Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie jak wygląda sytuacja w Wólce Polanowskiej? jest tam jakieś zagrożenie? Mam tam rodzinę i a nie chce dzwonić, żeby nie rozładować im telefonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wólka polanowska nie jest zagrożona położona jest wysoko i oddziela ją wał na chodelce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję za informację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno maja wysadzać wał w okolicach Nieszawy przed józefowem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazo napisał:
Podobno maja wysadzać wał w okolicach Nieszawy przed józefowem
tak, partyzanci nie siej paniki deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moi rodzice mieszkaja w miejscowosci Majdany w gminie Wilkow. Nie moge sie z nimi skontaktowac a mieszkam w Angli, wiec internet to dla mnie jedyne zrodlo informacji. Czy ktos ma jakies wiadomosci jak tam wyglada sytuacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
moi rodzice mieszkaja w miejscowosci Majdany w gminie Wilkow. Nie moge sie z nimi skontaktowac a mieszkam w Angli, wiec internet to dla mnie jedyne zrodlo informacji. Czy ktos ma jakies wiadomosci jak tam wyglada sytuacja?
od wczoraj trwa ewakuacja na tym obszarze do Opola Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='22.05.2010, 14:30:14' post='290341'] od wczoraj trwa ewakuacja na tym obszarze do Opola Lubelskiego Jaki jest poziom wody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Jaki jest poziom wody?
1 -2 metry na obszarze ludzie są od wczoraj zabierani amfibiami i łodziami INFORMACJA O OSOBACH EWAKUOWANYCH Zespół Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim, ul. Szkolna, tel. 81 827 23 22, Janusz Mikita, Dyrektor: 603 335 114. Ponadto osoby ewakuowane przebywają w: Szkole Podstawowej w Rogowie, Gm. Wilków, tel. 81 828 20 33 i w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Karczmiskach, tel. 81 828 70 31, 81 828 71 81.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1 -2 metry na obszarze ludzie są od wczoraj zabierani amfibiami i łodziami INFORMACJA O OSOBACH EWAKUOWANYCH Zespół Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim, ul. Szkolna, tel. 81 827 23 22, Janusz Mikita, Dyrektor: 603 335 114. Ponadto osoby ewakuowane przebywają w: Szkole Podstawowej w Rogowie, Gm. Wilków, tel. 81 828 20 33 i w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Karczmiskach, tel. 81 828 70 31, 81 828 71 81.
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Czy jest na tym obszarze jakies dodatkowe zagrozenie? Np. gdyby wal w Parchatce lub Kepie Gosteckiej zostal przerwany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
moi rodzice mieszkaja w miejscowosci Majdany w gminie Wilkow. Nie moge sie z nimi skontaktowac a mieszkam w Angli, wiec internet to dla mnie jedyne zrodlo informacji. Czy ktos ma jakies wiadomosci jak tam wyglada sytuacja?
mam rodzine na Rybaka, woda juz tam dotarła z tego co wiem poziom ciagle wzrasta. Sytacja nie wyglada zbyt dobrze bo nizsze ereny sa juz calkowice zaladne. informacje mam od rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam rodzine na Rybaka, woda juz tam dotarła z tego co wiem poziom ciagle wzrasta. Sytacja nie wyglada zbyt dobrze bo nizsze ereny sa juz calkowice zaladne. informacje mam od rodziny.
Czy elektrycznosc w dalszym ciagu jest odciete? Czy maja pomoc z jakiejkolwiek strony/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MACHÓW CO Z NIMI ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wczoraj trwa ewakuacja na tym obszarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
moi rodzice mieszkaja w miejscowosci Majdany w gminie Wilkow. Nie moge sie z nimi skontaktowac a mieszkam w Angli, wiec internet to dla mnie jedyne zrodlo informacji. Czy ktos ma jakies wiadomosci jak tam wyglada sytuacja?
Aniu, woda na Majdanach jest, ale z informacji sprzed godziny, od Krzysia, wiem żeTwoi są w domu. Krzyś, Małgosia i Kasia pojechali z pomocą do Rogowa, może się przy okazji czegoś diowiedzą. Nie martw się, będzie dobrze ciaocia Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Machowie jest już 2 metry wody i ciągle się podnosi. Na Majdanach też już płynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak jest na Kepie choteckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że 80 proc. gminy Wilków jest zalana, woda rozprzesztrzenia sę w dość szybkim czasie, wójt gminy Łaziska zarządził ewakuacje, tejże miejscowości. Ludzie jednak sie nie ruszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to pewne, że w Machowie 2m wody? Mam tam działkę z domem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiec jakw machowie to i na kepie choteckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...