Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie policjanci tak trzymać - po zatrzymaniu od razu na glebę i skuć żeby kierowca rencista bez nób nie uciekł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo policja ma dosc ja im sie niedziwie .a jak głuhy dziadek ma problema to nieh ałtobusem jeździ.jak bym byl psem to bym pałował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mam z nimi często do czynienia, jak zauważyłem w ciągu ostaniego roku, dwóch, policjanci z drogówki są coraz bardziej chamscy, a im młodsi tym gorzej, może ktoś ich tak uczy, osobiste wycieczki są na porządku dziennym. Nie zauważyłem tego natomiast u zwykłych policjantów, ci z kolei zachowują się do przesady ostrożnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko sie zgadza, sam widzialem jak raz radiowoz w Lublinie zatrzymal sie bo starszy pan przechodzil na czerwonym swietle. Przez okno radiowozu jakis mlody gowniarz wydarl gebe: gdzie leziesz!. Gdzie tu kultura? W policji bardzo czesto pracuja po prostu ludzie nie do tego stworzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozatrudniali gówniaży i takie efekty. Powinni ich też uczyć etykiety. Nie to, aby policjant był ciepła klucha, ale jakies minimum kultury także i ich winno dotyczyć, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak do mnie się kiedyś wysadzą to zobaczą że nie było warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak ciągłości pokoleniowej. Teraz policjanta z kilkudziesięcioletnim stażem "ze świecą szukać". Ci co zostali nie maja pomysłu na zycie w "cywilu". Pozostałych wygnano w imię pieriestrojki. Pozostali młodzi którzy nie mają od kogo się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagrywać i wrzucać na Youtube !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tekst jest bez sensu. Jakiś anonimowy gostek pisze do redakcji, nie ma wyjaśnień policji ani tych policjantów. Każdy może napisać coś takiego. Chyba najpierw redakcja powinna sprawdzić takie zdarzenie, a potem pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i nauczka na przyszłość dla policjantów- uprzejmym być i nie wdawać sie w kłotnie. a i karać, nie wyróżniac. założe sie że gośc pruł ile fabryka dała i dobrze zrobili że go zatrzymali( bo to raz widzieliście gościa który po waskiej drodze w ternie zabudowanym lub po dziurawej ulicy jedzie jak szalony??) zatrzymując go być może ostudzili jego zapędy i uratowali mu zycie. a to że nie mieli radaru?? może po prostu nie wszystkie radiowozy mają radary( trudno żeby wszystkie miały) a policjanci powinni pluć sobie w brodę że zakończyli pouczeniem- nauczka na przyszłośc. następnym razem dzięki temu panu który doniósł juz na pewno nie poucza tylko wlepią mandat:) a donosiciel zachował sie jak beksa- nakrzyczeli ,,na mnie" - weź sie facet zachowaj jak mezczyzna a nie jak baba- jechałes za szybko to sie przyznaj a nie teraz płaczesz!! odrobina honoru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zulu co ty pieprzysz w ten sposob to nikt by nic nie pisał tylko sprawdzał miesiacami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wszystko widziałem bo akurat moje dzieci przez drogę przechodziły, kretyn jechał jak szalony i bardzo dobrze że go zatrzymali, karać takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak, bo przecież wiadomo, że jechał za szybko od razu jak wsiada za kółko to jest przestępcą tak? Tylko mam takie małe paytanie skąd z ciebie (do amaros) taki jasnowidz co? A może to ty skontrolowałeś tego człowieka skoro tak wszystko wiesz? A co do kultury, to powinna obowiązywać wszystkich, policjantów również. Przecież nie sztuka pokazać kierowcvy kto tu rządzi jak się jest funkcjonariuszem publicznym, ma przy boku broń, bloczek z mandatami i taryfikator punktów karnych. Ale to chyba nie o to chodzi prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wielu takich pseudo policjantów którym sodówka uderzyła do głowy. myślą że jak się jakimś cudem dostali do drogówki to można im ludźmi poniewierać. są też tacy co uważają że mają nie wiadomo jaką władzę i mogą wszystko nawet po służbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY WIE ŻE POŁOWA DZISIEJSZYCH POLICJANTÓW TO NIEDOWARTOŚCIOWANI LUDZIE Z KTÓRYCH WIEKSZOŚĆ BYŁA NEKANA PRZEZ SWOICH RÓWIEŚNIKÓW A WIĘC MUSZA SIE TERAZ ODEGRAĆ, NA SZCZĘŚCIE MILICJANTEM NIE JEST SIE CAŁE ZYCIE A W PAMIĘCI ZOSTAJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni...kupuj na potege wiatraki zeby serwery chlodzic dzis caly dzien!!! Czerwona plachta na narod polski zostala rzucona przez was w postaci slowa "Policjant zrobil cos zle" i teraz bedzie caly dzien wpisow jaka to Policja jest zla i niedobra. Za dwa dni napiszcie ze komus kto napisal komentarz zaje.bali i nogi polamali wtedy ten ktos napisze "gdzie byla Policja ja sie pytam?!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz policjant z drogówki moze byc ślepy i głupi w dodatku bez prawka i tak może pracowac w takim wydziale. Rozliczani są z ilości mandatów karnych. Jak ma wiecej to nawet może być głupi bo dla kierownictwa to tylko taki się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci nie szanują się wzajemnie , więc czego można od nich wymagać w stosunku do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego nie zawsze w sądzie obywatele skazani są na przegraną ... Powiem tyle: trasa K - 17, teren niezabudowany - tempomat ustawiony na 90, wjeżdżam w zabudowany - chwilę wcześniej przestawiłem tempomat na 50. Zatrzymuje mnie patrol i stwierdza, że jechałem - UWAGA - 110. Tłumaczę, że to niemożliwe, że tempomat, a nawet, że system rejestruje ustawienia tempomatu. W odpowiedzi uslyszałem: może pan odmówić przyjęcia mandatu, sprawa zostanie skierowana do sądu i zobaczymy komu uwierzy sąd, jakiemuś kierowcy, czy dwóm policjantom. Na ich nieszczęście okazałem legitymację służbową i panowie najpierw zrobili się czerwoni, a potem odjechali na sygnale upuszczając moje dokumenty na jezdnię. Zdarzenie miało miejsce na samym początku mojej "kariery", ale na własnej skórze przekonałem się, jak potrafi zadziałać policja. I kończę początkiem - nie zawsze sąd uwierzy policjantom ... tylko trzeba się w trakcie kontroli grzecznie i spokojnie zachowywać, a nie zwalniać policjantów z pracy ... Swoją drogą to też ciekawe, że niektórym się czasy pis-u nie podobają, ale nagrywać lubią, jak pewien minister ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wczorajszy artykół "Policjanci potraktowali mnie jak bandytę" Zmiana na "Policjanci niegrzecznie potraktowali kierowcę". Jaka przemiana, tekst troszę inny a jutro jaki nagłówek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...