Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Engel i Guzowska na balu na rzecz \"Stali\"

Utworzony przez ~gość~, 21 lutego 2009 r. o 18:30 Powrót do artykułu
Brawo Poniatowa, słowa pochwały za pomysł i realizację. A co tam słychać w Opolu koło Poniatowej, czyżby już zaorali Opole czy może zasypało śniegiem. Panie prezesie Mikita, może by tak coś podobnego dla ratowania klubu w Opolu, bo kadencja burmistrza się już kończy i kolega burmistrz W. odejdzie w niechlubną niepamięć i kto będzie sponsorował pana klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Brawo Poniatowa, słowa pochwały za pomysł i realizację. A co tam słychać w Opolu koło Poniatowej, czyżby już zaorali Opole czy może zasypało śniegiem. Panie prezesie Mikita, może by tak coś podobnego dla ratowania klubu w Opolu, bo kadencja burmistrza się już kończy i kolega burmistrz W. odejdzie w niechlubną niepamięć i kto będzie sponsorował pana klub.
Przecież dziasiaj jest Bal Sportowca w Jedynce. Tylko nic o sławnych gościach nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorana to ty masz twarz poniatowiaku! a g.... Cie to obchodzi co sie w opolu dzieje! pilnuj swojego miasta które juz zaorane jest dawno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWY JESTEM CO,,EKSPERT" OD PIŁKI KOPANEJ MA DO ,,ZAŁATWIENIA" W PONIATOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TAM BYŁEM MIÓD I WINO PIŁEM..BYŁO ŚWIETNIE. UDANA ZABAWA A PRZY OKAZJI BARDZO UDANA LICYTACJA NA RZECZ NASZEGO KLUBU PRZEDMIOTÓW PODAROWNANYCH PRZEZ PZPN ORAZ KOMITET OLIPIJSKI. GRATULUJĘ POMYSŁU I REALIZACJI !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Brawo Poniatowa, słowa pochwały za pomysł i realizację. A co tam słychać w Opolu koło Poniatowej, czyżby już zaorali Opole czy może zasypało śniegiem. Panie prezesie Mikita, może by tak coś podobnego dla ratowania klubu w Opolu, bo kadencja burmistrza się już kończy i kolega burmistrz W. odejdzie w niechlubną niepamięć i kto będzie sponsorował pana klub.
Kolego słowa pochwały za pomysł się nie należą, ponieważ taki Bal Sportowca w Opolu Lubelskim odbywa się już kilka lat. Brakuję Ci informacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Kolego słowa pochwały za pomysł się nie należą, ponieważ taki Bal Sportowca w Opolu Lubelskim odbywa się już kilka lat. Brakuję Ci informacji !
QA jakże, były, tylko jakoś zapomniałem - _ jakie sławy polskiego sportu, brały w nich udział .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...