Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant tylko stał i patrzył. I tak odpowie za pobicie

Utworzony przez KRUSownik, 3 listopada 2010 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Jacek ps. "Szpon" to niezłe ziółko - usadził miśka aż miło - podobno ma znajomości wśród górali co pasą owce na halach - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jacek (pobity) pochodzi ze szlachetnej i do głębi uczciwej rodziny. NIc dziwnego, że GW staje murem za pokrzywdzonym. Trzeba też pamiętać, że zięć - policjant nie tylko stał ale miał w oczach coś takiego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że ja nie trafiłem na tego prokuratora. Bo ten, który zamiast oskarżyć pijanego policjanta za pobicie i spowodowanie obrażeń powyżej 7 dni umarza śledztwo z powodu znikomego społecznego niebezpieczeństwa czynu. Może się wczuł w rolę adwokata a nie prokuratora. Chętnie opowiem mediom tą cała historię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowany napisał:
Szkoda że ja nie trafiłem na tego prokuratora. Bo ten, który zamiast oskarżyć pijanego policjanta za pobicie i spowodowanie obrażeń powyżej 7 dni umarza śledztwo z powodu znikomego społecznego niebezpieczeństwa czynu. Może się wczuł w rolę adwokata a nie prokuratora. Chętnie opowiem mediom tą cała historię.
Pan Jacek to szara eminencja, elita i władza sama w sobie - przez niego bije moc, jego gwiazda jaśnieje jak słońce w zenicie, on nie ma cienia, jest szybki jak kobra i sprytny jak szczura - a Ty chłopie kim jesteś - że śmiesz stawać na przeciwko władzy i wygrać !!! na pewno nie jesteś "Szponem" - tylko on wygrywa z tymi co myślą, że zwyciężyli kiedy jeszcze się toczy walka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek...jesteś żałosny z tą sprawą, ciesz się, że Ci, których Ty biłeś nie zgłaszali tego wszystkiego na policję...już dawno byś siedział. A teraz co? Media IV władza i korzystasz z tego. Pamiętaj, że Ty też w końcu się doigrasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uniemożliwiali ucieczkę Jackowi C., ani interwencję postronnych osób." o co sie stao??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli można? Gdy grupa maltretowała kogoś skazywani byli tylko Ci, którzy zadawali razy. Pozostali byli uznawani za niewinnych. A przecież często napastnicy są silni, bo są w grupie. Również ofiara miałaby większe szanse na obronę lub ucieczkę gdyby naprzeciw niej stanęła 1-2 osoby a nie większa grupa. Ci milczący uczestnicy powinni więc odpowiadać. Dobrze, że w końcu znaleziono paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie spałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyrywaj zębów bo implantów nie wstawisz. fundusz po pobiciach opłaca koszt takiej "imprezy". zaświadczenie, że sprawa w toku, o uszczerbku na zdrowiu. W Hospicjum im. Malego Ksiecia np. jest tey dla dorosych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...