Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POlityczny POjedynek twardzieli: Palikot czy Karpiński

Utworzony przez lpiksnisalfwww, 22 maja 2010 r. o 02:38 Powrót do artykułu
witam wszystkich w tym waznym dla zainteresowanych lubelszczyzna i jej losami dniu. Dziś wybory władz regionalnych PO. Jako delegat z dumą chciałbym podkreślić, że zdecydowałem się zagłosować na KARPIŃSKIEGO WŁODKA. Jestem przekonany, że wybór Karpińskiego na Przewodniczącego lubelskiej PO, powinien być naturalnym posunięciem podczas dzisiejszego Zjazdu. Wszyscy, którzy zostali wydelegowani z naszego województwa, by wybrać dobrego szefa rządzącej w nim partii powinni zagłosować na Włodka. Jesteśmy winni to ludziom, którzy na nas głosowali- którzy są mieszkańcami naszej małej Ojczyzny. Dlatego też, apeluje do kolegów, którzy dziś ok.12 obecni będą na głosowaniu, by zastanowili się i zagłosowali na człowieka pracowitego, doświadczonego jednocześnie uczciwego i pomocnego- zapewniam, że właśnie taki jest W.Karp. Mam nadzieję, że zwycięży w nas zdrowy rozsądek i skorzystamy z ogromnej szansy dla Lubelszczyzny jaką jest osoba Karpińskiego jako Szefa naszego Regionu. POzdrawiającPOpieram Włodka.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zglosuje na Janusza Palikota, bo uwazam ze ma sile przebicia w rzadzie.Pan Karpinski jest wedlug mnie zaslaby. Lubelszczyzna wiecej skorzysta glosujac na Pana Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały kraj ma inny problem niż podrzędne wybory w PO, jest nim powódź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Starcie, którym pasjonuje się cały kraj, już jutro w Lublinie." Cały kraj moi drodzy to walczy ze skutkami powodzi - lubelszczyzna również. Gdyby nie powodz to caly kraj mialby to rowniez gdzies - tak jak i lubelszczyzna, szczegolnie zaniedbana i spychana w niebyt lubelszczyzna. Dodajcie "material sponsorowany" - i wszystko stanie sie jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński nie ma rzadnych szans..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec ery Biłgoraja w Lublinie,nawet Donald Tusk skrytykował powrót Palikota ,Karpiński według moich rachunków ma sporą przewagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja zglosuje na Janusza Palikota, bo uwazam ze ma sile przebicia w rzadzie.Pan Karpinski jest wedlug mnie zaslaby. Lubelszczyzna wiecej skorzysta glosujac na Pana Palikota." Proszę wytłumaczcie mi co miał na myśli piszący te słowa Internauta. Co takiego pan "poseł' zrobił dla Lubelszczyzny? Już wiem za jego poparciem i wstawiennictwem "w rządzie" mamy wspaniałe drogi (szczególnie tą tak potrzebną S17 Do Warszawy i S19 - o S12 i DK74 nie wspomnę) i nowe miejsca pracy np. tak szumnie obiecaną praez pana "posła" fabrykę Husqvarny. No i te nienaganne maniery w stosunku do innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna walczy z powodzią,a miejscowa PO pasjonuje się walką o władzę!Wstyd!Nie dość tego ,że obecna władza sprowadziła Lubelszczyznę do parteru /na szary koniec/we wszystkich wskaznikach,to jeszcze demonstrują walkę wewnętrzną o władzę wtedy,kiedy trzeba stanąć na wały i podawać worki.A może by tak cały zjazd regionalny pojechał do Parchatki czy do Wilkowa i pomógł ludziom?A może byście zebrali coś ze swoich "skromnych pensyjek " na powodzian?No nie na to już PO nie stać!Im się marzy władza absolutna!Czas na zmiany w całym kraju we wszystkich władzach! Myślę,że początek będzie w wyborach prezydenckich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lpiksnisalfwww napisał:
witam wszystkich w tym waznym dla zainteresowanych lubelszczyzna i jej losami dniu. Dziś wybory władz regionalnych PO. Jako delegat z dumą chciałbym podkreślić, że zdecydowałem się zagłosować na KARPIŃSKIEGO WŁODKA. Jestem przekonany, że wybór Karpińskiego na Przewodniczącego lubelskiej PO, powinien być naturalnym posunięciem podczas dzisiejszego Zjazdu. Wszyscy, którzy zostali wydelegowani z naszego województwa, by wybrać dobrego szefa rządzącej w nim partii powinni zagłosować na Włodka. Jesteśmy winni to ludziom, którzy na nas głosowali- którzy są mieszkańcami naszej małej Ojczyzny. Dlatego też, apeluje do kolegów, którzy dziś ok.12 obecni będą na głosowaniu, by zastanowili się i zagłosowali na człowieka pracowitego, doświadczonego jednocześnie uczciwego i pomocnego- zapewniam, że właśnie taki jest W.Karp. Mam nadzieję, że zwycięży w nas zdrowy rozsądek i skorzystamy z ogromnej szansy dla Lubelszczyzny jaką jest osoba Karpińskiego jako Szefa naszego Regionu. POzdrawiającPOpieram Włodka.!
A co panie Flasiński Karpiński obiecał kolejne dotacje dla żony, jak wygra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delegat napisał:
Karpiński nie ma rzadnych szans..
WICIE ROZUMICIE TOWARZYSZE NIE KSZTAŁCUNY NIE UCZUNY ALE MONDRY PIERDZIELONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lpiksnisalfwww napisał:
witam wszystkich w tym waznym dla zainteresowanych lubelszczyzna i jej losami dniu. Dziś wybory władz regionalnych PO. Jako delegat z dumą chciałbym podkreślić, że zdecydowałem się zagłosować na KARPIŃSKIEGO WŁODKA. Jestem przekonany, że wybór Karpińskiego na Przewodniczącego lubelskiej PO, powinien być naturalnym posunięciem podczas dzisiejszego Zjazdu. Wszyscy, którzy zostali wydelegowani z naszego województwa, by wybrać dobrego szefa rządzącej w nim partii powinni zagłosować na Włodka. Jesteśmy winni to ludziom, którzy na nas głosowali- którzy są mieszkańcami naszej małej Ojczyzny. Dlatego też, apeluje do kolegów, którzy dziś ok.12 obecni będą na głosowaniu, by zastanowili się i zagłosowali na człowieka pracowitego, doświadczonego jednocześnie uczciwego i pomocnego- zapewniam, że właśnie taki jest W.Karp. Mam nadzieję, że zwycięży w nas zdrowy rozsądek i skorzystamy z ogromnej szansy dla Lubelszczyzny jaką jest osoba Karpińskiego jako Szefa naszego Regionu. POzdrawiającPOpieram Włodka.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zagłosuję na Włodzia., dzięki temu w dalszym ciągu będziemy kosic kasę na popiołach w Zakładach Azotowych i Bogdance; o Czesiu tez nie zapomnimy, niech dalej rzadzi przetargami
lpiksnisalfwww napisał:
witam wszystkich w tym waznym dla zainteresowanych lubelszczyzna i jej losami dniu. Dziś wybory władz regionalnych PO. Jako delegat z dumą chciałbym podkreślić, że zdecydowałem się zagłosować na KARPIŃSKIEGO WŁODKA. Jestem przekonany, że wybór Karpińskiego na Przewodniczącego lubelskiej PO, powinien być naturalnym posunięciem podczas dzisiejszego Zjazdu. Wszyscy, którzy zostali wydelegowani z naszego województwa, by wybrać dobrego szefa rządzącej w nim partii powinni zagłosować na Włodka. Jesteśmy winni to ludziom, którzy na nas głosowali- którzy są mieszkańcami naszej małej Ojczyzny. Dlatego też, apeluje do kolegów, którzy dziś ok.12 obecni będą na głosowaniu, by zastanowili się i zagłosowali na człowieka pracowitego, doświadczonego jednocześnie uczciwego i pomocnego- zapewniam, że właśnie taki jest W.Karp. Mam nadzieję, że zwycięży w nas zdrowy rozsądek i skorzystamy z ogromnej szansy dla Lubelszczyzny jaką jest osoba Karpińskiego jako Szefa naszego Regionu. POzdrawiającPOpieram Włodka.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Delegat napisał:
Koniec ery Biłgoraja w Lublinie,nawet Donald Tusk skrytykował powrót Palikota ,Karpiński według moich rachunków ma sporą przewagę
Czyli ogłaszasz początek ery Puław w Lublinie? Jeśli myślisz, że Karpiński ma większe możliwości od Palikota w działaniu dla Lubelszczyzny to... się dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Czyli ogłaszasz początek ery Puław w Lublinie? Jeśli myślisz, że Karpiński ma większe możliwości od Palikota w działaniu dla Lubelszczyzny to... się dziwię.
zdecydowanie ma i je wykorzystuje! to,że nie trabia o nim na lewo i prawo w mediach nie znaczy ,ze nie ma. ludzie szanują Karpinskiego, bo jest czlowiekiem działającym "w terenie" a nie w mediach! Zresztą wybraliście sobie POpaprańca POlikota- zobaczymy co będzie, jak podziała dla naszej Lubelszczyzny. miał szanśe, wykorzystał ją na k***** prawo, belzebuba, alkoholizm śp Prezydenta i inne bzdury! on bajerzyć potrafi a Wy łykacie to jak młode pelikany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...