Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiterPan napisał:
Czyli jechał max 70 km/h tak??? Jeśli tak to przepraszam . Ja nie wyzywam nikogo i nie życzę sobie tego w stosunku do mnie.
Czy aby napewno nic złego nie napisałeś.....?? Sory ale nie potrafie inaczej Cię określić....... Jechał więcej ale kto kupuje ścigacza żeby jeździć przepisowo.....??? Gdyby tak było to miałyby na liczniku maxx 100 anie 300 czy nawet 400 km/h !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ napisał:
W pobliżu nie ma lotniska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no to jak nie ma lotniska, to nie szalejemy, tylko jeździmy normalnie- jak Bóg przykazał. Nie ma ofiar, nie ma tragedii- wszytsko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lanka napisał:
Czy aby napewno nic złego nie napisałeś.....?? Sory ale nie potrafie inaczej Cię określić....... Jechał więcej ale kto kupuje ścigacza żeby jeździć przepisowo.....??? Gdyby tak było to miałyby na liczniku maxx 100 anie 300 czy nawet 400 km/h !
Wiesz kto kupuje ścigacza żeby jeździć przepisowo mądry człowiek a jak już łamie te przepisy to na długiej prostej poza teren zabudowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiterPan napisał:
Wiesz kto kupuje ścigacza żeby jeździć przepisowo mądry człowiek a jak już łamie te przepisy to na długiej prostej poza teren zabudowanym.
Ta trasa jest nowa i bardzo szeroka więc kusi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój Dawidowi....!!!! Niech spoczywa w pokoju!!!! a wy nie urządzajcie tu sobie osobistych dyskusji bo to nie czas i nie miejsce. Stało się co się stało i już niestety nie da się nic z tym zrobić. Uszanujcie bliskich Dawida i jego samego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy cierpimy po stracie tak wspaniałego chłopaka jakim był nasz kolega Dawid! Dawidku na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i sercu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA napisał:
Wszyscy cierpimy po stracie tak wspaniałego chłopaka jakim był nasz kolega Dawid! Dawidku na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i sercu!
Dawid był takze moim kolegą..... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc wiesz co wszyscy czują;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA napisał:
Więc wiesz co wszyscy czują;(
Wiemy wszyscy to ból na całe zycie (((((((( Dawid pamiętamy i nigdy nie zapomnimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiterPan napisał:
Wiesz kto kupuje ścigacza żeby jeździć przepisowo mądry człowiek a jak już łamie te przepisy to na długiej prostej poza teren zabudowanym.
~piterpan~ jezel;i nei znales Dawida to nie mow ze on byl glupi okej ?! a jak masz jescze cos waznego do powiedzenia to moze ustawiym sie gdzies we dwoch i porozmaiwamy skoro tego bardzo chcesz co ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opanujcie sie!!!! jak mozecie pisac takie glupoty? jesli Go ktos nie znal, to niech nie nazywa Dawida idiota!!!! ciezko wam zrozumiec, co przezywa jego rodzina, znajomi. ja od niedzieli nie potrafie sobie z tym poradzic... z tym, ze juz Go nie ma, nie wierze w to. a te osoby, ktore nie potrafia uszanowac niezyjacego czlowieka niech pieklo pochlonie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój. Kolesia nie znałem ale zapewne kojarzyłem. Faktem jest że gdyby jechał przepisowo to by żył! Nikt nie może zaprzeczyć nawet Ci obrońcy. Faktem jest też że ludzie nazywając wszystkich "motorowców" idiotami itp trochę przesadzają bo może wydarzyła się sytuacja której nie można było opanować, więc Ci którzy nie znają szczegółów każdego wypadku niech nie oceniają pochopnie. Faktem jest że są ewenementy które jeżdżą dla szpanu. I FAKTEM jest to że wasze bzdurne dyskusje i wyzywanie się nawzajem nic nie da. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę jeszcze dopisać napisał:
Dajcie sobie spokój. Kolesia nie znałem ale zapewne kojarzyłem. Faktem jest że gdyby jechał przepisowo to by żył! Nikt nie może zaprzeczyć nawet Ci obrońcy. Faktem jest też że ludzie nazywając wszystkich "motorowców" idiotami itp trochę przesadzają bo może wydarzyła się sytuacja której nie można było opanować, więc Ci którzy nie znają szczegółów każdego wypadku niech nie oceniają pochopnie. Faktem jest że są ewenementy które jeżdżą dla szpanu. I FAKTEM jest to że wasze bzdurne dyskusje i wyzywanie się nawzajem nic nie da. Dziękuję
Brawo za wypowiedź !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy zastanówcie się nad swoim życiem bo nigdy nic nie wiadomo czy wychodząc dzisiaj z domu jeszcze do niego wrócicie .Łatwo jest wam oceniać ale gorzej taką tragedię przeżyć,bo mnie to osobiście dotknęło i nikomu nie życzę tego doświadczyć.To był mój cioteczny brat więc skończcie te durne komentarze..Jeszcze kilka tygodni temu razem bawiliśmy się na weselu.Na zawsze w naszej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;(;(... Dawiduś... ;(;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martuskalbn napisał:
;(;(... Dawiduś... ;(;(;(;(. to mój kolega Dawdia i mojego taty dhlu. on jest naszym firmy. miły chłopak i pomagał mi wszystko.. teraz go nie ma;(;(.. tesknie za niego ;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb jest w czwartek o 16....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjqchxh napisał:
nie wypowiadaj się przygłupie jeden jak go nie znałeś! ku*** to już mój kolejny znajomy który zginął w ten sposób;((! pieprzone ścigi...! Dawid[*] na zawsze w naszej pamięci;((
rzeczywiscie kolejny dawca nerek i tyle,ma smierc na wlasne zyczenie, motocykle sa dla ludzi rozsadnych a nie dla idiotow;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rzeczywiscie kolejny dawca nerek i tyle,ma smierc na wlasne zyczenie, motocykle sa dla ludzi rozsadnych a nie dla idiotow;/
Przeginacie............ żadnego szacunku..... jeśli taki kretyn jak Ty ma czelność komentować w ten sposób forum na którym już dawno zamarły wszelkie głupie komenty a wpisy dotyczą tylko ubolewania nad śmiercią Dawidka to nie wiem kto tu jest idiotą..... jak szukasz sprzeczek do wont na inne forum!!!!!!!!!! Dawid wracaj.......................................................................... ........................;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;((((((((((((((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś ostatnie pożegnanie Dawida;(......... Boże czemu nam to zrobiłeś???.........;(;(;(;([*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...