Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Tusk obiecał nam szybką budowę S19

Utworzony przez mim, 13 października 2012 r. o 07:14 Powrót do artykułu
młody napisał:
Jeszcze ludzie niedawno śmiali się że nie ma szans na lotnisko na Lubelszczyźnie... PIS-owi szczekacze zawsze będą szczekać
Biedny ignorancie okradany przez swojego idola. Żal mi Ciebie. Ale też przez takich abnegatów jak Ty cierpi większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc lepiej wierzyc prezesowi Jarsławowi.? Dziwne że ludzie nie uczą się na błędach, biorąc pod uwagę wszystkie jego dokonania oraz jego brata kiedy rządzili Polską......Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecał i słupki sondażowe poszły w góre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość1 napisał:
Więc lepiej wierzyc prezesowi Jarsławowi.? Dziwne że ludzie nie uczą się na błędach, biorąc pod uwagę wszystkie jego dokonania oraz jego brata kiedy rządzili Polską......Tyle w tym temacie.
Skończyły się pogrzeby po katastrofie Świeć Pnie Nad Duszami Zmarłych,to oni teraz odkopują i chowają na nowo i PIJAR kwitnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość1 napisał:
Więc lepiej wierzyc prezesowi Jarsławowi.? Dziwne że ludzie nie uczą się na błędach, biorąc pod uwagę wszystkie jego dokonania oraz jego brata kiedy rządzili Polską......Tyle w tym temacie.
Skończyły się pogrzeby po katastrofie Świeć Pnie Nad Duszami Zmarłych,to oni teraz odkopują i chowają na nowo i PIJAR kwitnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amelia napisał:
A czy ktoś tego pajaca w krótkich spodenkach uganiającego się tylko za piłką jeszcze słucha ? czy mu wierzy ?
Ja wierzę, pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Biedny ignorancie okradany przez swojego idola. Żal mi Ciebie. Ale też przez takich abnegatów jak Ty cierpi większość.
Widać, że Bozia poskąpiła rozumu. Większośc cierpi? W czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy w 51 proc należą do skarbu państwa. Wiec Palikot kłamczuchu nie truj, nie kłam i nie manipuluj ze rząd nie ma wpływu na elektrownie w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie obiecał irlandię, i jej nie mam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek Kos napisał:
Widać, że Bozia poskąpiła rozumu. Większośc cierpi? W czym?
A chodźby wysokie bezrobocie, uczciwi ludzie nie maja pracy a powinni jej nie mieć tacy jak ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu154M już nas wyruchał z podatkami. W pierwszym expose zapowiedział ich zmniejszenie, a tymczasem podwyższył i podatki i akcyzę. Temu szkodnikowi nie wolno wierzyć. Tusk won!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mial zniesc podatek belki a wprowadzil Belke ponownie na stołek, mial zlikwidowac abonament a sciga za nieplacenie, mial obnizyc podatki a podwyzszyl i jak tu wierzyć kłamczuchowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna obietnica ! Wzruszyłem się ! "Nikt mi tyle nie obiecał co ten Tusk" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan premier nie potrafi dokończyć obwodnicy Puław (12km) za ok.250mln, a za 19-tkę się bierze, która będzie kosztowała kilka (naście) miliardów zł. No, ale obwodnicę w Puławach budował PiS, więc... Poza tym posłowie ziemi puławskiej nie robią nic, aby ten kawałeczek drogi dokończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------PREMIEROWI TU-154 JUŻ NIKT NIE WIERZY, BO SIĘ NIE DA WIERZYĆ !----------------- A zwłaszcza , że Lublin OKRADŁ z pieniędzy za Obwodnicę Lublina !. Dobrze, że się odezwał Szef reżimu "PO" województwa lubelskiego niejaki Stanisław Żmijan . Pytanie właśnie do Pana Zmijana; dlaczego Pre mier Tusk przejął (ukradł) pieniądze przeznaczone na Obwodnice Lublina i autostrade do Warszawy ? . To nie tylko Nasz Region "okradł" z funduszy na autostrady czy Obwodnice w celu "łatania" totalnego zadłu żenia Polski (!). Panie Zmijan, Nas Lublinian nie obchodzi "nieudolność" Pana Szefa Tuska, Nas interesu je dlaczego odbiera Nam fundusze które nie tylko usprawnią ruch na lubelskich jezdniach ale i poprawią be zpieczeństwo oraz odciążą miasto Lublin od spalin ciężkich samochodów ciężarowych (!). Premier Tusk odwiedzając Nasz Region pojechał do Włodawy nawet do Lublina nie wstępując !. To co się złego dzieje na placah budów autostrad i Obwodnicy JEST ABSOLUTNĄ WINĄ PREMIERA TUSKA !. Ten "Premier" zablokował fundusze przeznaczając NASZE LUBELSKIE PIENIĄDZE NA ZADŁUŻENIE POLSKI KTÓRE SAM DOKONAŁ !. O)bwodnica , autostrady i ekspresówki stoją , bo NIE MA PIENIĘDZY !!!. A w Azotach Puławy to "Premierowi" wierzy jedynie zakładowa placówka "reżimu" "PO" i komuchy !. Reszta ZA PUŁAWY wie że to OSZUST i woli bronić swojego Zakładu poprzez NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" i poprzez pracę swoich rąk . Informacja dla Premiera Tuska : " ŻĄDAMY ZWROTU PIENIĘDZY NA OBWODNICĘ LUBLINA I AUTOSTRADĘ DO WARSZAWY !" i prosimy NIE OSZUKIWAĆ ZA PUŁAW !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marudy!! w obwodnice Lublina też nikt z was na pewno nie wierzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Ja wierzę, pajacu.
To jesteś jeszcze większy pajac od tamtego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Ja wierzę, pajacu.
Jesteś odosobniony pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Ja wierzę, pajacu.
IDIOTÓW nie brakuje.he.he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Marudy!! w obwodnice Lublina też nikt z was na pewno nie wierzył
Gdyby nie zdecydowany protest w Warszawie to byś widział obwodnicę Lublina!!! której nota bene jeszcze nie ma!!! Więc nie ma się z czego cieszyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...