Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Premiera \"Orlika” bez premiera

Utworzony przez ana, 15 listopada 2008 r. o 10:28 Powrót do artykułu
To Poniatowa ma burmistrza? Myślałam,że sołtysa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma i to lepszego niestety niż Opole, dlatego też basen w Poniatowej powstał za składki dzieci z Opola... a poza tym to faktycznie wioska z masą dresów i narkomanów no ale pamiętajmy ze poniatowa to byla sypialnia dla edy, eda padła ludzie zostali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem iż chodzi o tę Poniatową ktora leży gdzieś pod Chodlem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe pewnie napisały to jakieś cioty z opola i pobliskich wiosek poniatowej:D poprostu ciezko wam przezyc ze w poniatowej cos sie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cccm napisał:
hehe pewnie napisały to jakieś cioty z opola i pobliskich wiosek poniatowej:D poprostu ciezko wam przezyc ze w poniatowej cos sie dzieje
A co takiego się dzieje w Poniatowej? Jeżdżę do Lublina z Łazisk, przejeżdżam przez oba miasta. Przejdź się głównymi ulicami Opola ile się tam buduje. Nie widziałem żeby w ciągu ostatnich lat coś zbudowali w Poniatowej oprócz Biedronki, którą Opole miało o wiele wcześniej. Boisko budują też w Opolu z tego co wiem ale nie wiem gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co takiego się dzieje w Poniatowej? Jeżdżę do Lublina z Łazisk, przejeżdżam przez oba miasta. Przejdź się głównymi ulicami Opola ile się tam buduje. Nie widziałem żeby w ciągu ostatnich lat coś zbudowali w Poniatowej oprócz Biedronki, którą Opole miało o wiele wcześniej. Boisko budują też w Opolu z tego co wiem ale nie wiem gdzie.
No i co takiego ,że w Opolu buduje się więcej , i bardzo dobrze bo to miasto powiatowe i tam jest więcej środków , my z Poniatowej nie zazdrościmy Opolu i też sie cieszymy , ze Burmistrz Opola operatywny , przecież to nasz człowiek z naszego miasteczka i my Go bardzo lubimy . Dodać należy że te dwie miejscowości leżą obok siebie i niech się rozwijają , a tobie gościu polecam podróż przez CHodel , tam dopiero sie buduje - zobaczysz i ocenisz . A zazdrość to bardzo zła cecha jak na chrześcijanina , prawda czy nie . Z pozdrowieniami dla Opola- mieszkaniec Poniatpwej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać opole ! ! ! ! ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iskra opole ja iskrę w dupę pier***e hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac opole napisał:
jebać opole ! ! ! ! ! ! !
Ktoś jest mocno sfrustrowany tym, że Poniatowa zostaje w tyle za Opolem. A już wkrótce pozostanie całkiem na uboczu- rusza budowa drogi 747, która ma stać się drogą krajową. Opole, Bełżyce, nawet Chodel będą mieć obwodnicę, będzie większy ruch i rozwój... A Poniatowa tradycyjnie pełna sfrustrowanych dresów pełnych nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś jest mocno sfrustrowany tym, że Poniatowa zostaje w tyle za Opolem. A już wkrótce pozostanie całkiem na uboczu- rusza budowa drogi 747, która ma stać się drogą krajową. Opole, Bełżyce, nawet Chodel będą mieć obwodnicę, będzie większy ruch i rozwój... A Poniatowa tradycyjnie pełna sfrustrowanych dresów pełnych nienawiści.
Ale za to z boiskiem, które PRAWIE otworzył sam premier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś jest mocno sfrustrowany tym, że Poniatowa zostaje w tyle za Opolem. A już wkrótce pozostanie całkiem na uboczu- rusza budowa drogi 747, która ma stać się drogą krajową. Opole, Bełżyce, nawet Chodel będą mieć obwodnicę, będzie większy ruch i rozwój... A Poniatowa tradycyjnie pełna sfrustrowanych dresów pełnych nienawiści.
Racja, przebudowa DW 747 i jej późniejsze zakwalifikowanie do dróg krajowych pozostawi Poniatowę na uboczu... ja jednak lubię Poniatową, bo mieszkają tam piękne dziewczyny, ładniejsze niż w Opolu, Chodlu czy Bełżycach...a głupi ludzie są wszędzie, tylko w Poniatowej ich lepiej widać i słychać, szczególnie nocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go-go napisał:
ma i to lepszego niestety niż Opole, dlatego też basen w Poniatowej powstał za składki dzieci z Opola... a poza tym to faktycznie wioska z masą dresów i narkomanów no ale pamiętajmy ze poniatowa to byla sypialnia dla edy, eda padła ludzie zostali..
basen to masz u siebie w szpitalu psychiatrycznym pod łóżkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna pisac wogole, ze opole jest lepiej rozbudowane od poniatowej.. co wy macie w tym opolu stare budynki w miescie bloki gdzies poza swoim smiesznym centrum, wasze przestarzale, brudne i smierdzace miasto jest takie same jak i belzyce jeszcze gorszy smrod. Kto wie i byl w poniatowej a w opolu wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pwa napisał:
Jak mozna pisac wogole, ze opole jest lepiej rozbudowane od poniatowej.. co wy macie w tym opolu stare budynki w miescie bloki gdzies poza swoim smiesznym centrum, wasze przestarzale, brudne i smierdzace miasto jest takie same jak i belzyce jeszcze gorszy smrod. Kto wie i byl w poniatowej a w opolu wie o co chodzi.
Te "stare budynki" to są zabytki- ślady wielowiekowych tradycji miasta. W tym przynajmniej dwa- kościół i klasztor oraz pałac Lubomirskich mają wagę ponadregionalną, do tego dodać zabudowania pierwszej w Polsce szkoły rzemieślniczej, najstarszy w kraju cmentarz oraz rynek, który posiada każde szanujące się miasto. Tandetne bloki z wielkiej płyty nie są ciekawym architektonicznie obiektem. Ale kto co lubi dresy pewnie wolą ławeczkę pod upstrzonym tandetnie blokiem albo trzepakiem:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym Poniatowa ma drużynę piłkarską w II lidze. Nawet jeżeli spadną, na co się teraz niestety zapowiada z różnych przyczyn, to i tak Stal będzie ligę wyżej od Opolaniana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ to jedni deprecjonują Opole a drudzy Poniatowę. Cóż z tego, że Stal będzie nawet w 1 lidze jak to i tak wiele maistu nie da co rozwój infrastruktury. Co do premjera to wstydził się POkazać swoja POrażki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie porownuj tego dziadowskiego Opola do Poniatowej.Poniatowa to piekne miasteczko. Pani Burmistrz i Radni borykaja sie z roznymi trudnosciami ale jak widac wiele robia. Problem jest w tym ze Starosta nie wspolpracuje z Pania Burmistrz bo wygrala wybory a wysadzila PSL-owca i jej blokuje wszystko, ale przyjdzie "kryska na matyska". Ja kocham Poniatowa i jej mieszkancow, nie sa taka ciemnota jak opolanie.Wystarczy przeczytac forum opolskie to wlos sie jezy od takiego chamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pozwolę sobie wrzucić 3 grosze do dyskusji bo widzę tu tylko wzajemne obrzucanie się błotem mieszkańców Poniatowej i Opola Lubelskiego. Postaram się być bezstronny i obiektywny pomimo że jestem mieszkańcem Poniatowej. Przywarło do Poniatowej że to miasto dresów, narkomanów i czasem jeszcze słychać satanistów . Niestety lub stety ale podejrzewam, że odsetek tego typu społeczeństwa jest porównywalny w obu miastach. Mówienie natomiat, że Poniatowa to blokowisko a Opole ma zabytki jest w jakimś sensie prawdziwe ale jak ma być inaczej jak historii tych miast w żaden sposób nie da sie porównać. Rozwój Poniatowej był zapoczątkowany tuż przed II Wojną Światową a tak naprawdę po wojnie nastąpił dopiero prawdziwy rozwój. Więc niby z skąd Poniatowa miała by mieć te zabytki. Opole przed wojną było już mocno rozwiniętym miastem i z doskonale rozwiniętym handlem i usługami. W tamtym okresie w okolicach lepiej rozwinięte były tylko Puławy i Lublin. Co do ilości zabytków to tak wiele ich nie ma bo w większości to są po żydowskie kamienice przedwojenne. I niestety tu jest też pies pogrzebany bo podobnie jak w tysiącach miast o podobnej historii do Opola, urbanisći nie potrafili się uporać ze spojnością tego co pozostało po wojnie z nowym budownictwem wielkiej płyty PRL-u. Co do inwestycji drogowej most w Kamieniu -obwodnica Opola, Chodla, Bełżyc - Konopnica. Droga nie będzie przebiegać przecież przez Opole tylko obwodnicą od strony południowej. Jeśli chodzi o Chodel to obwodnica będzie omijać Chodel od północy czyli i tak zbliży się do Poniatowej. Tak więc argument o rozwoju Opola a pominęciu Poniatowej nie bardzo do mnie przemiawia. Mam nadzieję że ta inwestycja przyciągnie inwestorów do naszego powiatu a nie do konkretnych miast. Co do Stali która gra w II lidze. Tak naprawdę nie ma się co chwalić. Stal tam gra bo poprostu ma sponsora w osobie pana Olchawskiego. Niestety ale tak jest prawda ale w dzisiejszych czasach za pieniądze samorządowe to można grać max w IV lidze. Niestety Opole nie ma tego szcześcia mieć sponsora i gra tam gdzie gra. Ci ktorzy tak się szczycą grą Stali w II lidze niech dziękują panu Olchawskiemu i niech trzymają kciuki żeby mu się ten sponsoring nie znudził. I nie mówię tego bo mam coś wspólnego z panem Olchawskim. Nie znam go osobiście, a ze słyszenia tylko mogę powiedzieć że to podobno ct "prostak i sponsoruje Stal tylko dlatego że gra tam jego syn". Jeśli ktoś chce sensownie porozmawiać to zapraszam do dyskusji ......bez rzucania błotem. Przepraszam za błędy Pozdrawiam mieszkańców Opola i Poniatowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorientowany, fajnie że w końcu rzeczowa odpowiedź. Jednak potrzeba kilku sprostowań. 1. Droga 747 i obwodnica Opola będzie w granicach miasta. Mało tego. Ma zostać połączona z centrum miasta nową drogą, której budowa ruszy od wiosny. Połączy ona trzecia co do wielkości w województwie przetwórnie owoców i tereny pod kolejne inwestycje z mostem na Wiśle i Lublinem. Warto zaznaczyć, że przy budowie dróg i obwodnic zatrudnienie znajdą mieszkańcy całego powiatu, jednak największe korzyści droga przyniesie gminom, przez które przebiega. 2. Tezy o małej ilości zabytków w Opolu i ich niskiej randze wynika z niewiedzy. Pożydowskie kamienice to tylko część prawdy, bo zostały one zbudowane w XVIII wieku. Dopiero wiele lat później zamieszkali w nich Żydzi, co chyba w niczym nie umniejsza budyknom. Temat zabytków nie łączy się z "orlikiem" dlatego nie będę wymieniać chyba ze na czyjąś prośbę Jak będą owe zabytki wyglądały przekonamy się wkrótce- bo na wiosne ma się zacząć np remont kościoła i ruszyć program rewitalizacji. Jeśli kogoś interesują opolskie zabytki to sporo jest ich tutaj: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=435626 p.s. na wojnach mieszkańców Poniatowej i Opola tracą oba miasteczka. Taka dziecinada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie dolanczam do pogladu, ze oba miasteczka powinny ze soba wspolpracowac a nie rewalizowac. Wina tego obarczam Pana Staroste zatwardzialego PSL-owca, ktory nie toleruje innych partii i osob. Nie tylko nie wspolpracuje ze swoim burmistrzem opolskim ale takze z pania burmistrz z Poniatowej. Powiat opolski nie ma takze swoiego posla i chyba to jedyny powiad w lubelskim.Zamiast wypromowac jedna osobe z powiatu to sie gryza jedni z drugimi, malo tego to robia na zlosc. Wielka przykroscia jest to ze radni z Poniatowej dzialaja w powiecie przeciwko swojej gminie.Pamietajcie zaplacicie za to.Wladze Poniatowej nigdy nie byly przeciwko Staroscie opolskiemu zawsze na wszystkie uroczystosci byl zapraszany a wzamian nigdy nie zaprosil wladz Poniatowej do siebie.Jestem obserwatorem tego srodowiska i prosze wszystkich nie s...... we wlasne gniazdo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...