Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś wie jak z wodą w Wilkowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie jak sie przedstawia sytuacja na Wrzelowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijowiska się "okopały" wkoło, i z tego co usłyszałem od mieszkańców o 14 to woda opada pomału. [/quote] - Miło to słyszeć. To znaczy że okolice sklepu, remizy i dawnej szkoły na Żmijowiskach są teraz suche?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie co jest z Kosciolem w Zaglobie? Dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda opada. do godz 6 rano w kolonii szczekarkow opadla o 30cm w zawichoscie opadla przez dobe ponad 30cm (4rano 763cm) rowniez w pulawach opada stan wisly o 4 rano 699cm do czwartku opadie ponizej stanu alarmowego. w sandomierzu juz zbliza sie do grnicy satnu alarmowego rowniez przed sandomierzemwoda opada, wiec to dobry prognostyk miejmy nadzieje ze woda jak najszybciej opadnie pozdrawiam wszystkich mieszkancow gminy wilkow, jestesmy razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sklep i szkoła są suche. Mogą być tylko podtopienia stodół i niektórych domów od strony zachodniej ale jak byłem to ludzie mówili że na razie opanowali sytuację i czekają aż zacznie opadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W prawie całej gminie woda opada, miejscami od 20 do 50cm. Zalany teren zajmuje więcej niż największe jezioro w Polsce - ponad 100km kwadratowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DeatH napisał:
Tak sklep i szkoła są suche. Mogą być tylko podtopienia stodół i niektórych domów od strony zachodniej ale jak byłem to ludzie mówili że na razie opanowali sytuację i czekają aż zacznie opadać.
O jakim sklepie i szkole piszesz ? W Zagłobie ? Pzdr, Łukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak z Wólką Polanowską? Uchronila sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sytuacja na Machowie? ile wody opadło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze o Żmijowiskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za dodanie mojego filmu na tej stronie :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wie ktoś coś na temat koscioła w zagłobie starej i nowej plabanii? ile tam może być wody???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam właśnie wróciłem z Wilkowa i Urządkowa woda opadła tam o około 40 cm. Miejmy nadzieje że prędkość opadania wód nie zatrzyma się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Potwierdzam właśnie wróciłem z Wilkowa i Urządkowa woda opadła tam o około 40 cm. Miejmy nadzieje że prędkość opadania wód nie zatrzyma się.
ile spadla woda na Machowie prosze o informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka jest sytuacja w zagłobie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda na Machowie spadla ok 40 cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starko mówi o wysadzaniu wału w Zastowie żeby poszerzyć wyrwe i żeby woda szybciej spływa,wiadomo coś już na ten temat??Czy woda w Wilkowie nadal spada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
Woda na Machowie spadla ok 40 cm.
Hey Emila to ja Paulina. Jak tam u Ciebie? Woda spadla ok 40cm ale co nadawaja na nastepne dni? ma dalej spadac w takiej predkosci? masz jeszes jakies info na temat Machow? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaka jest sytuacja na Brzozowej od strony Szczekarkowa w kierunku na Majdany czy tam tez woda opada i do jakiego poziomu doszła jak ktoś ma jakieś konkretne informacje proszę przesłać na luk.g@poczta.fm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 26 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...