Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żmijanowi w następnych wyborach podziękujemy a w GDDKiA zrobimy porządek z ta kliką, Wójtowicz poleciał już dawno, czy wiecie że bez akceptacji syna posła Żmijana pracującego w GDDKiA i zajmującego się Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego żaden remont czy zajęcie pasa drogowego nie może mieć miejsca.... TFSi potrafi wyżłopać dużo paliwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mógłbym płacić pod warunkiem że moje wynagrodzenie będzie w wysokości Pana posła Żmijana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda nawet komentować ten pomysł, bo poseł chyba nie wie, że już raz płacimy za przejazd w paliwie - tzw. opłata paliwowa, kiedyś była drogowa, a gdzie ta kasa idzie to już inna sprawa. Za ten pomysł mozemy tylko posłowi współczuć .... . współczujemy Panu panie Pośle .... Ale swoją drogą popatrzcie na to zdjęcie w artykule, kto tam nastawiał tyle latarni i po co, nie wspominam już o tych ekranach akustycznych bo to inna bajka. Narobili niepotrzebnej infrastruktury, a teraz nie mają z czego to utrzymać. Skąd taki wymogi Panie pośle może zamiast wymyśalniem głupot zainteresuje się pan tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie przez to rządzące sku***s.......two ja przestałem jeździć autami i zrobię wszystko żeby nie dawać się nabijać w butelkę.Wiem że zaraz wymyslą sposób na inną kradzież pieniędzy z mojego portfela ale tez wiem że to wszystko będzie do pewnego czasu-potem za to zapłacą Ci mędrcy Polskiego narodu co tylko potrafią coś zrobić w Państwie jak wczesniej okradną Polaków z pieniędzy na 100 sposobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, znowu go wybierzecie. Zagłosujecie na partyjkę a tam pan poseł ma nr 1 lub 2 i znowu sobie na Was poużywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oda połowę swojej pensji poselskiej na budowę nowych dróg to i ja się zgodzę. Skąd się biora takie tęgie głowy? Kto wybiera takich cwaników, którzy patrzą tylko jak nas okraść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żmijan chyba z ch..... na rozumy się pomieniał ..... Nic dziwnego że PO jest na lubelszczyźnie słabe jak ma taki g..... w swoich szeregach. A dziennik niech prześwietli rodzinkę pana Ż..... mogą wyjść ciekawe fakty .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan powinien wisieć za te kilometry niepotrzebnych bardzo drogich ekranów,i potem jeszcze raz powinni powiesić jego zwłoki za ta fuszerkę przy drogach i inwestycjach. Co nam z tych pseudo dróg jak za 5-6 lat bedą się nadawały do bardzo kosztownych remontów-było raz więcej zapłacić i zbudować tak jak się w Europie buduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeszcze czego? Podatek od powietrza i od chodzenia po ziemi zaproponujcie, a co? Dobijcie nas, szarych obywateli RP. Pamiętam, kiedyś było hasło: By żyło się lepiej. A jest coraz gorzej. Chcecie drogowy, to usuńcie część kosztów zw. z zakupem paliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Pan poseł przejedzie się dobrą drogą krajową na odcinku Rejowiecka w Chełmie do granicy w Dorohusku, (protezę niech zostawi w domu bo wypadnie), a może ministerstwo powinno dopłacić do napraw pojazdu za przejazd drogą DK12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech oddadzą podatek drogowy który jest w paliwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech posłowie sami zaczna płacic za przejazd pociągami, taksówkami czy samolotami.... czy nawet własnymi samochodami ( bo przecież paliwo maja rozliczane z budżetu). jak za to zaczna płacić to mógłbym być skłonny poprzeć pomysł by płacić za krajówki. jak mamy płacic za te drogi to niech płaca za nie WSZYSCY PO RÓWNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wiemy na kogo już na pewno nie głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa jest prosta. Nie po to się zostaje posłem żeby się napracować. Wystarczy podnieść podatki i opłaty, a robota sama się zrobi... i rodzina zarobi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukradną i sprzedadzą wszystko co cięższe od powietrza... Doskonała ilustracja tego związku przestępczego założonego przez byłych esbeków: http://7dni.wordpress.com/tag/polszewiki/ http://www.fotofaza.pl/zdjecie,3512,ludzie,polszewiki.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan powinien również z takich dróg ściągać haracz http://www.panoramio.com/photo/18290722 dlaczego mają płacić tylko ci co krajówkami jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się przyzna, że głosował na tego ciula ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ric napisał:
niech Pan poseł przejedzie się dobrą drogą krajową na odcinku Rejowiecka w Chełmie do granicy w Dorohusku, (protezę niech zostawi w domu bo wypadnie), a może ministerstwo powinno dopłacić do napraw pojazdu za przejazd drogą DK12
A w którym miejscu 12-stki (od Chełma do granicy) tak można zespuć samochód? Bo jakoś do tej pory nie zauważyłem takich miejsc. A jeżeli chodzi o Rejowiecką -i dalej Przyjaźni, Rampa Brzeska i Wschodnia-to ulice miejske, a że w ciągu 12-stki to już inna para kaloszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne żarty panie pośle! Opłaty w paliwie, akcyzy i podatki ma każdym kroku, łatanie dziury budżetowej fotoradarami, jeszcze opłaty? Panie pośle. Zarabiam 800 zł w tym cudownie rządzonym między innymi przez pana kraju. Muszę jeździć samochodem do pracy bo inaczej się nie da. Kosztuje mnie to 300zł miesięcznie. Mam cudowną żonę i wspaniałą 2letnią córkę. Żona pracuje na ćwierć etatu w markecie. Razem do domu przenosimy 1300 złotych. Bardzo bym chciał, żeby ktoś taki jak pan poseł, powiedział mi jak mam to wytrzymać, jak wychować córkę. Sama miłość rodziców nie wystarczy. Panie pośle. Proszę o poradę. Podobno jest pan dla ludzi? Jeżeli znajdzie pan rozwiązanie, będę pierwszy chodził i przekonywał do poparcia pana pomysłu na nowe opłaty. Pozdrawiam i życzę smacznego, bo napewno będzie pan panie pośle jadł dzisiaj same dobre rzeczy. Ja zamiast kanapek do pracy kupiłem córce czekoladę. Ma urodziny i to wszystko co dostanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...