Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Śmigłowiec zabrał do szpitala rannego chłopca

Utworzony przez KOBIETA NA ŁUKU, 30 stycznia 2010 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Wesoly Romek. napisał:
Wybacz prosze >smieszko<, ale nieraz szlag mnie trafia!
Podchodź do wszystkiego ze stoickim spokojem- będzie łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesoly Romek. napisał:
Wybacz prosze >smieszko<, ale nieraz szlag mnie trafia!
Ty skurczybyku! Przestań się podszywać ! Wszyscy wiedzą, że Wesoły Romek R to Ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesoły Romek napisał:
Ty skurczybyku! Przestań się podszywać ! Wszyscy wiedzą, że Wesoły Romek R to Ja
Czy to ważne który? Ważne,że wesoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawse myślalem ze czatd jest bezbarwny, bezwonny itd... a tu proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PILOT napisał:
brawo dziennik zdjęcie MI-2 Wojsk Lądowych hehe brawo
ludzie teraz majo po 8 megapikseli w komórkach i jakby gazeta płaciła po stówie to chętnie by sie spieniężało takie bycie przy czyjejś tragedii a śmigłowiec to by nawet warkotał na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Kazimierz @ 30.01.2010, 12:43:17) pelowcy tak autostrade zbudowali ze trzeba ludzi i tego czlowieka drogo powietszna na ratunek wiesc a sami majontki do izraela wywozo i sioe plawio w pieniondzu co to na grzbiecie robotnika polskiego maja i na chlopskim tez. Ziobro wracaj i rob porzondek z tymi co wykrencaja loda. CYTAT(Agata Lebowska @ 30.01.2010, 14:01:19) Kazimierzu...Ty PiS-owska kanalio...czy Was już wszystkich rozum opuścił? Bezmózgowcy wszystko przekładają na partyjna propagandę, no i ten język...ortografia ,składnia...gramatyka. Czternastoletnie dziecko uległo poważnemu wypadkowi, a Ty zgodnie z wytycznymi tego karłowatego Mongoła z Żoliborza takie brednie wypisujesz! Gardzę Wami ciemnymi, zawistnymi, nie dokształconymi gnomami! CYTAT(Gość @ 30.01.2010, 16:17:15) Nie wiadomo kto pisal tekst na ktory odpowiadasz, więc przyhamuj, bo wpadasz w ten sam styl.
Wesoly Romek. napisał:
Oj...zaraz...przyhamuj! Przyzwoita kobieta wpadla w sluszny gniew czytajac idiotyzmy nie majace zadnego zwiazku tresia dziennikarskiego news-a. Sam tez czasto zastanawiam sie nad ilorazem IQ poniektorych sympatykow wiadomej obcji.
Tekst, jeżeli można nazwać to tekstem: >> Kazimierz @ 30.01.2010, 12:43:17 - "pelowcy tak autostrade zbudowali ..." << itd., jest łatwo czytelną prowokacją. Niewykluczone, że pisze to właśnie ktoś z PO. Dlatego "przyhamuj", bo nie należy dawać się prowokować, to raz, a drugie podtrzymanie dyskusji z takim "Kazimierzem" to ujma i dyshonor. I najważniejsze, hańbą i zezwierzeńceniem jest komentowanie czyjegoś nieszczęścia wypowiedziami, które nie mają związku z wypadkiem, a brzmią jak naigrawanie się z cudzego nieszczęścia. Ci, którzy to robią to zwykli szubrawcy i ich głosy należy pomijać, chociaż trudno się powstrzymać od wstręu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...)Niewykluczone, że pisze to właśnie ktoś z PO.(...) I najważniejsze, hańbą i zezwierzeńceniem jest komentowanie czyjegoś nieszczęścia wypowiedziami, które nie mają związku z wypadkiem, a brzmią jak naigrawanie się z cudzego nieszczęścia. Ci, którzy to robią to zwykli szubrawcy i ich głosy należy pomijać, chociaż trudno się powstrzymać od wstręu.
Kolega ładnie to ujął. Tylko brzmi to cudacznie.... to miała być samokrytyka??? Zabawne, ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(wszystkie_pulityki)<0 napisał:
Kolega ładnie to ujął. Tylko brzmi to cudacznie.... to miała być samokrytyka??? Zabawne, ale prawdziwe
To że na anonimowym forum ktoś się pod kogoś podzywa, to żadna nowość. Platforma w tym celuje, od Tuska począwszy, aż na sam dół. A w swojej wypowiedzi niczego nie roztrzygam, bez względu kto co napisał, to sporo wpisów w tym temacie jest nie na miejscu. Jeżeli mam się czuć członkiem tego społeczeństwa, a czuję się, to jest samokrytyka, bo wstyd mi za innych którzy piszą takie rzeczy, które nie mieszczą się w żadnych standardach. Jeżeli to brzmi dla ciebie cudacznie, to twój problem. Czy to był zwolennik PIS, czy PO nie ma najmniejszego znaczenia. Budzi wstręt. I tyle na ten temat. Wyrazy współczucia dla rodziny dotkniętej nieszczęściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CYTAT(Kazimierz @ 30.01.2010, 12:43:17) pelowcy tak autostrade zbudowali ze trzeba ludzi i tego czlowieka drogo powietszna na ratunek wiesc a sami majontki do izraela wywozo i sioe plawio w pieniondzu co to na grzbiecie robotnika polskiego maja i na chlopskim tez. Ziobro wracaj i rob porzondek z tymi co wykrencaja loda. CYTAT(Agata Lebowska @ 30.01.2010, 14:01:19) Kazimierzu...Ty PiS-owska kanalio...czy Was już wszystkich rozum opuścił? Bezmózgowcy wszystko przekładają na partyjna propagandę, no i ten język...ortografia ,składnia...gramatyka. Czternastoletnie dziecko uległo poważnemu wypadkowi, a Ty zgodnie z wytycznymi tego karłowatego Mongoła z Żoliborza takie brednie wypisujesz! Gardzę Wami ciemnymi, zawistnymi, nie dokształconymi gnomami! CYTAT(Gość @ 30.01.2010, 16:17:15) Nie wiadomo kto pisal tekst na ktory odpowiadasz, więc przyhamuj, bo wpadasz w ten sam styl. Tekst, jeżeli można nazwać to tekstem: >> Kazimierz @ 30.01.2010, 12:43:17 - "pelowcy tak autostrade zbudowali ..." << itd., jest łatwo czytelną prowokacją. Niewykluczone, że pisze to właśnie ktoś z PO. Dlatego "przyhamuj", bo nie należy dawać się prowokować, to raz, a drugie podtrzymanie dyskusji z takim "Kazimierzem" to ujma i dyshonor. I najważniejsze, hańbą i zezwierzeńceniem jest komentowanie czyjegoś nieszczęścia wypowiedziami, które nie mają związku z wypadkiem, a brzmią jak naigrawanie się z cudzego nieszczęścia. Ci, którzy to robią to zwykli szubrawcy i ich głosy należy pomijać, chociaż trudno się powstrzymać od wstręu.
Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%. Acha -Agato Lebowska- oto adre , gdzie możesz sprawdzić poprawną pisownię uzywanych przez Ciebie słów ( smieszy Twoja wypowiedż:"no i ten język...ortografia ,składnia...gramatyka", gdy sama robisz błędy:http://www.sjp.pl/co/dokszta%B3ci%E6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To że na anonimowym forum ktoś się pod kogoś podzywa, to żadna nowość. Platforma w tym celuje, od Tuska począwszy, aż na sam dół. A w swojej wypowiedzi niczego nie roztrzygam, bez względu kto co napisał, to sporo wpisów w tym temacie jest nie na miejscu. Jeżeli mam się czuć członkiem tego społeczeństwa, a czuję się, to jest samokrytyka, bo wstyd mi za innych którzy piszą takie rzeczy, które nie mieszczą się w żadnych standardach. Jeżeli to brzmi dla ciebie cudacznie, to twój problem. Czy to był zwolennik PIS, czy PO nie ma najmniejszego znaczenia. Budzi wstręt. I tyle na ten temat. Wyrazy współczucia dla rodziny dotkniętej nieszczęściem.
Rzygać się chce na tych, którzy uprawiają propagandę jakiejkolwiek partii - przy okazji ludzkiego nieszczęścia . Ty też to robisz!!!!!! Napisałeś: "platforma w tym celuje, od Tuska począwszy, aż na sam dół." Nie rozumiesz znaczenia tych słów??? Czy tylko idioci zajmują się w tym kraju polityką??? Wyrazy współczucia dla rodziny dotkniętej nieszczęściem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rzygać się chce na tych, którzy uprawiają propagandę jakiejkolwiek partii - przy okazji ludzkiego nieszczęścia . Ty też to robisz!!!!!! Napisałeś: "platforma w tym celuje, od Tuska począwszy, aż na sam dół." Nie rozumiesz znaczenia tych słów??? Czy tylko idioci zajmują się w tym kraju polityką??? Wyrazy współczucia dla rodziny dotkniętej nieszczęściem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polityką się nie zajmuję. Moją wypowiedź należy czytać w kontekście poprzednich wpisów internautów, a wspomnienie platformy traktować jako pewien przykład. Posłużenie się przykładem nie świadczy ani o moich sympatiach politycznych, ani o uprawianiu polityki, a już napewno nie uprawianiu propagandy, to wszystko. A że mi się nie podobają wszystkie działania platformy, to akurat taki, a nie inny przykład przyszedł mi do głowy. Nic mi do twoich sympatii politycznych, a że je masz to na to wskazuje twój emocjonalny wpis. Nie mam zamiaru przepraszać, bo nie mam za co. Ktoś wszedł na ten temat forum z polityką i to zostało przeze mnie wytknięte. Moje zdanie jest jasne i nie mam zamiaru się powielać. Tu, w tym temacie nie ma miejsca na politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polityką się nie zajmuję. Moją wypowiedź należy czytać w kontekście poprzednich wpisów internautów, a wspomnienie platformy traktować jako pewien przykład. Posłużenie się przykładem nie świadczy ani o moich sympatiach politycznych, ani o uprawianiu polityki, a już napewno nie uprawianiu propagandy, to wszystko. A że mi się nie podobają wszystkie działania platformy, to akurat taki, a nie inny przykład przyszedł mi do głowy. Nic mi do twoich sympatii politycznych, a że je masz to na to wskazuje twój emocjonalny wpis. Nie mam zamiaru przepraszać, bo nie mam za co. Ktoś wszedł na ten temat forum z polityką i to zostało przeze mnie wytknięte. Moje zdanie jest jasne i nie mam zamiaru się powielać. Tu, w tym temacie nie ma miejsca na politykę.
Gadał dziad do obrazu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...