Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja tego nie powiedzialem ze nie mogl tam pracowac. lecz jesli byl spostrzegawczy to zauwazyl by czerwone flagi, ktore informuja o strzelaniu. ale i tak swoje powiecie... brak slow na takich ludzi .. tym bardziej zdziwilo mnie zachowanie ludzi ktorzy przyjechali, ze zaczeli wszystkich od "sku***sy***" wyklinac, jak by to postrzelenie bylo zamierzone Od tego rolnika się proszę odwalić (wracaj do zdrowia chłopie) to inny temat bo mogły tam być dzieci lub dziadkowie. Pytam i to pytanie bez odpowiedzi nie pozostawię . Kto pozwolił strzelać w dzikim wykopie z ostrej amunicji LOK-owcom z Bełżyc i ich kumplom. Czy wiedział o tym Wójt Borzechowa ? Czy wydał im pozwolenie, czy może był na tym strzelaniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papiery napisał:
ja tego nie powiedzialem ze nie mogl tam pracowac. lecz jesli byl spostrzegawczy to zauwazyl by czerwone flagi, ktore informuja o strzelaniu. ale i tak swoje powiecie... brak slow na takich ludzi .. tym bardziej zdziwilo mnie zachowanie ludzi ktorzy przyjechali, ze zaczeli wszystkich od "sku***sy***" wyklinac, jak by to postrzelenie bylo zamierzone ...
SKORO NIBY BYŁY OSTRZEŻENIA CZERWONYMI FLAGAMI I WOLNO IM BYŁO ZABAWIAC SIE W SRZELANIE TO DLACZEGO PRZED POJAWIENIEM SIE sLEDCZYCH CO NIEKTÓRZY UCZESTNICY ZABAW W STRZELANIE UCIEKLI DO LASU I TYLE ICH BYŁO WIDAC.A MOŻE I TY KOLEGO BRAŁES W TYM UDZIAŁ SKORO TAK UPARCIE DĄŻYSZ DO WINY ROLNIKA KRÓRY PO PROSTU ROBIŁ TO CO DO KAZDEGO ROLNIKA NALEŻY,BYNAJMNIEJ TO MOZNA WYWNIOSKOWAC Z TWOICH POSTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... TO DLACZEGO PRZED POJAWIENIEM SIE sLEDCZYCH CO NIEKTÓRZY UCZESTNICY ZABAW W STRZELANIE UCIEKLI DO LASU I TYLE ICH BYŁO WIDAC...
Nie uciekli do lasu, tylko pobiegli ratować postrzelonego człowieka! Wszyscy, którzy uczastniczyli w strzelaniu, zostali przesłuchani przez policję i nikt się nie oddalił! Teraz, pozostaje tylko modlić się, żeby ofiara tego wypadku wróciła do zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to wogóle udzielił tam pozwolenia na strzelanie .... Niech strzelaja sobie koło domu najlepiej to w siebie bo szkoda żeby takie chuje chodziły po ziemi!!! Nie mieli gdzie imprezować to znalezli sobie doły najpierw pili a potem strzelali!!! Przez takich śmieci niewinny człowiek do końca życia nie bedzie mógł chodzić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uciekli do lasu, tylko pobiegli ratować postrzelonego człowieka! Wszyscy, którzy uczastniczyli w strzelaniu, zostali przesłuchani przez policję i nikt się nie oddalił! Teraz, pozostaje tylko modlić się, żeby ofiara tego wypadku wróciła do zdrowi Patrzcie państwo jakim trzeba być "gnojem " żeby pisać takie bzdury.Pobiegli ratować postrzelonego, a do lasu nikt nie uciekał.Wciskanie ciemnoty.Cytat "Teraz pozostaje modlić się,żeby ofiara tego wypadku wróciła do zdrowia". Ja uważam,że trzeba tej organizacji LOK Bełżyce i jej szefom przyjżeć się bliżej.Osobiscie współczuję temu,który oddał ten strzał i jestem pewien ,że to był wypadek i temu człowiekowi należy się pomoc bo napewno nie zrobił tego celowo.Nawet jeżeli przy pomocy prominentów to wszystko przyschnie to jednak sumienie będzie o tym przypominać.Prawda panie Januszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harold napisał:
Nie uciekli do lasu, tylko pobiegli ratować postrzelonego człowieka! Wszyscy, którzy uczastniczyli w strzelaniu, zostali przesłuchani przez policję i nikt się nie oddalił! Teraz, pozostaje tylko modlić się, żeby ofiara tego wypadku wróciła do zdrowia!
było modlić się przed strzelaniem i nie pić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam codziennie co tu dopisujecie i nie moge uwierzyc ze takie skur****** ktorzy tam nie byli mowia takie rzeczy i bezpodstawnie osadzaja innych. po pierwsze: kto wam powiedzial ze tam ktos zazywal alkohol ?? bo z tego co widzialem kazdy byl trzezwy .. po drugie: dlaczego uwazacie ze nikt nie pobiegl pomoc rannemu , tylko ze "niby uciekali" ?? od razu na haslo ze byl postrzal poleciala 6 ludzi aby mu pomoc i czekali tam do przylotu smiglowca. a po odlocie spokojnie wrocili do policji aby wszystko wyjasniac. zreszta podczas siedzenia przy poszkodowanym policja do nich pojechala aby zobaczec co i jak .. takze dajcie sobie na wstrzymanie i nie wypisujcie glupot skoro was tam nie bylo ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie uciekli do lasu, tylko pobiegli ratować postrzelonego człowieka! Wszyscy, którzy uczastniczyli w strzelaniu, zostali przesłuchani przez policję i nikt się nie oddalił! Teraz, pozostaje tylko modlić się, żeby ofiara tego wypadku wróciła do zdrowi Patrzcie państwo jakim trzeba być "gnojem " żeby pisać takie bzdury.Pobiegli ratować postrzelonego, a do lasu nikt nie uciekał.Wciskanie ciemnoty.Cytat "Teraz pozostaje modlić się,żeby ofiara tego wypadku wróciła do zdrowia". Ja uważam,że trzeba tej organizacji LOK Bełżyce i jej szefom przyjżeć się bliżej.Osobiscie współczuję temu,który oddał ten strzał i jestem pewien ,że to był wypadek i temu człowiekowi należy się pomoc bo napewno nie zrobił tego celowo.Nawet jeżeli przy pomocy prominentów to wszystko przyschnie to jednak sumienie będzie o tym przypominać.Prawda panie Januszu.
Jacy wszyscy jesteśmy uczciwi i praworządni. No i mamy tak czyste sumienia jak aniołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Jacy wszyscy jesteśmy uczciwi i praworządni. No i mamy tak czyste sumienia jak aniołki.
ja mam czyste sumienie i uważam że jestem uczciwy i praworządny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
było modlić się przed strzelaniem i nie pić !
Wszystko dlatego że na oglądali się amerykańskich filmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sam tam strzelales i co teraz rolnika sprawdzacie zeby na niego wine zgonic! Nie udzielaj sie frajerze! Gowno kogos obchodzi co kto robi na swoim polu! I ku*** jakie flagi rzadnych flag tam nie bylo nic ! Jak chcieli pic (ty chyba z nimi) to bylo sie bawic w u siebie ! Bychawa , belzyce itp. ku***y je***e !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty pier***isz gosciu?! A jak by nie jechal ciagnikiem to co byscie wymyslali ze nie mial tprawnien chodzic po swoim polu? Wez sie czlowieku zastanow. Ciekawe jak by to ciebie jebneli co bys mowil! Albo kogos z twojej rodziny ! Tak pier***isz to czemu nie piszesz ze ta niby strzeknica tez legalna nie byla co? Ogarnij sie ! Gnoje nazbierali sobie rodzinki przyjechali pic w doly i potem strzelali razem z dziecmi co to ku*** jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grudniu to ty sobie zaoraj glowe zebys mial cos w niej na nowy rok . Jak tak chcieli sobie strzelac to czemu nie strzelali blisko swoich domow ! ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja mówi, że to żona do niego strzeliła! Więc po co ta cała afera? Facet się z tego wykaraska. W domu sobie wszystko wyjaśnią i będzie po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam co za bzdury tu piszecie to mnie krew zalewa. Pozwólcie, że przybliżę Wam sytuację, jako że byłem uczestnikiem tego spotkania. I zanim anonimowa internetowa chołota rzuci się na mnie z wrzaskiem, podkreślę, że nie, nie mam zamiaru bronić "pijanych PIS-owców" i "je**nych sk**nów", czy co tam jeszcze wymyśliliście. Otóż po pierwsze, jako uczestnicy a nie organizatorzy, wpisaliśmy się na listę, wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na miejsce. Nie, nie wymagaliśmy od organizatora przedstawienia zezwoleń i nie sprawdzaliśmy, czy możemy tu legalnie strzelać. Jak wykupujecie wycieczkę to każecie przedstawicielom biura podróży pokazywać wszelkie zezwolenia i zgody? Chyba nie. Po drugie: nie było tam ŻADNYCH dzieci. Nie mam pojęcia kto wymyślił taką bzdurę! Po trzecie: Rolnik znajdował się za zagajnikiem, w odległości ok. kilometra od domniemanej strzelnicy. Został trafiony zupełnie przypadkowo, byliśmy w tym miejscu pierwszy raz i nikt nie spodziewał się żadnego rolnika, więc wyzywanie kogoś od mordercy, barbarzyńcy i sk**na jest trochę nie na miejscu. Po czwarte: doniesienia o tym że ktokolwiek uciekł w las albo że towarzystwo było pijane są wręcz idiotyczne. Wszyscy zostaliśmy zbadani alkomatami przez policję, zresztą każdy z nas posiada na tyle rozsądku, żeby nie zdoić się jak świnia wiedząc, że za chwilę będziemy mieć w rękach ostrą amunicję. A"uciekający", wraz z obecnym z nami lekarzem, "uciekli" pomóc rannemu Zgadzam się, że rolnik nie musiał domyślać się, że w okolicy będą oddawane strzały, my z kolei nie wiedzieliśmy, że coś takiego może się przytrafić. To nie była banda pijanych idiotów wymachującycyh pistolecikami, więc proszę internetowych dyletantów o odrobinę rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstaw się najpierw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadek napisał:
Jak czytam co za bzdury tu piszecie to mnie krew zalewa. Pozwólcie, że przybliżę Wam sytuację, jako że byłem uczestnikiem tego spotkania. I zanim anonimowa internetowa chołota rzuci się na mnie z wrzaskiem, podkreślę, że nie, nie mam zamiaru bronić "pijanych PIS-owców" i "je**nych sk**nów", czy co tam jeszcze wymyśliliście. Otóż po pierwsze, jako uczestnicy a nie organizatorzy, wpisaliśmy się na listę, wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na miejsce. Nie, nie wymagaliśmy od organizatora przedstawienia zezwoleń i nie sprawdzaliśmy, czy możemy tu legalnie strzelać. Jak wykupujecie wycieczkę to każecie przedstawicielom biura podróży pokazywać wszelkie zezwolenia i zgody? Chyba nie. Po drugie: nie było tam ŻADNYCH dzieci. Nie mam pojęcia kto wymyślił taką bzdurę! Po trzecie: Rolnik znajdował się za zagajnikiem, w odległości ok. kilometra od domniemanej strzelnicy. Został trafiony zupełnie przypadkowo, byliśmy w tym miejscu pierwszy raz i nikt nie spodziewał się żadnego rolnika, więc wyzywanie kogoś od mordercy, barbarzyńcy i sk**na jest trochę nie na miejscu. Po czwarte: doniesienia o tym że ktokolwiek uciekł w las albo że towarzystwo było pijane są wręcz idiotyczne. Wszyscy zostaliśmy zbadani alkomatami przez policję, zresztą każdy z nas posiada na tyle rozsądku, żeby nie zdoić się jak świnia wiedząc, że za chwilę będziemy mieć w rękach ostrą amunicję. A"uciekający", wraz z obecnym z nami lekarzem, "uciekli" pomóc rannemu Zgadzam się, że rolnik nie musiał domyślać się, że w okolicy będą oddawane strzały, my z kolei nie wiedzieliśmy, że coś takiego może się przytrafić. To nie była banda pijanych idiotów wymachującycyh pistolecikami, więc proszę internetowych dyletantów o odrobinę rozsądku.
czyli nie ma sprawy?!? a tak poza tym to ja ssprawdzam czy firma organizujaca wczasy albo wycieczkę działa legalnie , bo ostatnio namnożyło się za dużo oszustów w tej dziedzinie. i jeszcze jedno -"my z kolei nie wiedzieliśmy, że coś takiego może się przytrafić" - no tak - jak wy jeszcze nie wiecie co może spowodować prawdziwy pistolet, to było sobie na odpuście kupic korkowiec i postrzelać do kur na własnym podwórku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli nie ma sprawy?!? a tak poza tym to ja ssprawdzam czy firma organizujaca wczasy albo wycieczkę działa legalnie , bo ostatnio namnożyło się za dużo oszustów w tej dziedzinie. i jeszcze jedno -"my z kolei nie wiedzieliśmy, że coś takiego może się przytrafić" - no tak - jak wy jeszcze nie wiecie co może spowodować prawdziwy pistolet, to było sobie na odpuście kupic korkowiec i postrzelać do kur na własnym podwórku
Nie twierdzę, że nie ma sprawy, organizator na pewno za to beknie i jak najbardziej powinien, ciężko spośród ekipy 20 chłopa wskazać winnego, kto postrzelił. A jeśli ty byłbyś wywieziony do normalnej strzelnicy (bo tak przedstawiał to miejsce organizator), strzelał na leżąco w wielkim wyrobisku i spodziewał się, że postrzelisz rolnika jeżdżącego po polu w ciągniku kilometr dalej, to gratuluję przebiegłości. Szkoda, że nie Twój dar prorokowania nie udzielił się przed Smoleńskiem, mielibyśmy z bani popisy Jarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbadali was alkomataki hahaha bo ci co byli pijani spier***ili pierwsi. I jeszcze sie tu udzielasz i ludziom mydlisz oczy jak to nie bylo dzieci?! Policja nawet ich przesluchiwala tylko macie znajomosci to nawet nikt o tym nie wspomni. I wgl po co mowic o dzieciach jak dorosli zachowali sie jak banda gowniarzy ! Niby pawinni byc tacy wyksztalceni to co ku*** nie wiedza jak wyglada strzelnica !? Nie udzielaj sie tu jak masz tak pier***ic i klamac nie jest wam wstyd sie jeszcze tu udzielac? Ale nie wy nie macie wstydu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadek napisał:
Nie twierdzę, że nie ma sprawy, organizator na pewno za to beknie i jak najbardziej powinien, ciężko spośród ekipy 20 chłopa wskazać winnego, kto postrzelił. A jeśli ty byłbyś wywieziony do normalnej strzelnicy (bo tak przedstawiał to miejsce organizator), strzelał na leżąco w wielkim wyrobisku i spodziewał się, że postrzelisz rolnika jeżdżącego po polu w ciągniku kilometr dalej, to gratuluję przebiegłości. Szkoda, że nie Twój dar prorokowania nie udzielił się przed Smoleńskiem, mielibyśmy z bani popisy Jarka.
jesteś cynikiem czy kretynem - wywieźli cię i kazali strzelać - i strzelałeś durniu nawet nie sprawdzając czy nie ma kogoś na linii strzału - tu nie trzeba byc prorokiem - wystarczy troche oleju w głowie. A ze Smoleńska kpisz bo jak widać zycie ludzkie nie ma dla ciebie większego znaczenia A ze Smoleńska nie kpij, bo sam zachowujesz się jak ruscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...