Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śląski Rybnik napisał:
Czapla i Szulik. Pozdrawiam ich bardzo serdecznie...
Nie mieszkam tam ale kojarze Czaple...Ja też ich pozdrawiam gorąco i moją rodzinkę też...;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frgt napisał:
nikt nie krytykuje,tylko niepotrzebnie nakręca się niesprawdzone wiadomości.Sama też nie wiesz ,tylko powtarzasz zasłyszane .Kropla drązy skałę nie siłą a częstym padaniem i tak samo jest z plotką.Więcej zrobisz złego niż dobrego przekazywaniem niesprawdzonych wiadomości.
O co Ci chodzi ze nie sprawdzonymi informacjami...wszystkie wiadomości są dobre i to w pełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w Machowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nic nie piszecie co z tym dywersantem co rozebrał wały, że niby miał je remontować i tym urzędnikiem co był z nim w zmowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dziś w Dobrem i sytuacja jest nieciekawa, od strony Chodelki w chmielnikach stoi woda, widziałam także dwa domy podtopione na około 1 m , jak jeszcze byłam spadł ogromny deszcz, a właściwie grad wielkości troche mniejszej niż mirabelki. Woda płyneła dosyć dużymi strumieniami z góry Kosmalonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Machowie w poruwnaniu do innych miejscowosci jest OK zalzy jeszcze w kturej czesci Machowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Kepie Gosteckiej jest moj chlopak. jest tam ze straza od czwartku.. od tamtej pory byl tylko wczoraj kilka godzin w domu i dzisiaj rano pojechal ponownie z tego co mi mowil bedzie tam do czwartku.. Ci ludzie nie spia po kilka nocy by ktos czul sie bezpieczniejszy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKA PROŚBA DO REDAKCJI "DW" : DAJCIE WIECEJ ZDJĘĆ Z LOTU PTAKA WYKONANYCH PRZEZ WASZEGO FOTOREPORTERA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram prośbę o więcej zdjęć zwłaszcza Urządkowa i Wilkowa. Internauta KOZAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bearada napisał:
WIELKA PROŚBA DO REDAKCJI "DW" : DAJCIE WIECEJ ZDJĘĆ Z LOTU PTAKA WYKONANYCH PRZEZ WASZEGO FOTOREPORTERA !!!
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20100523&Category=GALERIA03&ArtNo=94778002&Ref=PH&Params=Itemnr=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SĄ 20 LETNIE ZANIEDBANIA.NIE DBAŁA TA HOŁOTA I ZŁODZIEJE O NIC .JAK MIELI WAŁY UMACNIAĆ JAK NAWET TA BANDA GŁUPIEJ SZOSY PORZĄDNEJ NIE POTRAFI WYBUDOWAĆ .NA POGRZEBACH TYLKO SIE DOWIADUJEMY ILE TA BANDA NIBY DLA NAS ZROBIŁA .DZICZ RZĄDZĄCA DBA O SWOJE PORTFELE A NIE O NASZ KRAJ ,NIECH TO TEN LUD W KOŃCU ZROZUMIE I PRZEJRZY NA OCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie tvn24 jest mapa polski z zalanymi miejscowościami w lubelskim zalane (chyba podtopione jak już)jest Dęblin Puławy Parchatka a o całej gminie wilków i połowie powiatu opolskiego który jest naprawde zalany to zapomnieli no ale kogo tam obchodzi jakiś wilków jak by tu inni ludzie mieszkali:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda w Puławach opadła,no skoro zalało kilkanascie wsi to wcale sie nie dziwie ze im opada! A co z tymi co maja całe domy pod woda im jakos poziom wody nie spada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie o jakichś pierdołach,że kogoś zalało.Ważne ,że w każdym mieście jest krzyż Katyński i pomnik ŚP. JANA PAWŁA II.A na dodatek cieszmy się wolnością i demokracją.......Oj POLSKO,POLSKO!Pokarał Cię Najwyższy takim pokoleniem.I NA DODATEK NIESŁUCHAJĄCYM NAUK NASZEGO WIELKIEGO RODAKA- NIESTETY JUŻ ŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Woda w Puławach opadła,no skoro zalało kilkanascie wsi to wcale sie nie dziwie ze im opada! A co z tymi co maja całe domy pod woda im jakos poziom wody nie spada.
no ale chociaż jakieś informacje podają bo jak by nie dziennik to by nie wiadomo nic było bo wszędzie o lubelskim zapominają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może wie jak wygląda w tej chwili sytuacja na Kępie Gosteckiej?????Bardzo proszę o pomoc bo nie mogę sie dodzwonić do rodziny ( pewnie im komórka padła)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G3 napisał:
no ale chociaż jakieś informacje podają bo jak by nie dziennik to by nie wiadomo nic było bo wszędzie o lubelskim zapominają
wazniejsze dla nich wielkie miasta nie taka biedna lubelszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje wszystkim co pod wodą a gdzie władze np. pani wojewoda - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! palikot robi sobie kampanie wyborczą /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTRZEBNE SA LODOWKI W WILKOWIE PO TO ABY MOZNA BYLO PRZECHOWYWAC SZCZEPIONKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIOM W TEJ CHWILI NAJBARDZIEJ POTRZEBNE SA; ZYWNOSC, WODA, SRODKI DO HIGIENY, BIELIZNA, KOCE, MATERACE, UBRANIA, JEZELI MOZECIE POMAGAJCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...