Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
www.picasaweb.google.com/116753415732542370778/Powodz2010# Tu są zdjęcia z Powiśla, m.in z Machowa więc mozecie sobie zobaczyc jaka byla sytuacja wczoraj i jaka jest dzisiaj. Co bedzie za pare dni to nie wiadomo, ale woda ciagle spada wiec chyba bedzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie o poziom wody w Kłodnicy-najbardziej interesuje mnie okolica domku parterowego nr 10 na lekkim wzniesieniu tuż przy drodze, po lewej stronie za mostem, w odległości ok.150 m od remizy w kierunku Kosiorowa i Żmijowisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos może mi napisać jak wyglada sytuacja w wilkowie i urządkowie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy ktos może mi napisać jak wyglada sytuacja w wilkowie i urządkowie ???
Byłem tam dziś woda opadła o około 40 cm. Miejmy nadzieje że ta prędkość się utrzyma. Ale wszystko jest pod wodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
www.picasaweb.google.com/116753415732542370778/Powodz2010# Tu są zdjęcia z Powiśla, m.in z Machowa więc mozecie sobie zobaczyc jaka byla sytuacja wczoraj i jaka jest dzisiaj. Co bedzie za pare dni to nie wiadomo, ale woda ciagle spada wiec chyba bedzie dobrze.
dzieki za te zdjecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaka jest sytuacja na Brzozowej od strony Szczekarkowa w kierunku na Majdany a dokładniej dom I.Goliszek do jakiej wysokości doszła woda może ktoś przepływał obok i widział czy tam tez woda opada jak ktoś ma jakieś konkretne informacje proszę przesłać na luk.g@poczta.fm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DeatH napisał:
Tak sklep i szkoła są suche. Mogą być tylko podtopienia stodół i niektórych domów od strony zachodniej ale jak byłem to ludzie mówili że na razie opanowali sytuację i czekają aż zacznie opadać.
Dzieki za informację. Rafał Szambelan pytał, a z kim rozmawiałem? jaki tam masz dostęp do netu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą wysadzać ten wał. Wie ktoś coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM GORACĄ PROSBE. NAPISZCIE PROSZE JAK WYGLADA SYTUACJA NA OBECNA CHWILE W SZCZEKARKOWIE ZA KAZDA INFORMACJE Z GORY DZIEKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilia dzięki że wstawiłaś te zdjęcia. Widzę że moja chatka stoi. Co mnie cieszy. Moje GG 5290597 jakbyś miała jakieś informacje o stanie wody i ewentualnym dojeździe do Machowa. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich z Machowa i okolic. Trzymajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki Emilia za fotki, teraz przynajmniej wiem co sie tam dzieje, widać troche nasz dom i samochód na wale koło pana Tadeusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy bedzie można dostac sie do zagłoby jakos ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś z czytających forum posiada zdjęcia zalanego kościoła parafialnego i dzwonnicy w Wilkowie ? Jeśli tak, to bardzo proszę o przesłanie na adres : wladomad@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten dom byl kupiony od ludzi ze wrzelowa? Wyglada jak moj rodzinny dom, ktory zostal sprzedany parenascie lat temu. Bede bardz wdzieczna i dziekuje za jakakolwiek informacje. ######picasaweb.google.com/11675341573254...814506193585202
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ten dom byl kupiony od ludzi ze wrzelowa? Wyglada jak moj rodzinny dom, ktory zostal sprzedany parenascie lat temu. Bede bardz wdzieczna i dziekuje za jakakolwiek informacje. ######picasaweb.google.com/11675341573254...814506193585202
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten dom byl kupiony od ludzi ze wrzelowa? Wyglada jak moj rodzinny dom, ktory zostal sprzedany parenascie lat temu. Bede bardz wdzieczna i dziekuje za jakakolwiek informacje. picasaweb.google.com/116753415732542370778/Powodz2010#5474814506193585202
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten dom należy do pana Tadeusza na Machowie koło krzyża(tak mi się wydaje)nazwiska nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ten dom byl kupiony od ludzi ze wrzelowa? Wyglada jak moj rodzinny dom, ktory zostal sprzedany parenascie lat temu. Bede bardz wdzieczna i dziekuje za jakakolwiek informacje. picasaweb.google.com/116753415732542370778/Powodz2010#5474814506193585202
Tadeusz i Maria Dzierżakowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie wróciłam spod szkoły siedzi tam kilka osób z Zagłoby powiedzieli mi że Jastrzębscy zostali wyniesli sie czy mieszkaja na wyższym pietrze i nic im nie grozi bądz spokojna woda w zagłobie po okna apteki była wczoraj około 20 nic im nie będzie jak będa chcieli sie ewakuować to ich z tamta zabiora
Nie zdążyłam Ci podziękować za wiadomośc i fatygę, przywracasz mi wiare w ludzi, dzieki Tobie moja rodzina miała pierwszą w miare spokojna noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wie ktoś może ile m wody jest teraz w kłodnicy? czy stan wody opada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...