opowiadający policjanci opowiadają tylko o skrajnych wpadkach kierowców. Niech opowiedzą o swojej złośliwości i zazdrości. O tym, jak surowo potrafią karać za ,,zaczepienie"tylnym kołem linii ciągłej,pęlnięty klosz itp. Struga jeden z drugim elokwentnego glinę w prasie,ale bywa,że w trasie wyłazi burak i chamisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego glosy kierowcow nie sa zmienione tak jak sie to dzieje w znanym programie telewizyjnym emitowanym na antenie ogolnopolskiej stacji TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Tomaszowie Lubelskim nie ma Skody !! jest OPEL VECTRA C LTM Y247
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rykach jest LRY F041 a nie LRY S041 kto takie błędy wali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza lubelska drogówka pozazdrościła sławy kolegom z innych województw - tym co są na antenie - a tak swoją drogą coś uboga ta lista sreberek bo przecież są też inne auta np. w Zamościu fiat brawa, droga redakcjo 3- z przygotowania do zajęć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a citroen c3? kilka razy widziałem go na lubelskich ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mobilki jak mnie słychać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze kolego cię słychac. ps. fiat brawa to samochod tajniaków nigdy w zyciu drogowki !! I nie posiada wideorejestratora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryki napisał:
w rykach jest LRY F041 a nie LRY S041 kto takie błędy wali
Poza tym vectra nie jest srebrna tylko jakaś beżowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak wyżej już napisał kolega czego nie ma nic o tym jacy mili są ci policjanci pilnujący naszych dróg chyba największe chamy w Europie zero pobłażliwości zero zrozumienia myślą tylko o tym aby jak najwięcej zedrzeć z kierowcy i szukają za co go ukarać zamiast pomagać i służyć obywatelom pomocą, haha zal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~edek~ napisał:
a citroen c3? kilka razy widziałem go na lubelskich ulicach
nie c3 tylko c4, owszem jezdzi, ostatnio widzialem jak zatrzymywali kogos niedaleko ronad pod makro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie fiat brawa tylko bravo po drugie w lublinie sa 4 sreberka 2 w KW i 2 w KM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu Lubelskim jest Vectra ale Czarna/ciemno granatowa a nie jak podają srebrna!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca w nieoznakowanym aucie policyjnym w polsce to najlatwiejsza praca na świecie. przecież nie ma kierowcy, który by nie złamał przepisów , bo oznakowania i ograniczenia w Poslce są chore i nie są możliwe do przestrzegania. nieraz widziałem jak ci niby najlepsi kierowcy świata czyli cała europa zachodnia łamała u nas przepisy drogowe tylko dlatego bo nie byli w stanie ich przestrzegać. tak na marginesie widziałem wczoraj jak ford transit policyjny o godz 13.30 nawrócił na podwójej ciągłej przed rondem na zana i pojechał na komende (właściwie zrobbił to przed samą komendą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panowie Policjancji, nieznajomośc prawa ruchu drogowego szkodzi. Ci panowie jadący prawym pasem mogą jak najbardziej wyprzedzac z prawej strony. Art. 24 ust.10 mówi że dozwolone jest wyprzedzanie z prawej strony z wyznaczonymi pasami ruchu na jezdni jednokierunkowej, a taka tu była. Natomiast jeśli chodzi o drogę jednojezdniową to jak najbardziej musi byc 3 pasy w jednym kierunku poza obszarem zabudowanym i 2 w terenie zabudowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, są kierowcy, na widok których, włosy dęba stają. Ale bez przesady. Nie wszytskich do jednego worka. A praca policjantów w sreberkach, w niektórych przypadkach, to tylko chęć rozładowania frustracji poprzez wlepienie komuś mandatu, gdzie tak na prawdę, wystarczyłoby pouczenie. Druga sprawa to znaki drogowe. CZasami sie zastanawiam co z cwierćinteligent kazał je postawić. Dam przykład: Aleja Spółdzielczości pracy w Lublinie, wjazd od strony Lubartowa. Zaraz za wiaduktem stoi znak "teren zabudowany", bez sensu. W pobliżu praktycznie żadnych zabudować, ruch pieszych znikomy. Dlaczego nie można postawić ograniczenia do 70? Przecież do związkowej spokojnie taka prędkość byłaby bezpieczna. I tak wszyscy jeżdżą więcej niż 70. No, chyba, że eLki z Lubartowa. No to wtedy robi sie koreczek. Niech ktoś pomyśli nad takimi miejscami, bo to na prawdę, tylko ułatwi wszystkim życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wciąż się zastanawiam jak to możliwe żeby w demokratycznym kraju utrzymywane były przepisy które regularnie łamie bezwzględna większość uprawnionych do głosowania, czyli np. właśnie ograniczenia prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrubieszów srebrna vectra LHR 4X17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niemcach maja nieoznakowanego srebrnego Fiata Stilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...