Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powodzianie z Wilkowa wciąż czekają na sprzęt AGD

Utworzony przez belial, 21 marca 2012 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Szukajcie tego sprzętu u biskupów i innej czarnej stonki. POWODZENIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gowno prawda powodzianie dostali juz tyle na ile zasluzyli , dziady wilkowskie -powodzianin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Ja miałam dostać maszynkę elektryczną i kuchenkę mikrofalową – żali się Jolanta Stępień z Zagłoby w gminie Wilków. – Pierwszą rzecz otrzymałam ok. roku temu. Na drugą wciąż czekam. Podobnie jak moja sąsiadka, która miała otrzymać pralkę. Pani Jolanta Stepien ma 3 -trzy lodowki w domu , dwie zapakowane i jeszcze jej potrzebna mikrofalówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolekcjonerka... sprzętu gospodarstwa domowego.Bez mikrofalówki można żyć,a jak chce mieć to niech sobie kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znam ludzi z Wilkowa i okolic ktorzy maja po 3-4 pralki z darów,całe masy mąki cukru i środków czystości...nie wspomne o płytkach panelach i drobnej elektronice...żałosne są te narzekania...oni żyją od powodzi do powodzi-i takim to sie powodzi...tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostali by cały samochód sprzetu to i tak by nażekali że obiecano im jeszcze jedną pralkę.Teraz zapewne czekaja na następną powódź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ja dostanę? Mam nadzieję, że nie kolejny laptop, bo już mam po trzy na każdą osobę w domu - babcia też ma. Oby nie pralkę bo mamy 5, tostery, lodówki, plazmy HD - teraz mi zbudujcie jakąś wiatę bo mi na to deszcz pada. A podwórko to mam tak wybrukowane kostką, że po szczypiorek muszę w pole jeździć. Dajcie mi coś sensownego w końcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
A co ja dostanę? Mam nadzieję, że nie kolejny laptop, bo już mam po trzy na każdą osobę w domu - babcia też ma. Oby nie pralkę bo mamy 5, tostery, lodówki, plazmy HD - teraz mi zbudujcie jakąś wiatę bo mi na to deszcz pada. A podwórko to mam tak wybrukowane kostką, że po szczypiorek muszę w pole jeździć. Dajcie mi coś sensownego w końcu...
A w ryj byś BUCU nie chciał ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WstyD! Zwykłe pazerstwo!!! Gdyby nie powódź ci ludzie nadal klepali by biede a teraz kiedy wszyscy mają pobudowane najlepsze wille i jeżdżą najlepszymi samochodami to wciąż narzekają. A to przydałaby się trzecia pralka, druga lodówka i czternasty toster;/ WSTYD WSTYD WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WstyD! Zwykłe pazerstwo!!! Gdyby nie powódź ci ludzie nadal klepali by biede a teraz kiedy wszyscy mają pobudowane najlepsze wille i jeżdżą najlepszymi samochodami to wciąż narzekają. A to przydałaby się trzecia pralka, druga lodówka i czternasty toster;/ WSTYD WSTYD WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko chcą za darmo! Wstyd! Do tego utrzymanie Caritasu pochałania ponad 50% datków plus kasę z budżetu panstwa, czyli nas wszystkich. Więc czy jest sens takich akcji w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A w ryj byś BUCU nie chciał ?????
w ryj twój przebrzydły to możesz wziąć wacka i possać. Ma kolo racje. Robiłem dwa mieszkania w Wilkowie po powodzi i nic im nie brakowało, aby dostawali coś cały czas. Pralka nierozpakowana stała w komórce i jeszcze nie bardzo pasowała bo za duża. Takie wixy. Ja im tego nie zazdroszczę bo rysa na głowie na pewno zostaje po takiej powodzi, ale juz bez przesady. Ileż można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady!!! To jest bezradność wyuczona. Pochodzę z terenów popowodziowych, wielu ludziom to ta powódź bardzo pomogła, mieli stare odmiany drzew, sady były do odnowienia - a teraz dostali nowe, to samo z mieszkaniami. Z pomocy korzystali ponad miarę, środków czystościowych to nagromadzili na pare lat. To jest żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata po powodzi a oni żyją bez podstawowych sprzętów??? Bez mikrofalówki??!!! szok! biedni ludzie;/ czy 3 pralki to tak dużo?? jeju;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No by się naprawdę wstydzili!!!!!!!!!!! tak upominać się????? dadzą to dadzą! a jak nie to co? nalezy wam sie "bidoki" powodziowe a żeby was znów zalało i nikt wam nie pomógł!bo i nie musi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip napisał:
2 lata po powodzi a oni żyją bez podstawowych sprzętów??? Bez mikrofalówki??!!! szok! biedni ludzie;/ czy 3 pralki to tak dużo?? jeju;(
Masz rację,od przybytku głowa nie boli. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chytremu to zawsze mało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...