Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coraz gorzej się dzieje na moście koło młyna w szczekarkowie, istnieje realne zagrożenie zalania polanówki, i wólki polanowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPPAMAN napisał:
A jak sytuacja wygląda w koloni koło i niedzwiadzie? czy woda z zagłoby podtapia te wsie?
Kolonie kolo tez powoli zalewa woda z wrzelowa . przez mala żeczkę najprawdopodobniej woda sie przedostanie na nieciecz i niedzwiade ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze w tym wszystkim jest to że nikt wcześniej nie chciał się ewakuować tylko czekają na to czy ich zaleje czy nie, jak sie pakowałam i uciekałam z wilkowa to się ze mnie śmiali że panikuję, od wtorku spokojnie moja rodzina mogła pożyczyć tira od brata i zabierać wszystko do rodziny która chciała pomóc, ale oni nie dopuszczali do siebie myśli że ich zaleje, mam do mich o to bardzo wielki żal bo straciłam wszysko, przynajmniej mam gdzie mieszkać u rodziny, to jest przykre ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZYMAJCIE SIĘ,JESTEŚMY Z WAMI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest strasznie co się dzieje. Mam rodzinę w Wilkowie, wiem że wszystko jest zalane. A jak ma się sytuacja w Braciejowicach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla braciejowic i głodna istnieje realne zgrożenie (chodzi mi tu o wodę która spływa z zagłoby)? Jak wały na kępie i w braciejowicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SIĘ NA TO PATRZY,NIE MOŻNA W TO UWIERZYĆ,OGROMNA STRATA,TO CHYBA ZALANIE STULECIA ,BYŁO COŚ TAKIEGO WCZEŚNIEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie czy ktoś wie co z Machowem i Kępą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY DZIAŁAJĄ TELEFONY STACJONARNE W MACHOWIE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Aniu, woda na Majdanach jest, ale z informacji sprzed godziny, od Krzysia, wiem żeTwoi są w domu. Krzyś, Małgosia i Kasia pojechali z pomocą do Rogowa, może się przy okazji czegoś diowiedzą. Nie martw się, będzie dobrze ciaocia Ania
Ciociu, bardzo dziekuje za odpowiedz, przed chwila dzwonilam do mamy, wszystko u nich ok jesli tak mozna napisac w takiej sytuacji. Wiem ze Dominika i dziadkowie sa zabrani przez Malgosie Podobno woda troszeczke opadla, ale nie jestem pewna czy mama nie powiedziala tak zeby mnie uspokoic. Pozdrawiam - Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Trzciniec Czy jest tam woda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jak ma się sytuacja w Braciejowicach?? Mam tam rodzinę i strasznie się martwię a nie mogę się do nikogo dodzwonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Machowie jest ponad 2 metry wody,maż tam został i mówił że piwnica w domu jest zalana a w domu na parterze jest już 20cm wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie czy u was zaczęło coś opadać bo u nas na Brzozowej jeszcze niedawno przybyło, nie tak dużo jak rano ale przybyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
czy to prawda że kempe chotecką zalało????????????????
ktoś coś wie na ten temat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie coś na temat Braciejowic???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W braciejowicach narazie nic sie nie dzieje pomijajac male podtopienia kolo walow . Zastawiono blokade w ktorej nie mozna wjezdzac do zakrzowa i lasu debowego . Puki wał na kepie sie trzyma , nic nie powinno zagrozic braciejowicom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zalało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
moi rodzice mieszkaja w miejscowosci Majdany w gminie Wilkow. Nie moge sie z nimi skontaktowac a mieszkam w Angli, wiec internet to dla mnie jedyne zrodlo informacji. Czy ktos ma jakies wiadomosci jak tam wyglada sytuacja?
Aniu, u Twoich rodziców woda weszla do domu, zalała duży pokój. Ciocia i wujek są u nas, w Dąbrowicy, Dominika też. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trzyma sie wal na Kepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...