Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Akurat dzisiaj narzekanie na drogowców jest trochę niesprawiedliwe. Raz że są korki a pługi latać nie potrafią a dwa to że przy ciągłych opadach śniegu i tak nic odśnieżanie nic nie da bo za parę minut będzie to samo. Głównymi winowajcami dzisiejszej sytuacji na drogach są sami kierowcy, którzy nie myślą nad tym co robią. Jazda z prędkością 15km/h to faktycznie przesada ale nie można też przeholowywać bo oczywiście można auto rozpędzić do 50-60 ale trzeba pamiętać że trzeba też się zatrzymać a droga hamowania w takich warunkach jest duża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem pługi w Lublinie - ale nie zapominajcie, że muszą oni zgarnąć śnieg nie tylko w samym mieście, ale też zgarnąć na drogach krajowych i wojewódzkich ... a jak miasto zablokowane, to skąd nagle ma się pojawić pług i zgarnąć śnieg ? Wy wymagacie śmigłowców z odkurzaczami do śniegu, a nie pługów. I jeszcze jedno - sól działa do -7 st C, więc proszę nie wypisywać bzdur, że nie sypią. Nie mają po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze wsi napisał:
CYTAT(~lublinianin~ @ 17.12.2009, 17:45:46) * Masz się za miastowego a nie wiesz że LU to rejestracja z Lublina A kto ci synku naopowiadał głupot że Lublin to miasto ?? Odśnieżają tu jak na wsi. Przepraszam ja jestem ze wsi i u mnie lepiej odśnieżają ja mam czarną jezdnię przed domem i nie chodzi tu o żużel.
Jak jesteś ze wsi to twój problem, nie musisz przyjeżdzać do LU i narzekać, że nie jest odśnieżone. Wypad na wiochę jak sie nie podoba w mieście wojewódzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Chyba nie zrozumiałeś o co mu chodziło. Cwaniaki z LU- postrach ulic, bo znają je wszystkie i są u siebie. Niejeden raz widziałem jak się wpychają i mają wszystkich za nic. I też mam blachy z LU. Pozdrawiam- Lublinianin z urodzenia.
To nie wieśniaki to wsiury późnomiejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...