Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poskarżyli na wojewodę do Tuska

Utworzony przez mach, 28 lutego 2008 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Głęboko wierzę, że Pan Premier uwolni Panią Wojewodę raz na zawsze od tego kłopotu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na miejscu michalczyka pocałował bym Gienie w rękę i poszedł a tak myślę, że prokurator musi wkroczyć i załatwić i michalczyka i strycharza. To skandal że tacy ludzie mają jeszcze czelność coś komuś zarzucać a sami okradli Ochronę Środowiska na prawie 1 milion zaznaczam milion złotych Polskich. I co im jeszcze trzeba, - no mają się za co bronić i może z tego wynika ich bezszczelność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam nadzieję że Pan Premier uwolni Panią Wojewodę od kłopotów z tym naukowcem.A w zasadzie to zrobi pewnie prokurator który dogłębnie sprawdzi trwonienie publicznych pieniędzy.a jest tego jak podawały media coś ok.1,5mln pln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...