Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Następna kontrola powinna odbyć się w Gimnazjum NR I im.Obrońców Przydupasów w Bychawie za wystawienie oceny bardzo dobrej ze sprawowania jednemu z uczniów , który swoim zachowaniem demoralizował całą klasę ku niezadowoleniu wychowawczyni i reszty nauczycieli. Ale cóż oni mogą począć skoro mamusia jest częstym gościem w gabinecie dyrektorskim. " Wiesz kochana z synem sama już nie daję rady ale skończy gimnazjum i pójdzie na studia. My mu z mężem pomożemy. Tylko to sprawowanie . Nie bój się kochana sprawowanie się podciągnie, trochę będzie krzyku ale później przycichnie i dalej będzie po staremu Tylko wiesz ja się obawiam jego dalszej kariery w nowej szkole bo tam nad nim chyba nie będziesz miała "parasola" i będzie biedak często w ryj bity. Oj tam wazelinę tu wam zostawię a dalej liczą się układy. Układy układami ale jest jeszcze "Bóg Honor Ojczyzna"o czym zapomniałaś a tego twój synio już sobie nie kupi bo chamstwo, ignorancję i bezczelne zachowanie odkupione sukcesem wyssał z mlekiem matki, które będzie się za nim ciągnęło prze całe życie. Och kochana nie ma lepszego dziecka od mojego S.....na.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co przedstawia zdjęcie do tego artykułu? co autor miał na myśli? pilnie proszę o odpowiedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kick napisał:
co przedstawia zdjęcie do tego artykułu? co autor miał na myśli? pilnie proszę o odpowiedź...
Mazak, biała tablica, a w niej odbicia okien - chyba szkolnych. Mazak to zapewne prezentacja wymarzonego fallusa w pozycji horyzontalnej, skierowanie go zaś skuwką w stronę okien jednoznacznie świadczy o chęci opuszczenia (przez niego) zamkniętych przestrzeni ograniczonych spodniami. Biała tablica to oczywiście "carte blanche", niezapisana przyszłość dzieci w wieku ponadgimnazjalnym tudzież ogólnie w wieku szkolnym i przedszkolnym. Pokazanie i uświadomienie, że życie nie jest pewnikiem, nikt go wcześniej w żaden sposób nie określił i tylko od danej osoby, od jej wyborów zależy przyszłość. No ale o co chodziło z tymi odbiciami okien to też nie mam pojęcia.... ehhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat (ka prawie pełna) napisał:
Mazak, biała tablica, a w niej odbicia okien - chyba szkolnych. Mazak to zapewne prezentacja wymarzonego fallusa w pozycji horyzontalnej, skierowanie go zaś skuwką w stronę okien jednoznacznie świadczy o chęci opuszczenia (przez niego) zamkniętych przestrzeni ograniczonych spodniami. Biała tablica to oczywiście "carte blanche", niezapisana przyszłość dzieci w wieku ponadgimnazjalnym tudzież ogólnie w wieku szkolnym i przedszkolnym. Pokazanie i uświadomienie, że życie nie jest pewnikiem, nikt go wcześniej w żaden sposób nie określił i tylko od danej osoby, od jej wyborów zależy przyszłość. No ale o co chodziło z tymi odbiciami okien to też nie mam pojęcia.... ehhhhh
Jest tam jeszcze jeden mazak, w pozycji, hmmm... stojącej Czy możesz naświetlić, co autor chciał przekazać taką ekspozycją eksponatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
która ze szkółek opolskich wyróżniona? tak wspaniałym artykułem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...