Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóżmy zdążyć 4-latkowi z przeszczepem

Utworzony przez bania, 22 listopada 2008 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Gdyby każdy internauta wysłał link znajomemu przez GG bylo by szybciej i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Rodzicom wiary i wytrwaści. Szkoda, że w sobotę banki są zamknięte. W poniedziałek wyślę ile będę mogła - bo jestem na rencie, ale grosz do grosza i może uda się szybko uzbierać by uratować maluszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do WEBMASTERA czy jest mozliwosc wygenerowac krótszy adres URL by ustawic w opisie GG ?? Proszę o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do WEBMASTERA czy jest mozliwosc wygenerowac krótszy adres URL by ustawic w opisie GG ?? Proszę o to.
Krótszy link: http://tinyurl.com/6p2jkj pozdrawiam Łukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do WEBMASTERA czy jest mozliwosc wygenerowac krótszy adres URL by ustawic w opisie GG ?? Proszę o to.
witam Ustawiłem link do tego artykułu na www.dziennikwschodni.pl/pomozmy-kacprowi
Ostatnio edytowany 22 listopada 2008 r. o 15:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore, aby móc leczy należy żebrac o pieniądze. A gdzie są moje do cholery pieniądze przez 30 lat pracy i nie korzystam z lekarza, dzięki ..... NFZ niech odda co moje temu chłopcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro ide do banku wpłącic miejmy nadzieje ze maluch zdarzy!!!! Juz zamiscilem linki na klasie i gg ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również przekazałem informacje znajomym i też wspomogę Malucha i 3mam za niego kciuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wpłaciłam. Wy też to zróbcie - przecież parę złotych to nie tak wiele, a chłopczyk zasługuje na to żeby żyć!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jutro wyślę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jak przebiega zbiórka? Ja wpłaciłam pieniążki i dużo innych osób deklarowało, że również wpłaciły. Chciałabym, żeby Kacperek otrzymał nowe serduszko jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wpłaciłam. Zachęcam! Dobro zawsze wraca!!! Pomóżmy małemu chłopcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na strone o Kacperku Zagrodnym http://pomozkacperkowi.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję iż szybko zbiorą pieniążki, życzę im tego z całego serca, pomódlmy się poza tym o jego życie .. czasem to daje tyle co pieniądze a może i więcej. Rodzice trzymajcie się a Kacperku życzę Ci tego żebyś zył długo i naprawdę szczęśliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena napisał:
Mam nadzieję iż szybko zbiorą pieniążki, życzę im tego z całego serca, pomódlmy się poza tym o jego życie .. czasem to daje tyle co pieniądze a może i więcej. Rodzice trzymajcie się a Kacperku życzę Ci tego żebyś zył długo i naprawdę szczęśliwe.
Przeczytałam własnie dziś artykuł o pomoc dla małego chłopczyka. I też w poniedziałek wpłacę bo dziś sobota i bank nieczynny , zachęcam aby każdy kto otworzy tę stronę niech wpłaci tyle ile może ,rozumiem tych rodziców bardzo im współczuję a skoro możemy dawać na Wielką Orkiestę Swiąteczną to również na tego chłopczyka tym bardziej , jeżeli zdążymy ze zbiórką na jego nowe serduszko to tak jakbyśmy siebie uratowali . ZACHĘCAM WSZYSTKICH - POMÓŻMY TEJ RODZINIE - URATUJMY MAŁEGO KACPERKA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez w poniedzialek wysle pomoc. Kacperku malenki bedziemy cie ratowac ile sil. Wierze, ze ci sie uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez staram sie pomoc jak tylko sie da... Ludzie pomóżcie mu!! Organizujcie zbiórki itp. WARTO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anika45 napisał:
Ja tez w poniedzialek wysle pomoc. Kacperku malenki bedziemy cie ratowac ile sil. Wierze, ze ci sie uda.
Ja już dokonałam wpłaty na konto i zachęcam wszystkich bardzo do wpłat choćby najmniejszych kwot - niech ta akcja otworzy nasze serca jeżeli wpłacimy chociażby małą kwotę uratujemy małego Kacperka . Jedyny wysiłek to przejść do Banku i dokonać wpłaty 10,lub 20 lub więcej zł. na konto ,które widnieje na linku tego tematu . Podaję dla chętnych jak dokonać wpłaty : "FUNDACJA POLSAT " INWEST BANK S.A Nr 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555 z dopiskiem " Dla Kacpra Zagrodnego Jeżeli każdy mieszkaniec lubelszczyzny wpłacił by tylko 50 gr. to kwota uzbierana na tym koncie wystarczyła by na pokrycie kosztu operacji przeszczepu dla tego chorego chłopczyka. Bardzo Was proszę uratujmy to dziecko , proszę Was bardzo o wpłaty na jego przeszczep. Niech to będzie naszą wspólną sprawą i wyzwaniem - czy potrafimy sprostać temu zadaniu - wołania rodziców o pomoc w uratowaniu życia 4-ro latkowi. Jeżeli się pospieszymy w zbiórce , będzie to nasze wspólne zwycięstwo - zwycięstwo internałtów .Pomóżmy - otwórzmy nasze serca może i my będziemy takiej pomocy potrzebować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA ALLEGRO DLA KACPERKA http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_...zagrodnego.html ORAZ NA PORTALU NASZA-KLASA.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...