Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podatnik napisał:
A kto odpowiada za to ze tym ludziom nie chce się myśleć, przecież te tereny są zalewane od wielu lat a zmienia sie jedynie zasięg powodzi w zależności od poziomu wody. Czy trzeba być super mądrym zeby wiedzieć że na takim terenie nie buduje się trwałych obiektów a co najwyżej szopę na siano. kolejna sprawa to deformacja demokracji pozwalająca na rezygnację z ubezpieczenia. gdyby ubezpieczenie było obowiązkowe to po pierwsze było by tańsze a po drugie niektórzy buy się zastanawiali czy opłaca sie budować na terenach systematycznie zalewanych. Oczywiście organy administracji ponoszą odpowiedzialność za stan wałów ale ile problemów powodują mieszkańcy protestami przeciw inwestycjom hydrotechnicznym. Nie tylko pozew przeciw państwi ale i powinien być pozew przeciw mieszkańco niszczącym wały bo obowiązujące kary są śmieszne a do tego mało ściągalne.
Właśnie bałwanie po to jest ta cała sprawa;/ KTOŚ wydał pozwolenie na osiedleniu się w miejscu, gdzie nie powinien stać ani 1 dom, ale wydał. Zgadnij kto i po co? łatwo jest powiedzieć UBEZPIECZ SIĘ, niektórzy ludzie zwyczajnie nie mają na to pieniędzy, niektórzy nie dokończyli budowy domu i zwyczajnie nie zdążyli się ubezpieczyć, bo domu w surowym stanie się nie ubezpiecza...Poza tym za kasę z ubezpieczenia nie jesteś w stanie odbudować zbyt wiele w domu. Ubezpieczeni jesteśmy MAXYMALNIE na taką kwotę jaką wpłaciliśmy ubezpieczycielowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Nie ma co się przejmować hienami. Jak jest powódź to udają, że współczują a jak powodzianie walczą o swoje to zawiść(zazdrość?) wychodzi przez takie posty. Btw, to nie są tereny zalewowe.
ZNACZENIE SŁOWA obszar ZALEWOWY: (dla osób z niepełną pojemnością mózgu) "Obszar zalewowy, Równina zalewowa - naturalny płaski i szeroki teren, położony bezpośrednio wzdłuż rzeki, stanowiący część doliny rzecznej, zalewany w okresach wezbrań i powodzi, gdy ilość wody prowadzonej przez rzekę przekracza pojemność koryta." Byłeś tam kiedyś, że gadasz głupoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy sie pyta ludzi czy rzad powinien dac wiecej pideniedzy dla powodzian niemalze kazdy mowi oczywiscie tak.kiedy jednak zada sie tym samym ludziom drugie pytanie czy jestes gotowy placic wyzsze podatki aby rzad dal wiecej powodzianom niemalze kazdy mowi nie.Ludzie nie lacza jednego z drugim i nie rozumieja ze rzad daje tylko tyle ile wyciagnie z kieszeni obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal niektórych napisał:
www.duch.lublin.pl na tej stronie organizowane są BEZPŁATNE wyjazdy na pomoc powodzianom;/ rusz swoją wielką d***e sprzed komputera i pojedź kilkadziesiąt kilometrów i zobacz, a nie pie***8dolisz głupoty;/ bo ci w telewizji pokazali to czy tamto;/ do biadolenia jest każdy i gdybania jak głupia gęś;/ WSCHÓD WSCHÓD WSCHÓD;/ żal mi takich pustych i ograniczonych ludzi, którzy wiarę w Boga i w ludzi zamienili na wiarę w MEDIA i internet;/
Przestań chrzanić o pomocy ludziom którzy jej nie chcą. Dwa tygodnie temu proponowałem meble do pokoju, regały do piwnicy, wersalkę i co? tylko wybrzydzali, że nie taki kolor lub im nie pasuje (chyba do butów bo podobno woda im wszystko zabrała). Skończyło się tak,że meble zabrało komeko do utylizacji. Po tym wydarzeniu już nic nie dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam wielkiej du... więc nie dogryzaj mi. Dwa to pracuję i nie mogę jechać w godzinach 7-15,poza tym pracuję na nich,na Ciebie,na siebie bo płacę uczciwie podatki i skłądki. Po trzecie najważniejsze............ moi synowie byli w Wilkowie i w Kaziemirzu i POMAGALI. Mam 2 studentów i po sesji pojechali pomagać. Dostali picie,jedzenie,pomagali starszym i schorowanym.POMAGALI Teraz mają praktyki więc pojechali w Bieszczady. Wiesz co ich ubodło najbardziej------podwórko,dwa samochody,synowie i córki w wieku gimnazjalnym siedzą sobie i gają na konsolach a rodzice szukaja ludzi do pomocy bo trzeba garaz posprzatac.To nie chamstwo,to nie bojaźń o tipsy to CWANIACTWO ,którego nie trawię. Synowie pomagali starszej pani,wdowie. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiemu państwu ? Państwa już nie ma,zostało tylko PO i Barto-Łżewski.Niech się nie silą bo z tymi nie wygrają. Dopiero co matka Przemyka wygrała,Kępa z tymi z Pędzącego Królika też wygrała,Ziobro z Kaczmarkiem i Lepperem wygrał,biznesmen z Sopotu z Karnowskim wygrał ,służby antykorupcyjne z Sawicką wygrały,prawda o Blidzie wygrała ? Nie bądźcie naiwni...ale skoro sami tak wybraliście nawet nie wybierając to do kogo pretensja-do prostego,że garbate dziecko spłodził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wszystko na warzywnym targówku płacę niemalże dwa razy więcej niż rok,dwa lata temu.A GM.Wilków to ponoć zagłębie tych produktów.Ci Ludzie mieszkają tam nie od roku i wiedzą jakie to tereny to nie mogli się odpowiednio ubezpieczyć ?.Pomijając fakt ,że Państwo od lat nie robi nic pożytecznego w tej sprawie (we Wrocławiu na zalewówce wybudowali osiedle...kto ? poczytajcie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aksjd napisał:
SK*****SYNU NIE WIESZ CO MÓWISZ!!!!!!!!!!!!
Czyżby ukazała się prawdziwa twarz biznesmena z powiśla???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ale to jest chyba kwestja wyboru co? Trzeba było się uczyć i swojego czasu opłacać, stancję edukację itd.... Jeśli się wybrało "lżejszy" chleb to teraz trzeba ponieść tego konsekwencję...
Lżejszy chleb??? Chyba Cię naprawdę pogięło jeśli to ma być lżejsze chleb. A osobiście chce Ci powiedzieć, że ciężko haruje i to nie za specjalne pieniądze, żeby właśnie opłacić studia zaoczne i stancje w najdroższym dla studenta mieście w Polsce. Wiem również, że nie wszyscy mają warunki ku temu, żeby właśnie tak zrobić, niektórzy po prostu muszą mieszkać np. właśnie na takich terenach i nie mów, że to kwestia wyboru - niektórzy go po prostu nie mają, ale widać "inni niektórzy" nigdy tego nie zrozumieją bo najwyraźniej nie chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój gg: 8966739. Ja pomogę przekazać ludziom potrzebującym rzeczy. Pisać wieczór. Powiślanka nie dokońca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że nie ma sensu dyskusja tutaj........ bo wszyscy najmądrzejsi i same cuda natury....... Tak już jest z nami Polakami, że uwielbiamy oceniać innych wywyższając się przy tym niemiłosiernie. Nienawidzę takich uogólnień - czyli wszyscy jesteśmy złodziejami i pijakami - tak nas widzą inne kraje - i co podpisujecie się pod tym bo właśnie sami tak oceniacie innych ludzi. Wcale nie mam hektarów, nawet trzech samochodów, ba nawet tam nie mieszkam - ale znam ludzi, którzy stracili tam swoje domy, a nie mając znajomości nie mogą wrócić do normalnego życia. Jak czytam te wypowiedzi to mi wstyd za was Polaków - czysta nienawiść i zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
Przestań chrzanić o pomocy ludziom którzy jej nie chcą. Dwa tygodnie temu proponowałem meble do pokoju, regały do piwnicy, wersalkę i co? tylko wybrzydzali, że nie taki kolor lub im nie pasuje (chyba do butów bo podobno woda im wszystko zabrała). Skończyło się tak,że meble zabrało komeko do utylizacji. Po tym wydarzeniu już nic nie dostaną.
albo chrzanisz głupoty albo byłeś w 1 domu, który może prowadzili bogaci ludzie;/ pracuję tam w każdej wolnej chwili, jeżdże jako wolontariusz kiedy tylko mogę i znam nie jeden dom a co najmniej 30. Ludzie śpią na deskach, czasem w nieodkażonych przez wojsko pokojach, rzadko kiedy ktoś doprowadził dom do takich warunków, że ma tam łóżka meble itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dadas napisał:
Czyżby ukazała się prawdziwa twarz biznesmena z powiśla???
Może po prostu człowieka, który jest zwyczajnie ludzki na krzywdę innych??? i ma w d*** takich baranów jak ty;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankoo napisał:
Nie mam wielkiej du... więc nie dogryzaj mi. Dwa to pracuję i nie mogę jechać w godzinach 7-15,poza tym pracuję na nich,na Ciebie,na siebie bo płacę uczciwie podatki i skłądki. Po trzecie najważniejsze............ moi synowie byli w Wilkowie i w Kaziemirzu i POMAGALI. Mam 2 studentów i po sesji pojechali pomagać. Dostali picie,jedzenie,pomagali starszym i schorowanym.POMAGALI Teraz mają praktyki więc pojechali w Bieszczady. Wiesz co ich ubodło najbardziej------podwórko,dwa samochody,synowie i córki w wieku gimnazjalnym siedzą sobie i gają na konsolach a rodzice szukaja ludzi do pomocy bo trzeba garaz posprzatac.To nie chamstwo,to nie bojaźń o tipsy to CWANIACTWO ,którego nie trawię. Synowie pomagali starszej pani,wdowie. Tyle w temacie.
a to na konsoli można grać bez prądu??? bo prąd podłączyli w Wilkowie i okolicach dopiero 1,5 tygodnia temu. Cuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankoo napisał:
Nie mam wielkiej du... więc nie dogryzaj mi. Dwa to pracuję i nie mogę jechać w godzinach 7-15,poza tym pracuję na nich,na Ciebie,na siebie bo płacę uczciwie podatki i skłądki. Po trzecie najważniejsze............ moi synowie byli w Wilkowie i w Kaziemirzu i POMAGALI. Mam 2 studentów i po sesji pojechali pomagać. Dostali picie,jedzenie,pomagali starszym i schorowanym.POMAGALI Teraz mają praktyki więc pojechali w Bieszczady. Wiesz co ich ubodło najbardziej------podwórko,dwa samochody,synowie i córki w wieku gimnazjalnym siedzą sobie i gają na konsolach a rodzice szukaja ludzi do pomocy bo trzeba garaz posprzatac.To nie chamstwo,to nie bojaźń o tipsy to CWANIACTWO ,którego nie trawię. Synowie pomagali starszej pani,wdowie. Tyle w temacie.
FAJNIE PRACUJESZ O 10:45 SIEDZIEĆ NA DZIENNIKU HEHEHEHE GDZIE TO TAKA PRACA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMILY napisał:
FAJNIE PRACUJESZ O 10:45 SIEDZIEĆ NA DZIENNIKU HEHEHEHE GDZIE TO TAKA PRACA?
Jak to gdzie, w budżetówce, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzianie narzekają na to, że rząd im nie pomaga i mają rację. Według mnie i moich znajomych ludzie powinni się zebrać razem, wziąć stare zniszczone i zgrzybiałe meble na ciężarówki i jechać pod pałac prezydencki, najlepiej w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta. Rozłożyć meble przed pałacem i zacząć protest. Może wtedy nareszcie znajdą się pieniądze i lokale zastępcze dla powodzian. Ludzie wszystko już straciliście i nie macie więcej do stracenia więc do boju. Trzymamy kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawy Lubelskiego Powiśla są dla mnie niezmiernie blizkie.Tu się wychowałam,tu do Wilkowa uczęszczałam do szkoły podstawowej.Od kilku mięsięcy obserwuję całą sytuację .Nasówa mi się jeden wniosek.Zmobilizujcie się wszyscy sami jak najszybciej.Sami musicie umocnić wał.Na pomoc rządu ,który nie radzi sobie od kilku lat z niczym nie macie co liczyć.Te drobiazgi z darów nie uratują waszej sytucji a wręcz przeciwnie tylko was już dzielą.Pozostało Wam jeszcze dużo sprzętu który można wykorzystać.Sami uratujcie to co jeszcze zostało.Ci w Warszawaie zajmują się tylko niszczeniem krzyży i podnoszeniem podatków-godzących w najbiedniejszą ,znaczną część społeczeństwa-pisanie do nich to strata czasu.Nadchodzi zima.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa Ty to jesteś zdrowo posrana. "Ci w Warszawaie zajmują się tylko niszczeniem krzyży i podnoszeniem podatków-godzących w najbiedniejszą " Kto Ci ku*** niszczy krzyże w Warszawie. Powiedz mi jakim prawem on tam stał? To że postawił go jakiś facet bez pozwolenia nie oznacza że ma tam stać. Znasz przepisy, procedury? Jak nie to poczytaj. Dowiedz się,a nie łżesz jak Lider PISu. Narzekasz na syf w rządzie,a nie widzisz jak sama srasz dookoła siebie. Straszne jest to jak bardzo jesteś ograniczona. "który nie radzi sobie od kilku lat z niczym nie macie co liczyć." Kobieto powiedz nam z czym sobie rząd nie radzi, z czym konfrontujesz owe zarzuty? Myślisz że nie mają co liczyć? Większość ludzi z powiśla siedzi i liczy, ale liczy to co udało im się wziąć z darów i to ile dostaną odszkodowania. Mam wiele rodzin w gminie Wilków i wiem co się tam wyprawia. Ludzie o dary są w stanie pokłócić się z rodziną. Ubolewają bo nie dostali pralki czy lodówki. Najwięcej nabrali Ci pseudo Biznesmeni. Wiele przypadków jest takich że ludzi ledwo zalało a starają się o 20 000+ odszkodowania które oscyluje w granicach 20-100 tyś.? Ludzie jakim prawem wy jeszcze śmiecie narzekać na rząd, na dary? Byłem w Wilkowie i pomagałem. Na 5 rodzin podziękował mi 1 gospodarz. Większość nawet nie pyta czy jesteś głodny czy nie. Jesteś wolontariuszem to masz Zapierd.alać i skuwać mu ściany. W takich chwilach wychodzi jacy są ludzie. Dodam że z Wilkowem jestem związany od dziecka. Ale to co wyprawiają tu ludzie teraz przerasta wszelkie wyobrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...