Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Pierwszy z nich został skazany na 3,5 roku więzienia, drugi na 3 lata" ... fajowo. Chłopcy już prawie na wolności, bo za moment minie połowa orzeczonej kary (siedzą od kwietnia 2011) i będą mogli wyjść pewnie na Boże Narodzenie 2012. W końcu przeprosili, ukorzyli się. Dobre chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły wyrok kur... .Ciekawe jak by ten zabity był dzieciakiem Tuska . Ten sędzia to chyba najarany był, poje***y kraj a za jazdę po pijaku na rowerze ile dostanę??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Potem ich(BANDYTÓW) obrońcy zadeklarowali,że obydwaj mężczyźni chcą się dobrowolnie poddać karze". Co za poj.... kraj, jak dobrowolnie??? co mają do powiedzenia???? NIE MA PRZYZWOLENIA SPOŁECZNEGO NA TAKIE ORZECZNICTWO.TO SĄDY TAKIMI WYROKAMI ZACHĘCAJĄ PRZESTĘPCÓW DO DZIAŁANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert cwelu jeden, czytaj ze zrozumieniem: na wyrok zgodziła się rodzina ofiary. sędzia wydał taki wyrok bo akceptowała go rodzina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodrigo ty zwisie wołowy , może to ty tym sędzią byłeś co wyrok wydawł, jak wyjdą te małolaty to tobie powinni łeb ukręcić to inaczej byś śpiewał ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata to siedza kolesie za sprzedanie grama traway !!! co to za wyrok ... gdzie jest sprawiedliwosc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ślicznie, za zabicie trzy lata to jakaś kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie gdzie my żyjemy: Zabijam kolesia, przyznaję się do winy, siedzę tylko 2 lata i mam wszystkich w du***... K*rwaaaa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za rodzina, która godzi się na takie śmieszne wyroki za zamordowanie jednego z nich - może nie lubili chłopaka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bójcie się sędziowie albowiem "Iustitias vestras iudicabo"! /Wasze wyroki będą osądzone/. A rodzina ofiary może chce aby wcześniej wyszli, a wtedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy pobicie ze skutkiem śmiertelnym ? A to znaczy , że jesli kogoś zabiję szybko , tak by nie cierpiał dostaję wyższy wyrok niż wtedy gdy będę go mordował przez wiele godzin , znęcał się okrutnie /mam wtedy większą przyjemność/ tak by konał w męczarniach.Może ustawodawca w swej mądrości uznał , część kary już odpracowałem podczas stosowania tortur /trzeba się narobić/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy pobicie ze skutkiem śmiertelnym ? A to znaczy , że jesli kogoś zabiję szybko , tak by nie cierpiał dostaję wyższy wyrok niż wtedy gdy będę go mordował przez wiele godzin , znęcał się okrutnie /mam wtedy większą przyjemność/ tak by konał w męczarniach.Może ustawodawca w swej mądrości uznał , część kary już odpracowałem podczas stosowania tortur /trzeba się narobić/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA za morderstwo można mieć 150 lat, w PRL - 3 lata (mafia niedługo pewnie wprowadzi możliwość wyroku w zawieszeniu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli dostali po 3 lata to pozostałą część tak na oko 20 lat powinien odsiedzieć prokurator!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszny jest ten polski wymiar sprawiedliwości, niestety zamiast go zaostrzać i działać w obronie pokrzywdzonych zauważam stałą tendencję do coraz niższych wyroków nawet dla największych zwyrodnialców, którzy to są dla sądów chyba ważniejsi W tym przypadku nie widzę żadnej okoliczności łagodzącej gdyż ci dwaj katowali chłopaka bez żadnego powodu dla zwykłej przyjemności i jak to mówi młodzież chyba chcieli się gdzieś wyszumieć,dziwne też jest że rodzina akceptuje tak śmiesznie niskie kary ale cóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako ojciec zabitego tez bym wolal żeby szybciej wyszli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OT POLSKI WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI! SAMI ZAMORDOWALI, SAMI WYMIERZYLI SOBIE KARĘ, SAMI SIĘ SKAZALI,SAMI PODDALI SIĘ KARZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
co to za rodzina, która godzi się na takie śmieszne wyroki za zamordowanie jednego z nich - może nie lubili chłopaka ?
Są dwie możliwości: 1. Są to prawdziwi chrześcijanie, przebaczyli sprawcom i zemsta ich nie interesuje. 2. Przeciwnie, chcą jak najszybciej mieć ich na wolności, żeby dokończyć sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Procesu nie było, bo prokurator i rodzina zabitego przystały na te śmieszne kary (3,5 i 3 lata więzienia), więc Sędzia też się zgodził i przyklepał to ochoczo. Proces by kosztował podatników masę kasy, więc odfajkowali problem i z głowy. Teraz będą wlepiali podobne wyroki alimenciarzom i tym co mieli za pazuchą worek z marihuaną. Chłopaki odsiedzą połowę kary i wyjdą pod koniec tego roku. Wrócą grzecznie do domciu i do szkoły na lekcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ojcem jednego ze skazanych wiec, sie ciesze ze tak malo dostal a wasze komentarze mam gdzieś oni za swoje juz odpokutowali wieziennego chleba sprubowali jezeli wam szajba tlucze to tez sprobujcie bo znich ludzie jeszcze bedą a wam smieje sie w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...