Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bogaci sadownicy już lamentują.Składki do ZUS zasilają nasz system emerytalny tak powinno być.Praca w obszarze rolnictwa w Polsce to czarna a nie szara strefa.Pracownicy urzędu pracy powinni mieć uprawnienia kontrole w kwestii legalności zatrudnienia dotyczy to zwłaszcza zarejestrowanych bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następna "dobra zmiana". rozwalą wszystko jak stadninę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli by w Polsce polscy pracownicy zarabiali godnie, to wtedy można by ewentualnie "zagranicznym" płacić mniej... Ale niestety, Polacy w większości zarabiają tak marne grosze, że mniej to już płacić nie można nikomu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem na mózg im padło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna Pani zatrudnia (na czarno)  Ukraincow do rwania truskawek a jak sie sezon zaczyna konczyc to  sie ich praca jej zaczyna nie podobac ( szuka dziury w calym).A zeby mieli wspomnienia to nie doplaca im 1/3 tego co zarobili.Tak sie pracuje u polskiego rolnika.Nie wszyscy tacy sa ale 70% tak robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukry za Bug!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS należy zlikwidować i oddać obywatelom ich pieniądze !! ponoć piramidy finansowe są nielegalne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamten rząd robił łaskę amerykanom a ten robi ma zamiar robić ukraincom którzy na beszczela przywitali obecnego prezydenta banderowskimi flagami, a może to też amerykanom kto wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z polskimi pracownikami budowlanymi? zanizaja ceny i Polacy musza pracowac za poldarmo. Taka ta nasza polityka, Polskich pracownikow maja gdzies. Tacy dobrzy dla ukraincow i innych. Tylko coz Polski budowlaniec nie zastrajkuje jak gornik. TO MA BYC PATRIOTYZM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ukrainskiego budowlanca to jest bardzo duzo ale dla Polskiego to juz jest jalmuzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, pracownicy z ukrainy już nie pracują za dużo mniejsze pieniądze niż polscy koledzy. jako biuro pośrednictwa pracy dla obcokrajowców ***irico.pl dbamy o to aby te stawki były godne i jak najbardziej zbliżone do stawek polaków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W temacie zatrudniania obcokrajowców to dużo się dowiedziałem w agencji Worksol. Co mogę powiedzieć? Na pewno trochę formalności jest do załatwienia, ale na pewno jest to opcja warta rozważania. Zwłaszcza w mojej branży gdzie zasoby jeśli chodzi polskich pracowników się mocn kurczą ostatnio i nic wskazuje na to, żeby ten trend miał się zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę teraz działa pośredników, którzy zajmują się profesjonalną rekrutacją obcokrajowców. Ja na stałe współpracuję z agencją Worksol ze strony worksol.pl. Dość szybcy, nie trzeba dług czekać, żeby zorganizowali pracowników. Mają szeroką bazę, także nawet jak szukałem spawacza z uprawnieniami to udało się takiego człowieka znaleźć. Pracuje do dzisiaj i nie mam z nim problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...