Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Pługi i piaskarki stały w korkach bo lubelscy miszczowie blokowali ruch Jak sie nie umie jeździć w zimie to sie jeździ MPK
Ale czemu piaskarki nie jeździły w nocy jak zaczynało sypać ?? też pewnie kierowcy przyszli do pracy na 6 lub 7... Lublin, miasto flustracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Ale czemu piaskarki nie jeździły w nocy jak zaczynało sypać ?? też pewnie kierowcy przyszli do pracy na 6 lub 7... Lublin, miasto flustracji.
A skąd wiesz że nie jeździły?? Weź pod uwagę że jest cały czas mróz i śnieg pada i to odśnieżanie nie wiele daje. Królowie szos gdzie jesteście, jak tak to zapier.... i się wciaskają na siłe bo słabszy samochód jedzie a dzisiaj średnia prędkość 20km/h .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze :trochę śniegu i się gubimy????Widać tu umiejętność "kierowców" Kto im dał prawo jazdy???? Po drugie : Korki ??? To wina urzędasów miejskich!!!!Oni potrafią paraliżować ruch miejski nie tylko zimą!!! Kto zezwolił na takie spieprzenie ul. Kunickiego??? Miliony zł psu w du.pę! Jedna z głownych ulic miasta. Ulica wylotowa . Horror nie tylko dzisiaj. Za karę powinni jeździć codziennie ta ulicą pan prezydent i jego świta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym, że większość kierowców po śniegu jeździ jakby chodzili po rozżarzonych węglach. zero zdecydowania, wyobraźni i pewności jazdy, do tego jazda środkiem "po 2 paskach", wjazd bez możliwości zjazdu ze skrzyżowania itp historie... mit niedzielnego kierowcy nie był dziś mitem - to rzeczywistość. i nie ma co zakłamywać się, że kierowcy "spoza" miasta są temu mniej winni... przykład? - proszę: pan z LKR, golf, ul. Głęboka - jazda środkiem jezdni, 30km/h, za panem 5 autek miga trąbi, pan zero reakcji; LSW, Pajero, pani uznała że to auto nie nadaje się na jazde w takie warunki i lepiej nie przekraczać 20km/h, ul. Nałęczowska;.. na powrocie do domu nie mialem lżej - pan w swojej 626 na LLB stwierdził że jak w LLB ma po jednym pasie w każdym kierunku to i Racławickie nie są szersze - jazda środkiem od Kraśnickiej po Długosza, zero reakcji na miganie długimi... dziękujemy cwaniakom spoza miasta, którzy chcą wykazać się umiejętnościami jazdy po mieście, ale schowajcie sobie swoje zapędy w buty - będzie wam cieplej i mniej krwi napsujecie... a drogowcom życze wesołych świąt - śnieg powinien napie.r.d.alać do maja żebyście z roboty nie wychodzili za to, co zafundowaliście dzisiaj kierowcom - ani jednego pługu na mieście - żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Ale czemu piaskarki nie jeździły w nocy jak zaczynało sypać ?? też pewnie kierowcy przyszli do pracy na 6 lub 7... Lublin, miasto flustracji.
Jechałam rano do pracy i wszystko było w porządku, czyli nie wszystka wina po stronie służb odśnieżających. Myślę, że w taką pogodę kierowcy powinni rezygnować z jazdy swoim samochodem i korzystać z komunikacji miejskiej. Sprawniej jeździłoby się po mieście i powietrze byłoby czystsze. Na Kunickiego nie było czym oddychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę tj.20 grudnia TVP3 info o godz.20.50 przekaże na" żywo " spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Markiem Sawickim-Ministrem Rolnictwa- Polskie Stronnictwo Ludowe. Temat główny :Czy koalicja PSL-PO utrzyma się do końca kadencji? Gościowi można pocztą elektroniczną w trakcie programu przesłać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dla odmiany pozdrawiam ZTM i kierowców MPK, szczególnie linii 26.! Grunt to mieć dobre samopoczucie - nie mam pojęcia z jakich powodów między 7.20 a 8.30 była tylko JEDNA! 26.! Podczas gdy pozostałe linie - mimo opóźnień przynajmniej przyjeżdżały! Pozdrowienia serdeczne! Dopiero odtajałam! I jeszcze jedno - całe to frajerstwo na Tysiąclecia! Porażka - z przystanku pod PKS na plac Litewski mpk jechał - 40 minut!!! Z czego 10 minut stał na wjeździe w 3 Maja - bo co z tego, że deb***ni kierowcy nie mieli miejsca do jazdy prosto - zastawili skutecznie przejazd w 3 Maja..Dla nich też łączę pozdrowienia! Jedynym mądrym rozwiązaniem okazało się wysiąść na Litewskim i LSM zapieprzać na piechotę. Współczuję tylko tym, co musieli dojechać na Węglin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczniki czasu przy światłach na skrzyżowaniach są od wielu lat zamontowane w ilościach idących w setki sztuk w takim mieście nam znanym z historii jak Leningrad, obecnie St.Petersburg i znakomicie zdają egzamin w tym 5-milionowym mieście a my w tej Uni Europejskiej zastanawiamy się czy to potrzebne i kto tu żyje na dzikim wschodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(~lublinianin~ @ 17.12.2009, 17:45:46) * Masz się za miastowego a nie wiesz że LU to rejestracja z Lublina A kto ci synku naopowiadał głupot że Lublin to miasto ?? Odśnieżają tu jak na wsi. Przepraszam ja jestem ze wsi i u mnie lepiej odśnieżają ja mam czarną jezdnię przed domem i nie chodzi tu o żużel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Kto zezwolił na takie spieprzenie ul. Kunickiego??? Miliony zł psu w du.pę! Jedna z głownych ulic miasta. Ulica wylotowa . Horror nie tylko dzisiaj. Za karę powinni jeździć codziennie ta ulicą pan prezydent i jego świta!!
niuniu a jestes z poza Lublina?? ja jestem akurat z powiatu Świdnickiego ze wsi zaraz mnie tu wyzwą od wieśniaków i LSW na ktorych najezdzacie tak... na Kunickiego wystarczy sie nauczyc jezdzic i idzie plynniewszystko jak trzeba... ale zacofańce i cwaniaczki z LU ktorzy tak naprawde sa mocni w gebie a na drodze d*** najwiecej maja do powiedzenia... polecam trenowanie poslizgów na plycie poslizgowej... kazdy sie smial ze poszedlem na kurs doszkalający (nawet nie wiedza co to szkoła jazdy Renault) a jednak przydaje sie to w takich warunkach jak dzis... oczywiscie wykluczam to ze jestem dobrym kierowca bo nigdy nie wiadomo co na drodze moze spotkac tak jak dzis wracajac z pracy trafilem na gowniarza w golfie III ktory to krecil kolami i nosilo go po 2 pasach a wystarczy plynna spokojna jazda zero nerwow i jedzie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam w du*** wydawac hajs na doszkalanie i sam sobie w nocy trenuje po zasniezonych rondach i parkingach :] A wracajac do tematu to niestety ale w wiekszosci wina, ze sa korki to wina kierowcow ktorzy to rozwijaja zabojcza predkosc 20 km/h bo sie boja wiecej. ch*** niech sie wleka ale prawym pasem ale nie srodkiem ulicy ! Po co ludzie wyjezdzaja w taka pogode samochodem jak boja sie jezdzic w takich warunkach? A co do piaskarek to dzisiaj jezdzac od 11 do 18 po miescie zauwazylem az jedna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"LSW pozdrawia LU" bardzo dobrze pisze na temat Kunickiego. Korki na tej ulicy nie są spowodowane złymi rozwiązaniami tylko kompletną bezradnością kierowców po niej jeżdżących. Bo jak wcześniej było po 2 pasy w obie strony to każdy jechał ile fabryka dała. A teraz ile razy bym tamtędy nie jechał to praktycznie za każdym razem nie przekraczam 30 km/h, a szczególnie już w stronę Abramowic gdzie po zapaleniu się zielonego przy Nowym Świecie można bez problemu jechać 50 km/h albo i więcej jak ktoś chce. A tak gdy stoje mniej więcej 5 na światłach przy Nowym Świecie to już na drugich światłach musze się zatrzymywać na czerwonym bo tych czterech przede mną najpierw ruszało na trzecim zielonym a póżniej jechało 30 km/h. A dla porównania przypomnijcie sobie jak wcześniej ciężko było skręcić w Pawią czy wyjechać z Piaskowej... A co do pogody to śnieg jest o tej porze roku normalnym zjawiskiem i jak ktoś sobie z nim nie radzi to niech siedzi w domu albo jeżdżi MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
A kto ci synku naopowiadał głupot że Lublin to miasto ?? Odśnieżają tu jak na wsi.
Z dworca PKS na Zana jechałam dzis miejskim 1.20 min....A od 7 do 12 nie widzialam zadnego pluga:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matiziak napisał:
A skąd wiesz że nie jeździły?? Weź pod uwagę że jest cały czas mróz i śnieg pada i to odśnieżanie nie wiele daje. Królowie szos gdzie jesteście, jak tak to zapier.... i się wciaskają na siłe bo słabszy samochód jedzie a dzisiaj średnia prędkość 20km/h .
Bo wracałam o 3 w nocy z pracy, podwożąc znajomych z pracy ktorym odmówiły posłuszeństwa samochody. Byłam na czubach, czechowie i jak dojechałam do siebie na kośminek, to nie spotkałam żadnego pługu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A ja mam w du*** wydawac hajs na doszkalanie i sam sobie w nocy trenuje po zasniezonych rondach i parkingach :] A wracajac do tematu to niestety ale w wiekszosci wina, ze sa korki to wina kierowcow ktorzy to rozwijaja zabojcza predkosc 20 km/h bo sie boja wiecej. ch*** niech sie wleka ale prawym pasem ale nie srodkiem ulicy ! Po co ludzie wyjezdzaja w taka pogode samochodem jak boja sie jezdzic w takich warunkach? A co do piaskarek to dzisiaj jezdzac od 11 do 18 po miescie zauwazylem az jedna !
po rondach czyli łamiesz przepisy... tak samo ktos moze powiedziec po co wyjezdzasz samochodem w taka pogode jak tobie snieg + samochod odejmuje rozum i jezdzisz bokiem po rondzie powodujac zagrozenie... w nocy tak samo przepisy obowiazuja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za deb*** pisze, że ludzie spoza Lublina jeździć nie umieją? Prosty przykład: skęt w lewo w 3Maja z ulicy Solidarności. Wiadomo, że korek jest tam prawie zawsze do skretu w lewo, ale przejechać można bez większego problemu, no ale dzisiaj zadziwił mnie kierowaca audi a4, który jadąc solidarności w strone zamku nie pomyślał że zamiast zastawić to skrzyżowanie mógł zatrzymać się 2metry wcześniej i spokojnie wszyscy by sobie przejechali, dodam tylko że zastawiony był jeden pas a reszta kierowców zatrzymała sie w słusznym miejscu. Zeby było mało to wspaniały kierowca w tym audi nie blokował jednego pasa a dwa bo sobie przypomniał, że musi zmienić pas z lewego na środkowy. Tak więc jeden deb*** zablokował skrzyżowanie na 2minuty. Do skrętu w lewo stałem pierwszy, migam długimi to pan się rozgląda, migam jeszcze raz a on deb*** ręce rozkłąda. Na szczęscie jak tylko ruch sie odblokował i audi zaczeło ruszać inni kierowcy z korka gestem ręki pozwolili mi i i jeszcze kilku innym samochodom pojechać w gore 3maja. co stracili? zupełnie nic, bo za 100m i tak czekał ich nastepny postój. Przepuściła mnie honda jazz LKR i tir chyba BI. Pozdro dla tych co dzisiaj dali rade na drodze, reszta do MPK. A ludzi bez zimówek to do...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwmy się że jeden z drugim jedzie środkiem jezdni i nie zwraca uwagi na sygnały dawane przez innych użytkowników "polskich świetnych dróg" Każdy zapatrzony jest w siebie, swoje "świetne umiejętności", i do przodu. A lusterka do ku.... nędzy mają na ozdobę. Pozdrawiam i życzę cierpliwości sobie i innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura jazdy przede wszystkim i trochę cierpliwość a będzie lepiej. Jeszce nigdy nie spotkałem się z sytuacją żeby kierowca z rejestracją LU zatrzymał się przed skrzyżowaniem bez świateł i przepuścił kilka aut wręcz przeciwnie woli je bezczelnie zastawić. prosty przykład ulica Langiewicza z której o 17 już praktycznie nie da się wyjechać bo jakiś miły człowiek wali się na skrzyżowanie. Pozdrawiam wszystkich z poza Lublina i tych z Lublina ale mających trochę oleju w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Driver napisał:
[WPIS USUNIĘTY]
Szczerze powiem, ze to o cenzure sie ociera a nie troske o przestrzeganie sieciowej netykiety. Zobaczylem przekaz na zywo z Kompozytorow Polskich zakorkowanych od Smorawinskiego po Solidarnosci to zapodalem link. Co tak poruszylo tego co wpis usuwal - naga prawda czy komentarz do niej? Pomyslec tylko, ze zrobiliscie to jednemu z tych, ktorzy za obrone w Lublinie wolnosci slowa jedne z najciezszych w KK zarzuty kiedys uslyszal... Chyba macie powazny problem z odcieciem sie od starych przyzwyczajen. Tym razem to nie rewolucja pozarla kolejne swoje dziecie a wy sami siebie od ogona, niemal jak samaca swojego pozera anakonda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobilem dzisiaj ok 80 km po miescie i co zaobserwowalem : -korki glownie powodowane przez Tiry np. sikorskiego ok 12 , gdzie tir chcial ominac tira i chwile pozniej oba staly i krecily kolkami w miejscu. -ludzie na letnich oponach , slizgajacy sie 10-15km/h gdzie spokojnie mozna bylo jechac 50, nie mowiac o ich sprawnym ruszaniu z pod swiatel. -ogolna ospalosc kierowcow i brak umiejetnosci jazdy po sniegu. (nie to zebym sie uwazal za jakiegos guru, ale po sniegu naprawde da sie sprawnie jezdzic ) -blokowanie skrzyzowan nie tylko przez ludzi z rejstracjami LU, np skrzyzowanie przy zamku trasa WZ rejstracje wszelkiej masci nie lubelskie pchaly sie za wszelka cene. + taksowkarze, a przynajmniej ich wiekszosc poruszali sie sprawnie po sniegu, a nie tak jak w lecie blokujac ruch i jadac 40km/h lewym pasem. A do drogowcow nie miejmy pretensji, sa kraje gdzie w ogole sie nie odsnieza tylko stawia paliki okreslajace droge, a ludzi i tak sprawnie sie poruszaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...