Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zatrzymała podejrzanego o zmasakrowanie psa

Utworzony przez ostatni sprawiedliwy, 10 lipca 2009 r. o 14:37 Powrót do artykułu
OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB A NOGA ZA NOGĘ - TAKA JEST MOJA RADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za tym by jemu też nogę odrąbać!!!! skur**** jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z KRAŚNIKA WIEC BARDZO CHĘTNIE MU ZAJ... Z PRZYJEMNOŚCIĄ BĘDE PATRZYĆ JAK SKUR... ZDYCHA!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim artykułom cos się dzieje. Policja bieże się do roboty. Ale to mało. Informujcie nas proszę o wyrokach lub ich braku. O procesach, czy były? Co z tym gosciem, który wlókł psa za samochodem? Co z handlarzem kocimi skórkami, tym byłym milicjantem z Biłgoraja? A ten co powiesił psa? Napiszcie o tym. Napiszcie co będzie z tym gościem. Czy gdybysmy znali wyroki i kto sądził, w którym sądzie, czy taki artykuł nie zadziałałby jeszcze lepiej????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROK WIĘZIENIA!!! jeszcze za nasze pieniądze utrzymywać dziada!!!!!!!! powinien szczotką do zębów szorować klatki dla zwierząt w schroniskach albo ciężkie roboty fizyczne - jak tak bardzo go energia rozpierała. Wpier...... dziadowi takim samyk kołkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ROK WIĘZIENIA!!! jeszcze za nasze pieniądze utrzymywać dziada!!!!!!!! powinien szczotką do zębów szorować klatki dla zwierząt w schroniskach albo ciężkie roboty fizyczne - jak tak bardzo go energia rozpierała. Wpier...... dziadowi takim samyk kołkiem
Znać, że nie za bardzo się różnisz od tego kata. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Animalsiara napisał:
JESTEM Z KRAŚNIKA WIEC BARDZO CHĘTNIE MU ZAJ... Z PRZYJEMNOŚCIĄ BĘDE PATRZYĆ JAK SKUR... ZDYCHA!!!!!!!!!!!
Rozumiem Twoją złość, ale skoro mógłbyś zrobic to o czym piszesz to odpowiedz mi na pytanie. Jaka jest różnica między nim, a Tobą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skory napisał:
Znać, że nie za bardzo się różnisz od tego kata. Żałosne.[/quote] [quote name='Skory' post='149049' date='10.07.2009, 16:18:20']Rozumiem Twoją złość, ale skoro mógłbyś zrobic to o czym piszesz to odpowiedz mi na pytanie. Jaka jest różnica między nim, a Tobą?
Może taka, że gdyby nie taki artykuł to temu forumowiczowi nawet do głowy by nie przyszło odrąbywac komuś nogę/łapę? Może taka, że nie tylko za wino ale za nic nie waliłby psa/kogokolwiek dragami? A jaka jest różnica między Tobą a tymi co przyglądali się jak tamtem szmaciarz katowal psa? Żadnej, SIŁA SPOKOJU w Tobie i w nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skory napisał:
Rozumiem Twoją złość, ale skoro mógłbyś zrobic to o czym piszesz to odpowiedz mi na pytanie. Jaka jest różnica między nim, a Tobą?
Tak jak napisał Gość. Nie myślałabym o tym gdyby ten człowiek(???) nie dopuścił się tego czynu. To brutalne zachowanie ludzi wzbudza w nas negatywne emocje, które wyzwalają chęć zemsty na złoczyńcy!!! Tylko człowiek bezbarwny "uczuciowo" może obojętnie przejść obok takiego dramatu. I nie będę się rozwodzić nad zagadnieniami które dyktuje moja religia, że trzeba wybaczać itp. bo nie w tym rzecz. Chodzi mi po prostu o to, ze sprawiedliwość fizyczna jest czasami bardziej skuteczna niż nasze chore prawo!!! Sama mam psa. Jestem także wirtualnym opiekunem jednego kochanego kundelka i gdyby nie to, że mieszkam w bloku wzięłabym jeszcze kilka!!! Dlatego serce mi pęka jak czytam takie artykuły. Mam w sobie dobre uczucia dla bezbronnych istot dlatego czyny amoralne są dla mnie nie do przyjęcia i budzą we mnie odrazę która skłania mnie do życzenia temu osobnikowi cierpienia za swoje czyny!!! Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Animalsiara napisał:
Tak jak napisał Gość. Nie myślałabym o tym gdyby ten człowiek(???) nie dopuścił się tego czynu. To brutalne zachowanie ludzi wzbudza w nas negatywne emocje, które wyzwalają chęć zemsty na złoczyńcy!!! Tylko człowiek bezbarwny "uczuciowo" może obojętnie przejść obok takiego dramatu. I nie będę się rozwodzić nad zagadnieniami które dyktuje moja religia, że trzeba wybaczać itp. bo nie w tym rzecz. Chodzi mi po prostu o to, ze sprawiedliwość fizyczna jest czasami bardziej skuteczna niż nasze chore prawo!!! Sama mam psa. Jestem także wirtualnym opiekunem jednego kochanego kundelka i gdyby nie to, że mieszkam w bloku wzięłabym jeszcze kilka!!! Dlatego serce mi pęka jak czytam takie artykuły. Mam w sobie dobre uczucia dla bezbronnych istot dlatego czyny amoralne są dla mnie nie do przyjęcia i budzą we mnie odrazę która skłania mnie do życzenia temu osobnikowi cierpienia za swoje czyny!!! Pozdrawiam!!!
,,Zwyrodnialec zmasakrował psa dla butelki wina i czuje się bezkarny"- pod tym artykułem umieściłam swój komentarz i nie chcę się powtarzać. Zgodzę się ,że takie artykuły nawet w najspokojniejszych ludziach wywołują chęć zemsty, ale nie możemy być podobni do oprawców. Są inne sposoby , aby się na nich zemścić np traktując , jak trędowatych, unikać jak zarazy, spluwać na ich widok itd. Pokazywać , że dla NORMALNYCH ludzi są NICZYM- złem koniecznym, CHWASTAMI !!!!Nie warto takim czymś sobie brudzić rąk, bo inaczej będziemy się z nimi utożsamiać, a przecież nie jesteśmy BESTIAMI w ludzkim ciele. Znając życie i podejście niektórych sędziów do sprawy, to ,,coś"dostanie mało znaczący wyrok (nawet jeśli dostanie rok więzienia, to dla niego żadna kara). Odsiedzi , wyjdzie i to samo będzie robił, bo w takim ,,czymś "nie ma żadnych uczuć. Żyje to na tym świecie i samo nie wie po co i dla kogo.Najgorsze jest to, że to się rozmnaża w zastraszającym tempie, a sądy ( z małymi wyjątkami) nie robią NIC, aby takim BARBARZYŃCOM stosować odpowiednio wysokie kary np pieniężne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gówno przez pomyłkę tylko nazwane człowiekiem nie będzie długo żyć. Czekajcie cierpliwie, aż Dziennik napisze o poszukiwaniach P.R. z Zakrzówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie, że on to zrobił dla JEDNEJ BUTELKI WINA. Więc co moze zrobić dla 500 zł.? Zabic człowieka? spalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzięki takim artykułom cos się dzieje. Policja bieże się do roboty. Ale to mało. Informujcie nas proszę o wyrokach lub ich braku. O procesach, czy były? Co z tym gosciem, który wlókł psa za samochodem? Co z handlarzem kocimi skórkami, tym byłym milicjantem z Biłgoraja? A ten co powiesił psa? Napiszcie o tym. Napiszcie co będzie z tym gościem. Czy gdybysmy znali wyroki i kto sądził, w którym sądzie, czy taki artykuł nie zadziałałby jeszcze lepiej????
No właśnie- dlaczego NIC się nie pisze o wyrokach , jakie dostają sprawcy !!! Domyślam się , że są to nijakie wyroki w stosunku do czynów przez nich popełnionych, a sadzę tak po sprawie trzech zwyrodnialców (jeden z Motycza, dwóch z Tomaszowic, którzy najpierw topili, a następnie żywcem podpalili szczeniaka husky)... Wiem , że nie był to ich pierwszy taki wyczyn, że wcześniej mieli zasądzonego kuratora i po tym incydencie również ukarano ich hmm-NADZOREM KURATORA (skoro pierwszy nic nie zaradził , może drugiemu się uda, szczególnie , że ma obowiązek informować o swojej wizycie)... Śmiechu warte, Prawda ????? A ile dostała ta BESTIA, co wrzuciła żywcem trzy szczeniaczki do palącego się, pieca, a za nimi wskoczyła suka, aby je ratować i przypłaciła to życiem ?Mówi się ,że ludzie , to istoty rozumne-- tylko , gdzie się doszukać u niektórych ROZUMU ???? Niektórzy tzw ludzie powinni wiele się uczyć od zwierząt- TAKA JEST PRAWDA...Szkoda, że wyroki nie są podawane do publicznej wiadomości, może takich czynów byłoby dużo mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten śmieć ma być na utrzymaniu podatników? Rok obozu pracy za michę zupy (i codziennie profilaktyczny wp..), i nie zbliży się do żadnego psa na świecie. A kolesiom, którzy mu obiecali wino też by się przydało kilka miesięcy takiej kuracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie jak się nazywa ten zj..... psychol??????? I gdzie mieszka??????? Może można by coś go nauczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieuchronność i surowośc kary, oraz ostracyzm społeczny - to powinno odstraszać! A jakie są realia : policja umarza na etapie śledztwa nie dopatrując się znamion przestępstwa ( sami pewnie z wrażliwoscią słupa telegraficznego albo miejscowi) prokurator nie kieruje do sądu j.w a jeżeli już sąd - to wyroki - jak kpiny "ze względu na małą szkodliwośc społeczną czynu - np 200 zł grzywny; luib 1/2 roku w zawieszeniuna 5 lat. NA KOGO TO MA DZIAŁAĆ ODSTRASZAJĄCO? NA BANDYTĘ, OPRAWCĘ BEZ SUMIENIA? To budzi jego śmiech i grozę wsród ludzi myślących. A społeczność miejscowa w najlepszym razie stoi z boku. Nikt słowa nie piśnie w obronie mordowanego zwierzęcia, bo przecież to sąsiad robi, więc jak przeciw sąsiadowi!??? Cierpienie zwerząt?! A kogo to obchodzi ? Stosunek samorząów terenowych do psów bezdomnych, którym z mocuy ustawy powinni zapewnić opiekę - płacą hyclom-degenratom, o których wiedzą,że mordują zwierzęta dla zysku i co..a no nic ten burdel się kręci,bo pieniądz ociekający krwią im nie śmierdzi; bo pretestują nieliczni,a ogół ma to gdzieś na zasadzie: " moja chata z kraja".Przecież ten degenrat miał sąsiadów? Tacy sami? Potencjalni oprawcy? A to polskawieś prawdziwa, a nie z folderów. Kościól stoi z boku, bo zwierzę nie ma duszy i dżuma bandytyzmu rośnie w siłę, Aż bandzior zatłucze dzieciaka lub sąsiada - będzie szum na chwilę; a potem ad mortum usrandum !! Groza i przerażenie -i nic więcej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę zapomnieć o tej informacji. Pod wszystkimi najostrzejszymi określeniami tego kretyna i bandyty się podpisuję. Nie mogę bez emocji czytać tych głodnych kawałków typu "pomyśl kim ty jesteś, jeśli zrobiłbyś z nim to samo, co on z psem". Z przyjemnością rozszarpałabym tego zwyrodnialca. Oko za oko sprawdzało się kiedyś, więc może czas wrócić do bardzo skutecznego prawa. Może i ono mało humanitarne, ale zdecydowana większość nie widzi w tym bandycie człowieka, więc tym bardziej lagą przez łeb mu się należy. To ponoć dusza odróżnia człowieka od zwierząt...I kilka słów o działaniach policji. W mojej miejscowości niedawno "ktoś" wyłamał 7 młodych drzew rosnących przy głównej drodze. Policja zgłoszenie przyjęła, ale stwierdziła, że to mała szkodliwość społeczna czynu. Natomiast jeśli ktoś wytnie bez pozwolenia drzewo na swojej posesji, płaci sporą karę. To już duża szkodliwość. Najgorsze jest jednak to, że wszyscy wiedzą, kto te drzewa zniszczył, myślę, że policja też. Nie chce się panom popracować, bo nie wierzę, że boją się dwóch popijających sobie gówniarzy. I to jest smutne, bo sprawy, które bulwersują ludzi, muszą znaleźć się w kilku instytucjach czy prasie, by były godne zainteresowania miejscowej policji. Nie dziwię się, że ludzie w przypadku drzew i skatowanego psa bali się mówić. Tylko raz przekonałam się o tym, że przestępca wiedział pierwszy, kto złożył obciążające go zaznania. Chory system czy głupi ludzie? Smutno mi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emir napisał:
Nieuchronność i surowośc kary, oraz ostracyzm społeczny - to powinno odstraszać! A jakie są realia : policja umarza na etapie śledztwa nie dopatrując się znamion przestępstwa ( sami pewnie z wrażliwoscią słupa telegraficznego albo miejscowi) prokurator nie kieruje do sądu j.w a jeżeli już sąd - to wyroki - jak kpiny "ze względu na małą szkodliwośc społeczną czynu - np 200 zł grzywny; luib 1/2 roku w zawieszeniuna 5 lat. NA KOGO TO MA DZIAŁAĆ ODSTRASZAJĄCO? NA BANDYTĘ, OPRAWCĘ BEZ SUMIENIA? To budzi jego śmiech i grozę wsród ludzi myślących. A społeczność miejscowa w najlepszym razie stoi z boku. Nikt słowa nie piśnie w obronie mordowanego zwierzęcia, bo przecież to sąsiad robi, więc jak przeciw sąsiadowi!??? Cierpienie zwerząt?! A kogo to obchodzi ? Stosunek samorząów terenowych do psów bezdomnych, którym z mocuy ustawy powinni zapewnić opiekę - płacą hyclom-degenratom, o których wiedzą,że mordują zwierzęta dla zysku i co..a no nic ten burdel się kręci,bo pieniądz ociekający krwią im nie śmierdzi; bo pretestują nieliczni,a ogół ma to gdzieś na zasadzie: " moja chata z kraja".Przecież ten degenrat miał sąsiadów? Tacy sami? Potencjalni oprawcy? A to polskawieś prawdziwa, a nie z folderów. Kościól stoi z boku, bo zwierzę nie ma duszy i dżuma bandytyzmu rośnie w siłę, Aż bandzior zatłucze dzieciaka lub sąsiada - będzie szum na chwilę; a potem ad mortum usrandum !! Groza i przerażenie -i nic więcej !!
POPIERAM !!!!!!!!! Oby tak myślących ludzi było coraz więcej..........Na marginesie- ksiądz z Tomaszowic , gdzie sprawa dotyczyła spalenia żywcem szczeniaka husky przez trzech małoletnich morderców stwierdził podczas niedzielnego kazania- cyt,, to był tylko pies"......WSTYDZĘ się za takich księży, bo rzucają cień na tych NORMALNYCH, dla których bracia mniejsi, nie są obojętni.Dlaczego Noe na swoją Arkę zabrał również po parze zwierząt?-żeby się rozmnażały , bo mają takie samo prawo do życia , jak My...,,Jakże uroczą istotą jest człowiek- JEŚLI JEST CZŁOWIEKIEM!!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
POPIERAM !!!!!!!!! Oby tak myślących ludzi było coraz więcej..........Na marginesie- ksiądz z Tomaszowic , gdzie sprawa dotyczyła spalenia żywcem szczeniaka husky przez trzech małoletnich morderców stwierdził podczas niedzielnego kazania- cyt,, to był tylko pies"......WSTYDZĘ się za takich księży, bo rzucają cień na tych NORMALNYCH, dla których bracia mniejsi, nie są obojętni.Dlaczego Noe na swoją Arkę zabrał również po parze zwierząt?-żeby się rozmnażały , bo mają takie samo prawo do życia , jak My...,,Jakże uroczą istotą jest człowiek- JEŚLI JEST CZŁOWIEKIEM!!!!"
Bardzo mi się podoba Twój cytat na końcu komentarza.Szkoda, że wśród tych uroczych ludzi jest tylu .... brak słów , żeby ich określić, bo każde określenie będzie zbyt delikatne dla takich ...Szkoda, że tacy chodzą po świecie i zanieczyszczają swoją obecnością i tak zatrute środowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
POPIERAM !!!!!!!!! Oby tak myślących ludzi było coraz więcej..........Na marginesie- ksiądz z Tomaszowic , gdzie sprawa dotyczyła spalenia żywcem szczeniaka husky przez trzech małoletnich morderców stwierdził podczas niedzielnego kazania- cyt,, to był tylko pies"......WSTYDZĘ się za takich księży, bo rzucają cień na tych NORMALNYCH, dla których bracia mniejsi, nie są obojętni.Dlaczego Noe na swoją Arkę zabrał również po parze zwierząt?-żeby się rozmnażały , bo mają takie samo prawo do życia , jak My...,,Jakże uroczą istotą jest człowiek- JEŚLI JEST CZŁOWIEKIEM!!!!"
Czy moge prosić o podanie bliżśzych danych tego księdza z Tomaszowic. Fundacja zwróci sie do niego i do jego zwierzchnika - biskupa; taka postawa MUSI spotkać się z reakcją; Kościół, jako niezaprzeczalny autorytet moralny dla wiernych, nie od dziś robi najgorszą z możliwych robotę, utwierdzajać wiernych w przeświadczeniu,że zwierzę jest rzecza, a jego dręczenie i zabijanie to nie grzech.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...