Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant zawinił, reportera wieszają

Utworzony przez Mirek, 26 lutego 2008 r. o 06:54 Powrót do artykułu
Mi panowie z tego "radaru na kółkach" który mnie dogonił bo na 40 miałem 60 tłumaczyli że jak radar z kamerą złapie, to zawsze jest mandat. Policja lubi nas golić z kasy, sami siebie chronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pouczono pirata w gliniarskim mundurze i na tym się skończyło,bo spieszył się do domu w ważnych sprawach rodzinnych. Inny na miejscu gliniarza stanął by przed sądem grodzkim,a na pewno "zarobił by" sporo punktów karnych. I pomyśleć,że tacy piraci zatrudnieni są w "psiarni",a ich zwierzchnicy to tolerują. I jak tu ma się dobrze mówić o "psach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju naruszania prawa, także i przez osoby zobligowane do kontroli jego przestrzegania. Lecz cieszę się, że pani Malczuk dostanie trochę po nosie. Należy jej sie niewątpliwie za cały szereg artykułów publikowanych a Słowie Podlasia, a reprezentujacych jedynie słuszną linię w regionie -PSL. Tygodnik ten to tuba propagandowa PSL i jego kacyków. Tendencyjność i nierzadko złośliwość pani Beaty, z jaką opisuje toczące się życie społeczne powiatu bialskiego pokazuje, iż przekroczyła ona wszelkie granice uczciwego i obiektywnego dziennikarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład, jak zawsze idzie z góry: w każdej grupie zawodowej są ludzie "pod parasolem", których się nie tyka. I nie ma co udawać, że taki proceder jest tylko w policji. Przyjrzyjcie się środowisku sędziów, prokuratorów, lekarzy, a przede wszystkim... POLITYKOM. To oni ustanawiają prawo i dają przykład. To oni każdego dnia przypominają, że są równi i równiejsi. Płacicie podatki? Bo ja tak. A przecież lepiej by było płacić je, wzorem posłów, za granicą. Ale ja nie mogę, bo mnie ogranicza prawo. Nie czepiajcie się tylko policji. Czepcie się tych, których wybraliście. Przecież obiecali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne dać mu jeszcze większą podwyżkę. Kupi lepsze autko i bardziej bedzie pędził do ukochanej żnki czy rodziny. Zwykły glina płaci i już. No ale to nie jest krawężnik tylko uczony w prawie i piśmie. A zresztą bidula za co on miał zapłacić. Może za mało zarabia. Flaki mi się przewracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo, PAn jedzie bez pasów !!!! - też trzeba pouczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to głupi gliniarz, bo jakby odpuścił diennikarce to już temat byłby zapomniany, a tak znowu się odgrzało temacik i trzeba się wstydzić - jeśli oczywiście ten pan wie co to jest wstyd, co to jest honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST TA RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA PO POLSKU IM WYŻEJ JESTEŚ NA STOŁKU TYM JESTEŚ RÓWNIEJSZY!!, TO ZNACZY MOZESZ OLAĆ PRAWO "CIEPŁYM MOCZEM"...KOLESIE CIĘ WYBORNIĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju pan komendant i pan prokurator powinni trafić na BRUK i to z HUKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJANCI SĄ POZA PRAWEM. W KRASNIKU BRAT KOMENDANTA PRACOWAŁ SOBIE SPOKOJNIE U JEGO BOKU MIMO IŻ MIAŁ WYROK ZA SPOWODOWNIE WYPADKU POD WPŁYWEM, NIKT GO NIE POCIĄGNĄ ZA TO DO ODPOWIEDZIALNOŚĆIO SŁUŻBOWEJ. TERAZ BRATA PRZENIEŚLI NIBY ZA KARE DO OPOLA I PRACUJE DALEJ SPOKOJNIE U BOKU KOLEGI KOMENDANTA. TOĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zwrócić uwagę na spekt prawny zagadnienia. Otóż bezsprzeczne wydaje się, że policjantem (któremy zgodnie z art. 66 ustawy o policji policjant w związku z pełnieniem obowiązków służbowych korzysta z ochrony przewidzianej w Kodeksie karnym dla funkcjonariuszy publicznych) może być osoba o nieposzlakowanej opinii. Tym bardziej, gdy chodzi o KOMENDANTA. Oczywiście Pan Komendant jechał prywatnie, ale czy popełnienie wykroczenia i nie poniesienie konsekwencji stawia go w świetle prawa i konstytucyjnej zasady równości wszystkich obywateli wobec prawa w pozycji osoby o nieposzlakowanej opinii? Zawsze kiedy słyszy się o tego typu zdarzeniach, przypomina się przyapdek szwedzkiej wicepremier która ustąpiła ze stanowiska bo NIE ZAPŁACIŁA ABONAMENTU TELEWIZYJNEGO. Jeżeli ktoś pokusiłby się o stwierdzenie, że mamy prawo azjatyckie, to przepraszam, ale nie obrażajmy azjatów. Np. Singapur jedno z najczystrzych państw tylko dzięki bezwględnym i drakońskim karom oraz bezwlędnemu egzekwowaniu uporało się z zaśmiecaniem. Może kiedyś i u nas będzie lepiej (baju, baju, po niedzieli lada dzień). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spkój Komendantowi. Może miał po prostu ..... Trzeżwy Poranek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukullus napisał:
Jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju naruszania prawa, także i przez osoby zobligowane do kontroli jego przestrzegania. Lecz cieszę się, że pani Malczuk dostanie trochę po nosie. Należy jej sie niewątpliwie za cały szereg artykułów publikowanych a Słowie Podlasia, a reprezentujacych jedynie słuszną linię w regionie -PSL. Tygodnik ten to tuba propagandowa PSL i jego kacyków. Tendencyjność i nierzadko złośliwość pani Beaty, z jaką opisuje toczące się życie społeczne powiatu bialskiego pokazuje, iż przekroczyła ona wszelkie granice uczciwego i obiektywnego dziennikarstwa.
Obawiam się, że ta radość jest przedwczesna. Po nosie nie ja dostanę, a tylko okrzepnę i będę pięć razy bardziej złośliwa. Bój się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lunia, tak trzymaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...