Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Tusk z wizytą w Bogdance

Utworzony przez jozek, 31 maja 2008 r. o 14:38 Powrót do artykułu
UUU nie pasuje Donaldu kask? W czapeczce z Machu Picchu było mu zdecydowanie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
UUU nie pasuje Donaldu kask? W czapeczce z Machu Picchu było mu zdecydowanie lepiej.
..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku
Jaki PiSowski człowieczku wyborco jak mniemam tfu... Palikota? Bredzisz jak mały Kazio. Wszyscy dzielą się na wyborców PiS i PO? A tak się składa, że nie głosowałem ani na jednych ani na drugich, a opinie o płemierze czy też tym śmiesznym rządzie chyba mogę wyrażać jako, że płacę podatki na nich no nie? Zresztą chyba schlebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Jaki PiSowski człowieczku wyborco jak mniemam tfu... Palikota? Bredzisz jak mały Kazio. Wszyscy dzielą się na wyborców PiS i PO? A tak się składa, że nie głosowałem ani na jednych ani na drugich, a opinie o płemierze czy też tym śmiesznym rządzie chyba mogę wyrażać jako, że płacę podatki na nich no nie? Zresztą chyba schlebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy
Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków.
Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem ( zresztą jak i nikt z wyborców, bo póki co w RP wyborów premiera w Polsce nie ma). Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć i to najlepiej czynem a nie PR-em. A tak się składa, że obecny rząd pod przewodnictwem Słońca Peru nie zrobił nic. Pytanie: cena benzyny będzie w tym roku po 5 zł czy też nie? Donald straszył, że stanie się tak za Kaczyńskich, ale chyba myślał o swojej kadencji. I proszę nic o ogólnoświatowych trendach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem . Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć h.
A ty jesteś może rudy, jąkasz się, żona ci się puszcza i przez to jesteś taki zgorzkniały katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty juzio napisał:
A ty jesteś może rudy, jąkasz się, żona ci się puszcza i przez to jesteś taki zgorzkniały katolik
Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).
Odgryzł się Waćpan jak bąk na kobylej dupi*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).
józiek nerwy ci pusiły? to pytania do ciebie były.... tylko taki narwany może być ktoś komu żona się puszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Józka. Ciesze sie ze sa jeszcze ludzie, którzy potrafia myslec, wyrazac swoje opinie i odróżniają sprawne rządzenie od sprawnego PR. A do pozostalych...przeczytajcie jeszcze raz to co napisaliscie i pomyslcie, jesli macie czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...