Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak was tu nie było i nie widzieliście to nie piszcie bzdur bo każdy w popowie powie co robił ten helikopter a naprawdę nie trzeba nie wiadomo jakiego ładunku żeby naderwać przesiąknięty wał jaka filozofia dla wojskowego strzekić ładunek w wał pod wodą i helikopter zagłuszy i zdezorientuje ludzi. idzcie na wały w basoni i rybitwach i zapytajcie ludzi oni stamtąd się nie ruszą bozrobią to samo. myslicie ze jak ludzie ze wsi to ciemnota i można im wszystko wcisnąc. może sami poszli i rozwalili bo mało było atrakcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŁ W POPOWIE NIE ZOSTAŁ PRZERWANY TYLKO WYSADZONY, A CO NAJGORSZE NAWET NIKOGO NIE POINFORMOWALI ZE MAJA ZAMIAR TO ZROBIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie jaka jest sytuacja na włostowicach w puławach? Jakie jest zagrożenie zalaniem i jakich ulic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosiek napisał:
czy ktoś wie jaka jest sytuacja na włostowicach w puławach? Jakie jest zagrożenie zalaniem i jakich ulic?
Urząd Miasta Puławy na stronie internetowej podaje, że na Włostowicach zagrożony jest cały teren po zachodniej stronie ulicy Włostowickiej. Zarządzona jest ewakuacja tego obszaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem jak to było w Popowie. Przyjechał taki ruski ze służb specjalnych, wyjął rewolwer i strzelił do wału. Wał się poderwał, wygiął, ten strzelił jeszcze raz, wał powoli przykucnął i upadł. A potem pękł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwało mam tam rodzinę znajomych z dzieciństwa to 100 % pewne. Podobno w domach już ponad metr wody (z wiadomość które miałem około godziny temu) teraz może być już tylko gorzej. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Zastów Polanowski patrz w górę 100% pewne ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwało mam tam rodzinę znajomych z dzieciństwa to 100 % pewne. Podobno w domach już ponad metr wody (z wiadomość które miałem około godziny temu) teraz może być już tylko gorzej. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Czy istenie zagrożenie zalania Opole Lubelskiego?
Opole Lubelskie, zalewa jedynie fala głupoty, Wisła Opola nie zaleje - wie to nawet mierny uczeń geografii, ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastów karczmiski pod wodą ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
Zastów karczmiski pod wodą ((
czy to sprawdzona informacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy to sprawdzona informacja?
podejrzewam, że niestety tak, prawie cały teren Powiśla jest niżej iż wały, bedzie zalewało po koleji Zastów Karczmiski i dalej na południe , ile starczy wody w Wiśle, a niestety chyba starczy na długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to nikt sie z parchatki nie ewakuowal dalej niz do sasiadow wyżej mieszkajacych, a w Parchatce byly prowadzone pomiary( poziomu do jakiego moze wylac woda), zaczeli budować wał oddzielajacy Parchatke w miejscu gdzie jest stary wal i nowy aby nie zalało wlostowic i wciskane sa nam kity od samego poczatku, myśla ze jak ludzie mieszkaja na wsi to są głupi i zgodza sie potulnie zeby pozwolili zalac mieszkania i całe gospodarstwa, miasta sa ważniejsze ale zawsze tak było, tyle ze nikt nie wypłaci nam godziwych odszkodowan jak zawsze to miało miejsce. Dla mnie to jest propaganda jeden wielki haos i celowe wprowadzanie ludzi w blad zeby było łatwo znalesc wymówke, 3 dnia przyjechalo wojsko budowac ten wal odzielajacy czesc parchatki od wlostowic, DLACZEGO NIE BYLO ICH WCZEŚNIEJ!?!??! jak trzeba bylo umacniac ten odcinek walu ktory od powodzi w 1997, 2001 nie byl remontowany mało tego został zostawiony na odc 1300m od 2005/2006 kiedy zostały zostały podjete prece od Strony Puław, a potem przez te 5 lat nie byly podejmowane prace ŻADNE!!! NIE MA ODPOWIEDZIALNYCH LUDZI za ta sytuacje kiedy w momencie gdy woda byla w połowie walu dopiero zaczeto kosić trawe, wszystko było robione na przypał w kompletnych haosie. Moim zdaniem kiedy zostanie skończona ta zapora w Parchatce i bedzie istnialo zagrozenie Puław czy innego miasta po drodze najzwyczajniej wysadza nasz wał nad którym pracowało 3 dni dużo cywili i strażaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w opolu cały wieczór (i chyba jeszcze) latały 3 śmigłowce i transportowały ludzi na plac targowy, podejrzewam że z terenów Zastowa i Wilkowa. Z tego co mi wiadomo, jeśli wyrwa faktycznie ma 150 m i jeśli będą puszczać kolejne wały w rejonie, to Opolanie powinni spać z jednym okiem otwartym, bo woda może się pojawić i PODTOPIĆ ( nie mylić z zalaniem) część Opola. Głównie chodzi o piwnice oczywiście oraz tereny przy ogródkach. Czy wiadomo coś o innych wałack-na południe za Annopolem i w górę do Puław? Wiem też że woda w okolicach przerwanego wału w Popowie na przemian opada i wzbiera. Coś strasznego, fala jest długa i zwielokrotniona... Oby wały wytrzymały, zostaje się modlić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Zastowa Polanowskiego zostały już ,aby dachy i słupy od chmielników. Sprostuje dachy domów piętrowych ;( Niestety informacja również 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Karol~ napisał:
Z Zastowa Polanowskiego zostały już ,aby dachy i słupy od chmielników. Sprostuje dachy domów piętrowych ;( Niestety informacja również 100 %
ale skad tyle wode, widzieliscie kraków, tam jeszcze jest stan alarmowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś zna sytuacje w POPOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(..) jeśli wyrwa faktycznie ma 150 m i jeśli będą puszczać kolejne wały w rejonie, to Opolanie powinni spać z jednym okiem otwartym, bo woda może się pojawić i PODTOPIĆ ( nie mylić z zalaniem) część Opola. Głównie chodzi o piwnice oczywiście oraz tereny przy ogródkach. (..)
już za taką propagadę należałoby cię publicznie wychłostać, wróć do gimazjum na lekcjie geografii i powtórz sobie temat: wysokość ad poziomem morza, ahoj opolanie, śpijcci spokojnie i nie słuchajcie idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ktoś zna sytuacje w POPOWIE
w POPOwie cisza i spokój woda raz opada raz się podnosi ale dziś jes spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda już jest w kol.Szczekarkow.Dochodzi do Chodelki i cegielni.Wilków dawno mineła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...