Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Biedronki zarzucają swojemu szefowi mobing

Utworzony przez Gość, 24 stycznia 2010 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Tak się składa że ten STRASZNY rejonowy to jeden z najnormalniejszych kierowników z którymi było mi dane pracować. Coś mi to wygląda na zemstę zwolnionej byłej Pani kierownik z Opola i ekipy która poleciała razem z nią. Ale z tego co wiem to na nią były skargi pracowników. Może trzeba się zastanowić zanim od razu osądzi się człowieka którego się nie zna tylko na podstawie relacji jednej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak się składa że ten STRASZNY rejonowy to jeden z najnormalniejszych kierowników z którymi było mi dane pracować. Coś mi to wygląda na zemstę zwolnionej byłej Pani kierownik z Opola i ekipy która poleciała razem z nią. Ale z tego co wiem to na nią były skargi pracowników. Może trzeba się zastanowić zanim od razu osądzi się człowieka którego się nie zna tylko na podstawie relacji jednej strony.
jak dla mnie to on jest psychicznie chory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte natym zdjęciu była kierowniczka biedronki w Opolu lub. oskarża o mobing jak tak można taki jak ona stosowało mało się zdaża a ten pan tzn trzecia osoba z lewej były z-ca który wynosił alkochol z biedronki w opolu lub. nie płacąc za niego to co tam robiprzecież sam się zwolnił. Nie byłem nie jestem i nie będę pracownikiem Biedronki ale znam ludzi i bardzo proszę dziennik o sprawdzanie wszystkich faktów znim cokolwiek zamieści i to nie tylko w tej sprawie inaczej będzie tracił czytelników.A autora tegoreportażu proszę o sprawdzenie wszystkich faktów a nie szukania taniej sensacji myślę że stać tego pana na coś więcej jeśli nie to niech zmieni profesję. przepraszam za stylistykę ale właśnie wróciłem z trasy i pisałem w pośpiechu. Do odniesienia się do tego artykułu zbierałem się od kilku dni ale niestety brak czasu więc dopero dziś o tk póżnej porze to piszę.I jeszcze raz podreślam nie mam nic wspólnego z biedronką ale tak się składa że znam tych ludzi.Pozdrawiam i proszę dzienik o pisanie prawdy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt było kilka drzew ale większość to lipy a po z ty to nie park tylko prywatny teren osobiście nie lubię wycinania jakich kolwiek drzew a ty jak jeteś przeciwnikiem mam nadzieję że w biedronce zakupów nie robisz ale podejżewam że jednak robisz tak jak każdy a tak poza tym to nie jet działka biedronki tylko ludzi z opola i to oni wycieli drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
Śmiechu warte natym zdjęciu była kierowniczka biedronki w Opolu lub. oskarża o mobing jak tak można taki jak ona stosowało mało się zdaża a ten pan tzn trzecia osoba z lewej były z-ca który wynosił alkochol z biedronki w opolu lub. nie płacąc za niego to co tam robiprzecież sam się zwolnił. Nie byłem nie jestem i nie będę pracownikiem Biedronki ale znam ludzi i bardzo proszę dziennik o sprawdzanie wszystkich faktów znim cokolwiek zamieści i to nie tylko w tej sprawie inaczej będzie tracił czytelników.A autora tegoreportażu proszę o sprawdzenie wszystkich faktów a nie szukania taniej sensacji myślę że stać tego pana na coś więcej jeśli nie to niech zmieni profesję. przepraszam za stylistykę ale właśnie wróciłem z trasy i pisałem w pośpiechu. Do odniesienia się do tego artykułu zbierałem się od kilku dni ale niestety brak czasu więc dopero dziś o tk póżnej porze to piszę.I jeszcze raz podreślam nie mam nic wspólnego z biedronką ale tak się składa że znam tych ludzi.Pozdrawiam i proszę dzienik o pisanie prawdy!!!
skoro nie jesteś pracownikiem to skąd znasz sprawę i jak możesz twierdzić ,że znasz tych ludzi ?Jesteś ubawiony sytuacją ,to może Ty pomożesz tym ludziom ,którzy jeszcze pracują ,bo tu o NIch jest walka .Pan Z-CA według Ciebie zwolnił się bo wynosił wódkę ?to raczej firma powinna Go zwolnić za kradzież?Ale pewnie wiesz też ,że Pani II Z-CA. wchodziła do sklepu po jego zamknięciu,pijana brała papierosy i wychodziła jakby nigdy nic ,gdy zostało to zgłoszone rejonowemu ,co zrobił -nic Pani pracuje dalej .Znasz atmosferę i warunki pracy w Poniatowej ,pewnie tak .To wiesz,że rejonowy daje puste protokoły kontroli do podpisania ,kontroluje sam szafki pracownicze ,szydząc z ludzi,że on tu rządzi i nikt z załogi nie odważy się tego potwierdzić .Zwalnia pracowników bez upomnień,nagan,różnic kasjerskich ,a osobie z naganą daje umowę na czas nieokreślony,dlaczego ?dlatego,że ta osoba jest rejonowemu "potrzebna"W Opolu kasjerka miała wypadek w pracy ale został zatajony ,kasjerkę wysłano do domu .Ludzie nie mają stabilizacji nie wiedzą co ich czeka jutro jak przyjedzie rejonowy ,skargi jakie odważyli się wnieść do Pani Dyrektor odniosły odwrotny skutek.Tak po krótce wygląda problem ,kierowniczka z Opola była tam ponieważ ludzie cały czas się z nią kontaktują i to od niej jak powiedział Pan rejonowy zaczął "zamiatać świat" ,nikt nie przypuszczał ,że rejonowy swoją miotłą osiągnie taki zasięg.Dobrze mu to zamiatanie wychodzi tylko myślę ,że nadszedł czas ,żeby to skończyć i żeby ludzie doświadczeni angażujący się pracowali . Także Ciebie proszę sprawdź o co tak naprawdę chodzi i wdedy zabieraj się za opinię .Jak dobrze zrozumiem jesteś kierowcą to szerokości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
Śmiechu warte natym zdjęciu była kierowniczka biedronki w Opolu lub. oskarża o mobing jak tak można taki jak ona stosowało mało się zdaża a ten pan tzn trzecia osoba z lewej były z-ca który wynosił alkochol z biedronki w opolu lub. nie płacąc za niego to co tam robiprzecież sam się zwolnił. Nie byłem nie jestem i nie będę pracownikiem Biedronki ale znam ludzi i bardzo proszę dziennik o sprawdzanie wszystkich faktów znim cokolwiek zamieści i to nie tylko w tej sprawie inaczej będzie tracił czytelników.A autora tegoreportażu proszę o sprawdzenie wszystkich faktów a nie szukania taniej sensacji myślę że stać tego pana na coś więcej jeśli nie to niech zmieni profesję. przepraszam za stylistykę ale właśnie wróciłem z trasy i pisałem w pośpiechu. Do odniesienia się do tego artykułu zbierałem się od kilku dni ale niestety brak czasu więc dopero dziś o tk póżnej porze to piszę.I jeszcze raz podreślam nie mam nic wspólnego z biedronką ale tak się składa że znam tych ludzi.Pozdrawiam i proszę dzienik o pisanie prawdy!!!
Szkoda , że nikt nie napisał prawdy , że osobom które odeszły z pracy nie przedłużono nowych umów o pracę , stąd to całe zamieszanie. Umowy sie skończyły i nie przedłuzono na nastepny okres. Ale wiem z własnego doświadczenia , że jak ktoś jest solidny i dobrze pracuje to takiego pracownika nikt nie zwalnia. Coś się musiało wydarzyć po drodze , że takie całe zamieszanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
Śmiechu warte natym zdjęciu była kierowniczka biedronki w Opolu lub. oskarża o mobing jak tak można taki jak ona stosowało mało się zdaża a ten pan tzn trzecia osoba z lewej były z-ca który wynosił alkochol z biedronki w opolu lub. nie płacąc za niego to co tam robiprzecież sam się zwolnił. Nie byłem nie jestem i nie będę pracownikiem Biedronki ale znam ludzi i bardzo proszę dziennik o sprawdzanie wszystkich faktów znim cokolwiek zamieści i to nie tylko w tej sprawie inaczej będzie tracił czytelników.A autora tegoreportażu proszę o sprawdzenie wszystkich faktów a nie szukania taniej sensacji myślę że stać tego pana na coś więcej jeśli nie to niech zmieni profesję. przepraszam za stylistykę ale właśnie wróciłem z trasy i pisałem w pośpiechu. Do odniesienia się do tego artykułu zbierałem się od kilku dni ale niestety brak czasu więc dopero dziś o tk póżnej porze to piszę.I jeszcze raz podreślam nie mam nic wspólnego z biedronką ale tak się składa że znam tych ludzi.Pozdrawiam i proszę dzienik o pisanie prawdy!!!
CHYBA POMYLIŁY CI SIĘ FAKTY I LUDZIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośka napisał:
skoro nie jesteś pracownikiem to skąd znasz sprawę i jak możesz twierdzić ,że znasz tych ludzi ?Jesteś ubawiony sytuacją ,to może Ty pomożesz tym ludziom ,którzy jeszcze pracują ,bo tu o NIch jest walka .Pan Z-CA według Ciebie zwolnił się bo wynosił wódkę ?to raczej firma powinna Go zwolnić za kradzież?Ale pewnie wiesz też ,że Pani II Z-CA. wchodziła do sklepu po jego zamknięciu,pijana brała papierosy i wychodziła jakby nigdy nic ,gdy zostało to zgłoszone rejonowemu ,co zrobił -nic Pani pracuje dalej .Znasz atmosferę i warunki pracy w Poniatowej ,pewnie tak .To wiesz,że rejonowy daje puste protokoły kontroli do podpisania ,kontroluje sam szafki pracownicze ,szydząc z ludzi,że on tu rządzi i nikt z załogi nie odważy się tego potwierdzić .Zwalnia pracowników bez upomnień,nagan,różnic kasjerskich ,a osobie z naganą daje umowę na czas nieokreślony,dlaczego ?dlatego,że ta osoba jest rejonowemu "potrzebna"W Opolu kasjerka miała wypadek w pracy ale został zatajony ,kasjerkę wysłano do domu .Ludzie nie mają stabilizacji nie wiedzą co ich czeka jutro jak przyjedzie rejonowy ,skargi jakie odważyli się wnieść do Pani Dyrektor odniosły odwrotny skutek.Tak po krótce wygląda problem ,kierowniczka z Opola była tam ponieważ ludzie cały czas się z nią kontaktują i to od niej jak powiedział Pan rejonowy zaczął "zamiatać świat" ,nikt nie przypuszczał ,że rejonowy swoją miotłą osiągnie taki zasięg.Dobrze mu to zamiatanie wychodzi tylko myślę ,że nadszedł czas ,żeby to skończyć i żeby ludzie doświadczeni angażujący się pracowali . Także Ciebie proszę sprawdź o co tak naprawdę chodzi i wdedy zabieraj się za opinię .Jak dobrze zrozumiem jesteś kierowcą to szerokości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napisałem że sie zwolnił bo wynosił alkochol tylko po prostu sie zwolnił. a alkochol wynosił. ludzie opanujcie się jakie sprzątanie. Dlaczego tylko zwolnieni wojują jak to prawda o czym piszecie to osoby które pracują powinny działać a nie te których już nie ma bo napewno tym zwolnionym nie zależy ntych którzy pracują moim zdaniem to po prostu chęć odgryzienia się i szukania winnych, a trzeba najpierw spojżeć na siebie ocenić wszystko co było.J osobiście gdybym został zwolniony to głupka bym niestrugał w gazetach tylko znalazłbym drugą pracę i pracował na chleb a nie zajmował się przeszłością.To mój ostani wpis tutaj.Wpisałem się jako prawda bo myślę że znam tę prawdę.Mądrym radzę weżcie się za robotę.Żegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
nie napisałem że sie zwolnił bo wynosił alkochol tylko po prostu sie zwolnił. a alkochol wynosił. ludzie opanujcie się jakie sprzątanie. Dlaczego tylko zwolnieni wojują jak to prawda o czym piszecie to osoby które pracują powinny działać a nie te których już nie ma bo napewno tym zwolnionym nie zależy ntych którzy pracują moim zdaniem to po prostu chęć odgryzienia się i szukania winnych, a trzeba najpierw spojżeć na siebie ocenić wszystko co było.J osobiście gdybym został zwolniony to głupka bym niestrugał w gazetach tylko znalazłbym drugą pracę i pracował na chleb a nie zajmował się przeszłością.To mój ostani wpis tutaj.Wpisałem się jako prawda bo myślę że znam tę prawdę.Mądrym radzę weżcie się za robotę.Żegnam
My bierzemy się za robotę , a Ty chwytaj w ręce słownik ortograficzny i doskonal poprawną pisownię!!! ZAPAMIĘTAJ: alkoHol i spojRZeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam odrazu napisze ze nie jestem pracownikiem biedronki co czytajac o tym kierowniku to chyba moje szczescie . Czytajac artykul oraz znajac posrednio osoby pracujace w poniatowskiej biedronce szczerze wspolczuje calej sytuacji niestety tak czasto bywa kiedy zatrudnia sie niekompetentna osobe na stanowisku kierowniczym ktora probujac sie dowartosciowac i pokazac swa sile i "inteligecje" bawila sie zaloga . I teraz owszem osoby ktore zaciekle beda bronily tego Pana moga wypowiedziec sie ze jest on specjalnie obsmarowany bo zwolnil niekompetentnych pracownikow ktorym sie nie chcialo pracowac ale sadze ze niestety w tak malym miescie jak poniatowa nie oszukujmy sie kazdy sie bardzo dobrze zna i wie nie tylko kto z kim sypia ale i jak i gdzie pracuje to dobrze wiemy ze zostali zwolnieni jedni z lepszych pracownikow ktorzy rzetelnie wykonywali swoja prace osoby ktore w swoim starzu nie mialy nagany ani upomnien . Na to konto stworzono nowa zaloge zoltodziobow i potakiwaczy ktora owemu Panu bedzie bez zastrzerzen potakiwala , no coz mysle ze rownie dobrze mozemy sie w obecnej poniatowskiej biedronce spodziewac zarowno dalszych niskich cen ale rowniez tak samo niskiego poziomu obslugi od strony pracownikow. mam nadzieje ze nie uraze swoja wypowiedzia osob kompetetnych nadal pracujacych w sklepie wprawdzie pozostalo ich nie wielu ale jednak. a tak jeszcze na marginesie to nie krytykujmy tych ludzi samej gazety czy bogu ducha winnego dziennikarza napisal prawde bo jak wszyscy wiemy zanim pojdzie cokolwiek w obieg w kazdej gazecie jest to sprawdzone a sadze ze artykul jest jednostronnie napisany poniewaz ten Pan nie chcial sie nawet wypowiedziec a nie ze nie zostal poproszony i raczej nie dano mu mozliwosci wypowiedzenia swojej prawdy . jak to wczesniej powiedzialam wspolczuje p[osiadanie takiego szefa "inteligenta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
nie napisałem że sie zwolnił bo wynosił alkochol tylko po prostu sie zwolnił. a alkochol wynosił. ludzie opanujcie się jakie sprzątanie. Dlaczego tylko zwolnieni wojują jak to prawda o czym piszecie to osoby które pracują powinny działać a nie te których już nie ma bo napewno tym zwolnionym nie zależy ntych którzy pracują moim zdaniem to po prostu chęć odgryzienia się i szukania winnych, a trzeba najpierw spojżeć na siebie ocenić wszystko co było.J osobiście gdybym został zwolniony to głupka bym niestrugał w gazetach tylko znalazłbym drugą pracę i pracował na chleb a nie zajmował się przeszłością.To mój ostani wpis tutaj.Wpisałem się jako prawda bo myślę że znam tę prawdę.Mądrym radzę weżcie się za robotę.Żegnam
pytanie a ty majac rodzine na wyrzywieniu wojowal bys??czy siedzial potulnie i modlil sie by nastepnym razem nie padlo na ciebie bo co pozniej dzieciom do garnka wrzucic??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te- „Prawda”- czyja ty prawda jesteś? Czujecie się silni i pomiatacie tymi, którzy chcą tylko uczciwie na rodzinę zarobić. Jak wam nie wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera jest wybuchowa, przykro słuchać jak on odnosi się do kasjerek, są to przewaznie osoby starsze od niego, a traktuje je jak gówniary, Dziewczyny chodzą wystraszone, są przygnębione. Żal patrzec jak z pogodnych osób zrobiły się kłębkiem nerwów przez jakiegoś gówniarza.Straszy panie że wszystkie pozwalnia albo poprzenosi i same się pozwalniają. Bardzo proszę jeśli ktoś "z góry" zagląda na to Forum zróbcie coś z tym panem. Pozdrawiam klientka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak dla mnie to on jest psychicznie chory!!!
chory bo zagonił obijającą się załogę do roboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość 50 napisał:
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera .......
Ciekawe ze osoba az z Gliwic zaglada na to forum,ciekawe ze tam tez jest nowy, mlody pan kierownik,,,,, Czy tak trudno przyznac sie do prawdy?? XD Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BIEDRONCE JEST MOBING I ZASRASZANIE WYKORZYSTYWANIE CZLOWIEKA JAK BIALEGO MURZYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się zwolnij he i nie narzekaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załóżcie związek zawodowy!!! Nie dajmy się poniżać we własnym kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...