Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawda jest taka i niestety możecie się napinać lub nie ale pewnie również ją podzielacie. Lublin to 3 świat.Tak wiem budują obwodnice i kilka nowych budynków w centrum. I co z tego ? Co to da jak 45% lubelaków już dawno w Warszawie pracuje lub stacjonuje -zobaczcie tylko jakie są korki w Kołbieli w obu kierunkach i zobaczcie ile blach lubelskich się plącze po Warszawskich osiedlach.Słoiki tak nie ma się co obrażać jesteśmy słoiki na dorobku. U nas nie ma fabryk ,oddziałów globalnych firm jak np.w Rzeszowie,Mielcu,Białymstoku. U nas nie ma nic tak naprawdę.Dużo po Polsce podróżuje i widzę jak daleko jesteśmy za innymi. Przyszłość Lublina jest szara -taka sama jak umordowani gonitwą za pieniędzmi ludzie i wiecie co nie ma szans na nic lepszego,po prostu lata okradania tego regionu dają się we znaki. Kto był z Was z Białymstoku albo Rzeszowie -nie widzicie tego jak oni się zmieniają. Ja Lublin zawsze porównywałem potencjałem do Kielc ,Starachowic,Przemyśla,Olsztyna i wiecie co nie zmieniłem zdania.Nie dla psa kiełbasa...
Głupio piszesz kolego. Lublin to inna liga (uważam, że wyższa) niż Białystok, Kielce, Olsztyn, Przemyśl czy Rzeszów. Lublin ma największy potencjał intelektualny na wschodzie Polski. Z czasem przełoży się to też na inne sfery, np. na gospodarkę czy przemysł. Jedynym problemem Lublina i województwa były nieudolne władze, które nie umiały wykorzystać tego potencjału. Współcześnie trochę się to zmienia, ale z pewnością jest jeszcze wlele do zrobienia w zakresie promocji Lublina i Lubelszczyzny. Ja jestem rodowitym Lublinianem i zawsze gdy jestem daleko stąd, poza moim Kozim Grodem, czegoś mi brakuje. Jestem dumny,że jestem z Lublina, mimo że w moim mieście zarabiam dużo mniej niż np. zarabia się w Warszawie czy Anglii. Jestem też dumny z tego, że urodziłem się właśnie tutaj, mimo że ludziom z zagranicy niewiele mówi nazwa Lublin, a dużo więcej Warszawa. Każdy ma prawo jeździć za pracą gdzie chce, ale nie każdy musi kalać swoje gniazdo. To gniazdo jest ważne, bo daje człowiekowi poczucie zakorzenienia czy przynależności do jakiegoś miejsca. Tego brakuje współczesnej młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że czas zapytać o przygotowania do wiosny,bo możliwa jest powódź.W Wilkowie po ostatniej powodzi dosypano wałów,ale to przy większej wodzie popłynie na domy mieszkańców.A ileż filmów nakręcono z iloma politykami???Łącznie z Tuskiem ,ktory wiele obiecywał,a z obiecanek zostało tyle co z zielonej wyspy.Jeśli naukowa dama zostanie na stanowisku wojewody ,to na wiosnę z wodą na pewno popłynie.Sory,była sobie ,ale to niewypał!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabił starszą panią i uciekł z miejsca wypadku : http://a.martino.pl/mordercaa <-- o to jego zdjęcie , policja go szuka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić PiSiora, gdzie bawił w agencji. Jest z pisu, to pewnie gdzieś był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić PiSiora, gdzie bawił w agencji. Jest z pisu, to pewnie gdzieś był...
Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić PiSiora, gdzie bawił w agencji. Jest z pisu, to pewnie gdzieś był...
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest tutaj CYCU dla ciebie obrażliwe??  pytanie żyda w języku hebrajskim czy jest żydem ??
  Pewny jesteś, że to w języku hebrajskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewny jesteś, że to w języku hebrajskim?
Zależy CYCU kto pyta ?? miękka pyta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wam się coś pomerdało klient siostry milosierdzia nie byl z pis lecz od Ziobry co nie zmienia faktu że zima jest co roku i co roku jest snieg i wiatr i nawet pis tego nie zmieni ... ktos napisał ze problem tkwi we wladzach lubelszczyzny - no owszem ale wojewoda akurat za zimę nie odpowiada mogę napisac za co odpowiada ale mogę równiez napisac kto bierze kasę za dbanie o odsnieżanie ... problem jest jednak wirtualny ta zima niczym specjalnym się nie różni jak do tej pory od poprzednich - dni w które nie da sie przejechać jest mniej niż w ubieglym roku kiedy temat zastępczy o sniegu nie byl jeszcze potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w/g prognoz w 2014/2015 roku też ma być zima,a wtym 2014 roku jeszcze będzie wiosna-lato-jesień i od 22 grudnia zima=PANIE POŚLE BĘDZIE PAN MIAŁ CO ROBIĆ- bo napewno oprócz tego nic dobrego pan nie wniesie dla Polski,zastanawiam się za co wam płacą skoro już drugą kadencję głosujecie wszystko na nie???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...