Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świetne oferty pracy biorąc pod uwagę akademicki charakter miasta, po co sa te uniwersytety skoro nikt nie zamierza zatrudniać ludzi z wyższym wykształceniem i oferty dla nich to tylko margines???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczne wiadomości ciekawe tylko ilu z tych pracowników dostanie średnią krajową a ilu średnią lubelską (2000 brutto)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla dziennikarzy coś sie znajdzie? (((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze beda zatrudniac?wiekszosc szukajacych pracy to i tak darmozjady ktorzy nic nie potrafia albo nawiedzeni absolwenci-teoretycy z mania wielkosci i oczekiwaniami 4000 zl netto...nie chcesz pracowac za 1500?nie pracuj i dalej narzekaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fenomen napisał:
i co z tego ze beda zatrudniac?wiekszosc szukajacych pracy to i tak darmozjady ktorzy nic nie potrafia albo nawiedzeni absolwenci-teoretycy z mania wielkosci i oczekiwaniami 4000 zl netto...nie chcesz pracowac za 1500?nie pracuj i dalej narzekaj...
W sumie masz rację, tyle że, te 1500netto to jest od dobrych 10 lat, a zobacz jak przez ten czas wszystko w góre poszło... ale oczywiście jak się nie ma nic, to dobre i tyle, tak aby przeżyć, od wypłaty do wypłaty.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Krogulec - no tak ale te 1500 to chyba nie w Lublinie od 10 lat.. - za taka kase z miejsca nie jeden bezrobotny z pocałowaniem ręki by przyszedł.. - ale jak widać.. jakie miasto takie oferty pracy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesiek napisał:
a dla dziennikarzy coś sie znajdzie? (((((
Urząd Miasta Lublin i Teatr NN, zatrudni ok. 1 tys. wysoko wykwalifikowanych pracowników z wykształceniem humanistycznym i biegłą znajomością języków obcych.To wszystko w związku z projektami Europejskiej Stolicy Kultury 2016r.Minimalna stawka wynagrodzenia,t0 4 tys. netto. i stała Umowa o pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielkim szacunkiem,ale wiekszość poszukująca pracy to ludzie po studiach z niewielkim doświadczeniem.Tak to spełnia się wielka idea socjalizmu by robotnik był "górą" a "wykształciuch " czyścibutem............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury napisałem!Sorki!!!JEŚLI TA ŚREDNIA TO OK.3 TYSIAKÓW BRUTTO ,to nie SOCJALIZM tylko F E U D A L I Z M!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Urząd Miasta Lublin i Teatr NN, zatrudni ok. 1 tys. wysoko wykwalifikowanych pracowników z wykształceniem humanistycznym i biegłą znajomością języków obcych.To wszystko w związku z projektami Europejskiej Stolicy Kultury 2016r.Minimalna stawka wynagrodzenia,t0 4 tys. netto. i stała Umowa o pracę.
A gdzie można to znaleźć? Chętnie aplikuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Urząd Miasta Lublin i Teatr NN, zatrudni ok. 1 tys. wysoko wykwalifikowanych pracowników z wykształceniem humanistycznym i biegłą znajomością języków obcych.To wszystko w związku z projektami Europejskiej Stolicy Kultury 2016r.Minimalna stawka wynagrodzenia,t0 4 tys. netto. i stała Umowa o pracę.
Teatr NN.... błagam nie rozśmieszaj mnie, bo mi się zajady robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoni napisał:
Teatr NN.... błagam nie rozśmieszaj mnie, bo mi się zajady robią
zajady to masz po kile. i smiej sie do bolu, co ci zostalo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacja dla magistrów : niestety wszystkie posady dostawcy pizzy są już zajęte !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Z wielkim szacunkiem,ale wiekszość poszukująca pracy to ludzie po studiach z niewielkim doświadczeniem.Tak to spełnia się wielka idea socjalizmu by robotnik był "górą" a "wykształciuch " czyścibutem............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając tytuł artykułu myślałem, że będzie o naborze do pracy na kasjerów, bądź magazynierów w lubelskich hipermarketach. Po nam studia i uczelnie, skoro jedyne inwestycje jakie w Lublinie powstają, to kolejne hiper-super-ultra markety. A tak inżynier chemii, to najwyżej może ją (dosłownie) wykładać w odpowiednim dziale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jest dopsze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze nic nie ma dla kobiety ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha w Emperii nie wiem czy ten tak pilnie poszukany specjalista czy asystent zarobi 1200 zł na rękę, pani rekruterka prawie zemdlała gdy poprosiłem o 3000 brutto i na tym zakończyła się nasza miła rozmowa Bogdanka zatrudni przez jakąś spółeczę z takim samym efektem jw, wielkie Azoty wezmą 10-ciu fizoli, 3-ch półfizoli + 20 gratisowych stżystów, reszta to cieniasy - jakieś pojedyńcze stanowiska, a te 176 ofert z UP są od jakichś ... którzy chcialiby pracowwnika za minimum, najczęściej zrsztą bez umowy o pracę (zastanawiające że UP nie sprawdza tych ofert). Nie wiem skąd ten entuzjastyczny tytuł Aby do maja, a wtedy bye bye drodzy tani pracodawcy i inne dziadostwo, będą Prezesi sami zapier***ali na produkcji, jako specjaliści i asystenci, jako cieśle zbrojarze czy przy spawaniu mostów albo wreszcie nauczą się uczciwie płcić za uczciwą pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą, zarobki w Emperii są żenująco niskie jak na taką dużą firmę, 1800 brutto na początek !! A jak jesteś specjalistą (czyli masz dośw kilkuletnie + wykszt. kierunkowe) to może 2300 brutto. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ze kwestia wynagrodzenia odchodzi na drugi plan jeżeli chodzi o taką firmę jak Azoty Puławy. Sztuką jest się tam wogóle dostać. Znikome szanse, chyba że ktoś wciągnie za rękę, ewentualnie po plecach się dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...