Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam dla was propozycje, jeśli nie ma pracy w Lublinie to zawsze można wyjechać i nie koniecznie do Niemiec na ogórki ale w inne miejsce Polski. Tylko że wy zawsze będziecie marudzić,bo tak naprawdę nie chce wam się pracować przestańcie narzekać i zakasujcie rękawy i zmieńcie coś, ale nie czekaj na kogoś ale zacznij od siebie. To nasze typowe polskie to marudzenie, jak to nam źle jest. Wielka armia młodych zdolnych bez zapału do pracy, tak naprawdę problem z bezrobociem jest taki że ta wąska grupa społeczna młodych bezrobotnych jest leniwa i najlepiej się wam żyje u mamy bo to jest bezstresowe i byle jaka praca was nie interesuje i oczywiście za 2tys netto na początek plus bonusy. Tylko że życie nigdy nie jest różowe. Te żale, które tu są wygłaszane śmieszą mnie. Bo jesteście zwyczajnymi nierobami, prawda boli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
norbi napisał:
Myślę ze kwestia wynagrodzenia odchodzi na drugi plan jeżeli chodzi o taką firmę jak Azoty Puławy. Sztuką jest się tam wogóle dostać. Znikome szanse, chyba że ktoś wciągnie za rękę, ewentualnie po plecach się dostanie.
Dokładnie, sztuką jest się dostać, ale Pani Kadrowa w pierwszej kwestii pyta czy ktoś z rodziny pracuje???????? paranoja kiedy się skończy w tym nędznym kraju to kumoterstwo???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjęcia w ZA Puławy -trzeba cudu aby dostać tam pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...