Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy ktos byl dzis na Lubomirce? ja dzis tam sie sytuacja przedstawia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wt napisał:
Dziś byłam w Machowie, przed południem - woda od wczoraj opada. Nikomu nic na szczescie sie nie stało. Wszyscy sąsiedzi (na Cuplu) są cali i zdrowi. Sady zalane bardzo. Nie będzie z czego żyć. Co do pomocy - nikt nie interesuje się losem mieszkańców Machowa, Kępy itd. Dzięki rodzinie dostaliśmy wodę pitną, bo już się kończyła. W Rogowie mężowi powiedzieli (ktoś z Gminy), że ktoś kto się nie ewakuował ten niech nie liczy na dostawy wody i chleba. Gdyby nie łódki należące do samych mieszkańców nie mielibyśmy nic do jedzenia. Super po prostu. Podatki to wiedzą jak zbierać... Od soboty nie widziałam żadnego patrolu policyjnego czy ze straży (dziś już jestem poza zalanym terenem). Pozdrawiam
Ładnie pojechałaś tym którzy Wam pomagali i którzy Was ratowali nieraz z narażeniem własnego życia. Taka wdzięczność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Głodnie woda nie weszła, deszcz pada, boją się o wały, ale wody nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego wójt Wilkowa tak usilnie apeluje aby wprowadzić stan klęski... z tego co wiem wtedy następuje przeniesienie odpowiedzialności, jeśli chodzi o odszkodowania, na państwo... a co z już ubezpieczonymi, jak rozumiem towarzystwa ubezpieczeniowe będą zwolnione z obowiązku wypłat należnych odszkodowań - czy to ma sens???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Lubomirce woda opada...mam pewne wieści...na drodze jest już po kostki na końcu wsi...ale w domach po 1m i więcej...była tam też amfibia z pomocą...i żywnością...więc się sytuacja poprawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie, czy woda w Kłodnicy też opada? może ktoś ma jakieś zdjęcia z tego terenu? mam rodzinę w Kłodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość(Twins) napisał:
na Lubomirce woda opada...mam pewne wieści...na drodze jest już po kostki na końcu wsi...ale w domach po 1m i więcej...była tam też amfibia z pomocą...i żywnością...więc się sytuacja poprawia...
dzieki za info...Twins...Pawel lub Piotrek D?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ładnie pojechałaś tym którzy Wam pomagali i którzy Was ratowali nieraz z narażeniem własnego życia. Taka wdzięczność...
Informacja potwierdzona, do mieszkańców Kępy Choteckiej nie dotarła pomoc, ludzie zaopatrują się w wodę i żywność na własną rękę. Niektórzy nawet nie otrzymali informacji o możliwości ewakuacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaka jest sytuacja na Brzozowej od strony Szczekarkowa w kierunku na Majdany a dokładniej dom I.Goliszek do jakiej wysokości doszła woda może ktoś przepływał obok i widział czy tam tez woda opada jak ktoś ma jakieś konkretne informacje proszę przesłać na luk.g@poczta.fm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Informacja potwierdzona, do mieszkańców Kępy Choteckiej nie dotarła pomoc, ludzie zaopatrują się w wodę i żywność na własną rękę. Niektórzy nawet nie otrzymali informacji o możliwości ewakuacji!
Informacja nieprawdziwa na pewno w części dotyczącej informacji o możliwości ewakuacji. Na 100 %. Dlaczego niektórym zależy na sianiu defetyzmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ładnie pojechałaś tym którzy Wam pomagali i którzy Was ratowali nieraz z narażeniem własnego życia. Taka wdzięczność...
Nikomu nie pojechałam. Taka jest prawda. Pomocy od państwa i władz gminy żadnej. Pomoc od przyjaciol i rodziny - tak i za to jestem im wdzięczna. A władze gminne są do niczego - żadnej koordynacji i pomocy dla powodzian, każdy to potwierdzi kto został w swoich domach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Informacja potwierdzona, do mieszkańców Kępy Choteckiej nie dotarła pomoc, ludzie zaopatrują się w wodę i żywność na własną rękę. Niektórzy nawet nie otrzymali informacji o możliwości ewakuacji!
Nikt się nie interesował tymi co zostali w domach. Jestem w kontakcie z rodziną na Kępie Choteckiej. Woda i chleb - sami sobie musieli załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wróciłam z Zagłoby, woda opadła ok. 40cm, droga przejezdna od strony Łazisk do Spiewaków za plebanią. Dalej zalane, nie wiem jak okolice szkoły i bloków ale mowia ze woda opada. Chociaz padał deszcz ok godziny 19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bo ich tam nie powinno byc, jak ewakuacja to ewakuacja a nie nianczenie, jakis porzadek musi byc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wita napisał:
Nikt się nie interesował tymi co zostali w domach. Jestem w kontakcie z rodziną na Kępie Choteckiej. Woda i chleb - sami sobie musieli załatwić.
Nikt sie nie interesował? Zapewniono im mozliwosc ewakuacji. Co jeszcze byś chciała? Aby wszyscy rzucili robotę na wałach i przy ratowaniu życia zagrożonych żeby dowozić wodę tym kilku upartym którzy się ewakuować nie chcieli??? Nie sadzisz że Twój egoizm poszedł za daleko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku upartych? Z tego co wiem to ewakuowalo sie tylko ok.1000 osob. A co z reszta? W domach jest ok. 4 tys ludzi. To jest tych "kilku upartych"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nikt sie nie interesował? Zapewniono im mozliwosc ewakuacji. Co jeszcze byś chciała? Aby wszyscy rzucili robotę na wałach i przy ratowaniu życia zagrożonych żeby dowozić wodę tym kilku upartym którzy się ewakuować nie chcieli??? Nie sadzisz że Twój egoizm poszedł za daleko?
przed chwila rozmawialam z ludzmi ktörzy od soboty siedza na wale w Machowie. Zadnej pomocy od wladz chleb i napoje musieli kupic sobie sami dzieki temu ze maja lodzie i moga poplynac do sklepu.Znajomi i rodziny z innych wsi przyjezdzali i przywozili im jedzenie.To smutne ze w telewizji to zupelnie inaczej wyglada , zobaczymy gdzie bedzie pomoc jak woda opadnie i od kogo. Dlaczego zostali na wale ?? Bo maja tam wszystko co mogli uratowac.Dzieki bardzo ludziom ktörzy tam pomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawialam z rodzicami ktorzy mieszkaja na Majdanach , sa zdecydowanie pozytywni ze sytuacja sie poprawia. Tata mogl sprowadzic wszystkie maszyny z walu na podworze i laduje kom w samochodzie Nadal mamy wode w domu ale opada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nikt sie nie interesował? Zapewniono im mozliwosc ewakuacji. Co jeszcze byś chciała? Aby wszyscy rzucili robotę na wałach i przy ratowaniu życia zagrożonych żeby dowozić wodę tym kilku upartym którzy się ewakuować nie chcieli??? Nie sadzisz że Twój egoizm poszedł za daleko?
to ze zapewniono mozliwosc ewakuacji to chyba najmniejsza rzecz jaka moze zrobic panstwo dla swoich obywateli. Ludzie w jakim swiecie wy zyjecie, jezeli waly by byly od poczatku dobrze zrobione nie doszlo by do katastrofy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maxio_ napisał:
Nie ma takiego znaku na kościele, to kolejna bdzura. Jedyne podtopienia jakie w historii nawiedziły Opole Lubelskie, to kiedy śniegi gwałtownie topniały.
ZNAK JEST JAK JEST PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH NA TYM BUDYNKU KOŚCIELNYM I TO JEST PRAWDA NA 100 /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...