Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezent dla burmistrza Opola Lubelskiego

Utworzony przez Opolanin, 2 września 2008 r. o 21:06
Proponuję podarować mu szklany nocnik - żeby zobaczył, co narobił. Chyba nie zdaje sobie do końca sprawy z konsekwencji swych działań. DzW . Skażenie środowiska naturalnego i wody pitnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś mądry podpowiada plujesz w mordkę i twierdzi,że deszcz pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie ma chętnych, żeby złożyć się na prezent. Gdzie jest ta Gminna Rzesza potakiwaczy i Tajnych Wycieruchów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągnę już wodę dla radnych ze studni na Ożarowie,by poczęstować nią naszych panów z burmistrzami na czele. Mówili że woda jest czysta i nie ma żadnych skażeń. Zaczniemy od tych co najwięcej mówili. Ciekawe jak im będzie smakować. Kąpać nie chcieli się uciekali do Tunezji, może napiją się wody, którą dzięki nim ludzie musieli pić nieświadomi niebezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA DAJĘ SKŁADKĘ......1 ZŁ KTO DA WIĘCEJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dołożę drugą złotówkę,bo woda jest wzbogacona o paciorkowce kałowe i związki chemiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podbijam cenę za wodę degustowaną przez radnych dwukrotnie przebijam stawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję postawić pomnik wody uzdrowiskowej degustowanej przez jaśśśnie panujących. Dokładam ekstra piątaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są radni jak oni wykonują swoje obowiązki? Nic nie mają do powiedzenia w tej sprawie? Na czym polega ich kontrola poczynań burmistrzów. Co zamierzają zrobić. Jaka była ich rola do tej pory by pozwolić na okradanie kasy gminnej? Może wreszcie powiedzą nam o swoich osiągnięciach? Zapewne ta sprawa do chwalebnych sukcesów nie należy? Może znajdzie się kilku radnych i uchyli rąbka tajemnicy jak to się w tej radzie pracuje a jak było do tej pory" może jeszcze lepiej"? Nie zamykajcie się na ludi,nie izolujcie i nie wstydźcie się tego co robicie. Albo myślcie kim jesteście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szorują rączki z brudu i wiążą krawaty. Dla kogo to robią jeżeli mają tak mocno w d.....pie wyborców i ich sprawy. Mają mocno gdieś publiczne pieniądze. Chyba że chcą się przypodobać no właśnie ale komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie skąpcie grosza dla władz rzućcie grosikiem na wodę dla władz opola im ciągle brakuje kasy. Przecież musimy zatrzymać fachowca darka ,bo nam ucieknie. Nie będzie kto miał pisać programów, zdobywać funduszy i nie będzie tłumacza z angielskiego. Za nim uciekną " inteligentni radn i" i co zostanie z nas??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla kolegów nie skąpie grosza dam 10,może podzielą się z zenkiem jemu teraz potrzeba smarować. Jak zostanie wody to będą mieć chłopaki przepitkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego w Ożarowie w czerwcu wylądowało UFO sławna na całą galaktykę .Mieszkańcy Ożarowa nie śpijcie zakładajcie rozlewnie wody ''ufoludki'' będzie szła jak ciepłe bułeczki Zilion zamieńcie na hale sprzedaży i zlecą a całej galaktyki.A jaśnie nam panujący burmistrz dopiero będzie miał powody do wystawiania klaty po kolejne medale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A burmistrz lata sobie do Afryki. Ciekawe ilu mieszkańców naszej gminy stać na wczasy choćby nad Soliną? A ludzie pracują ciężej niż mały Ptaszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zapieprzają do upadłego, stawiałem wódę,robiłem imprezki, teraz muszę sobie odbić. Nauczyciele niech nie podskakują, bo im szkoły pozamykam. Osp nie dałem zarobić, teraz spłacajcie długi. A w urzędzie jak chcą pracować niech cicho siedzą,ja wam gwarantuję pracę-dopóki ja będę będziecie i wy ja was zatrudniałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/1821611,448,item.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nos tyż tak samo napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/1821611,448,item.html
U nas jest lepiej,władza ma sojuszników w radzie i całkowicie kontroluje całą strukturą państwową w gminie i powiecie. Kto się nimi zajmie jak sądy, prokuratorzy i policja tacy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to już jest.Układy i znajomości.W Kraśniku można już mówić o dyktaturze.Sądy?Prokuratorzy?.Ja mam wrażenie,że w takich samorządach powstały państewka w państwie.W Kraśniku moze dojść do sytuacji ,że burmistrz ogłosi niepodległość miasta i mianuje się prezydentem nowego państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Miejski w Opolu Lubelskim kończy dziś nabór na stanowiska: Podinspektor ds. pozyskiwania środków pomocowych, Podinspektor ds. promocji i rozwoju lokalnego, Inspektor ds. ogólnobudowlanych i eksploatacji komunalnych urządzeń sanitarnych. Ciekawe dla kogo je burmistrz zarezerwował? Czyja córka, czy syn, mają już zaklepaną robotę? A może przyjmie się czyjąś kochankę lub kochanka? Swojak musi być. Korupcja polityczna, dziedziczenie stanowisk, nepotyzm. Dowiemy się już wkrótce... A w PUP w Opolu Lub. mamy zarejestrowanych : 4585 bezrobotnych. Może w I kolejności należało by zatrudnić kogoś z pośród tej grupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca dla swoich? napisał:
Urząd Miejski w Opolu Lubelskim kończy dziś nabór na stanowiska: Podinspektor ds. pozyskiwania środków pomocowych, Podinspektor ds. promocji i rozwoju lokalnego, Inspektor ds. ogólnobudowlanych i eksploatacji komunalnych urządzeń sanitarnych. Ciekawe dla kogo je burmistrz zarezerwował? Czyja córka, czy syn, mają już zaklepaną robotę? A może przyjmie się czyjąś kochankę lub kochanka? Swojak musi być. Korupcja polityczna, dziedziczenie stanowisk, nepotyzm. Dowiemy się już wkrótce... A w PUP w Opolu Lub. mamy zarejestrowanych : 4585 bezrobotnych. Może w I kolejności należało by zatrudnić kogoś z pośród tej grupy?
Oby był to ktoś kto ndaje sie doi tej pracy i faktycznie jej potrzebuje. Musi jednak liczyś się z tym,że na forum zrobicie z niego nieślubne dziecko, kuzyna, kapusia lub kochanka (nawet jeśłi będzie to facet) Waszego burmistrza. Przecież nie takie rzeczy potraficie. Zdaje się ,że na tym polega małość opolskich cwaniaczków wypełnaijących to forum. Pozdrawiam i z góry współczuję przyszłym inspektorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...