Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy powódź powoli ustępuje na powiślu czy zalewa coraz większe tereny z nadmiaru informacji można ogłupieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Kępy bo jakoś cicho o nich czyżby kryzys zażegnany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to juz nie wiem ...może moje durne przemyslenia czy wizje ale strzelaja te wały przed tą Warszawą i to zazwyczaj nocami...moze mam glupie mysli ale póki fakla nie przejdzie przed Warszawe tu spokojnie nie ebdzie a potem jak Warszawa cała to juz sporadycznie wał peknie z naporu i o powodzi juz ciszej...wiem ze Warszawa to ogrom ludzi ale lepiej zeby nie okazało sie nigdy ze wały są rozwalane celowo bo ludziom serca popekaja z bólu i rozczarowania...skoro natura daje taki żywioł niehc ten żywioł sam decyduje w która strone chce isc a my mozemy tylko zabezpieczac wały. najgorsze jest to jak sie słyszy ze jak bedzie ryzyko dla Wawy to my musimy wam wał wysadzic...ludzie m-c siedza na wąlach trzymaja go jak tylko moga a potem słysza takie teksty...straszne oby ta powodz przesłza i juz nie wóciła...o ile mozna to nazwać powodzią a nie potopem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza przycie wsioków zaloć ni warszowioków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazia napisał:
a ja to juz nie wiem ...może moje durne przemyslenia czy wizje ale strzelaja te wały przed tą Warszawą i to zazwyczaj nocami...moze mam glupie mysli ale póki fakla nie przejdzie przed Warszawe tu spokojnie nie ebdzie a potem jak Warszawa cała to juz sporadycznie wał peknie z naporu i o powodzi juz ciszej...wiem ze Warszawa to ogrom ludzi ale lepiej zeby nie okazało sie nigdy ze wały są rozwalane celowo bo ludziom serca popekaja z bólu i rozczarowania...skoro natura daje taki żywioł niehc ten żywioł sam decyduje w która strone chce isc a my mozemy tylko zabezpieczac wały. najgorsze jest to jak sie słyszy ze jak bedzie ryzyko dla Wawy to my musimy wam wał wysadzic...ludzie m-c siedza na wąlach trzymaja go jak tylko moga a potem słysza takie teksty...straszne oby ta powodz przesłza i juz nie wóciła...o ile mozna to nazwać powodzią a nie potopem
to nie durne przemyślenia tylko szczera prawda no ale z drugiej strony niech by zalało dalej np. azoty i fabryki pod warszawa to wtedy tragedia jeszcze większa i skażenie terenu a jak by zalało warszawę to by się nie wypłacili na odszkodowania więc lepiej zalać parę wsi niż wielkie miasto gdzie infrastruktura jest dużo bardziej rozwinięta i straty były by o wiele wiele większe dlatego szlak mnie trafia jak słyszę że ludzie domów nie mają po ubezpieczanych nie wyciągają wniosków z historii to nie pierwsza powódź i nie ostania niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powódź dotkie całą Polskę, bedzie bieda, zalało tyle pól -podrożeje żywność, te pola były miejscami pracy- wzrośnie bezrobocie, a odszkodowania z kąd idą z budżetu państwa. Nie jestem za tym zeby wysadzać wały i zalewać niewinnych ludzi a zwaszcza tych, którzy tyle dni się bronią. Niestety miejsca pracy trzeba bronić tj, Azoty;/ Niestety to czysta ekonomia;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlę się Polsko za Ciebie ,aby zawiesić demokrację i wprowadzić rządy autorytarne.Okazuje się ,że tylko wówczas- było co prawda biednie ale zdecydowanie mniej ludzkich łez!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Dęblinie pomału przeciekają wały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro zamykają most to musi być nieciekawie albo most jest słaby pozostaje się tylko modlić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Parchatce sytuacja stabilizuje się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mówią w idea tv to nie tylko nie wiem czy to jest na żywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trwają prace na umocnieniach w Wólce Soleckiej i Wólce Gosteckiej. " patałachy juz nawet nie wiecie co piszecie. Nie ma takich miejscowości jak Wólka Solecka i Gostecka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w Gołębiu się dzieje ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powódź dotkie całą Polskę, bedzie bieda, zalało tyle pól -podrożeje żywność, te pola były miejscami pracy- wzrośnie bezrobocie, a odszkodowania z kąd idą z budżetu państwa. Nie jestem za tym zeby wysadzać wały i zalewać niewinnych ludzi a zwaszcza tych, którzy tyle dni się bronią. Niestety miejsca pracy trzeba bronić tj, Azoty;/ Niestety to czysta ekonomia;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nocy jak niby puściły wały między Janowcem a Lucimią słychać było dwa wybuchy i to na pewno nie były bobry, tylko te na dwóch nogach co ratują swoje tyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W nocy jak niby puściły wały między Janowcem a Lucimią słychać było dwa wybuchy i to na pewno nie były bobry, tylko te na dwóch nogach co ratują swoje tyłki.
Jakieś dowody masz na to ?? że to nie przerwany wał a wysadzenie go ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakieś dowody masz na to ?? że to nie przerwany wał a wysadzenie go ??
Słuch mam dobry i mnie nie myli a na wałach całą noc byli strażacy i ludzie którzy w jednej chwili słyszeli wybuch,race i syreny.Czy to zbieg okoliczności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają, też wydaje mi się że dziwnie wały puszczają nocami przed warszawą, dziwny traf czy cel zamierzony?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemnicą poliszynala jet fakt że w Janowcu celowo przerwano wały, nie chodziło może tyle o Warszawkę , co o Parchatkę i Włostowice, łatwiej ewakułować 150 plus minus osób niż grubo ponad tysiąc. I jeszcze te wypowiedzi w mediach,że niespodziewanie przerwało wał w Janowcu, pewnie że niespodziewanie bo wał jeszcze rano był w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strazak napisał:
"Trwają prace na umocnieniach w Wólce Soleckiej i Wólce Gosteckiej. " patałachy juz nawet nie wiecie co piszecie. Nie ma takich miejscowości jak Wólka Solecka i Gostecka..
Pierwsza soba ,któa zwróciła na to uwagę... Ja nie wiem,jak to można takie błędy popełniać ,skoro tyle razy pisaliście o "KĘPIE GOSTECKIEJ I SOLECKIEJ" A nie jakiejś "WÓLCE" . To razi w oczy z daleka,więc proszę, piszcie z GŁOWĄ..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...