Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydencie! Przeproś nas!

Utworzony przez Ted, 28 marca 2008 r. o 10:26 Powrót do artykułu
W Polsce jest ponad 2 miliona gejów i lesbijek czyli połowa tego, co elektorat PiS, ha,ha,ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co 10 obywatel w okresie"produktywnym" niby miałby być homopodobny? No bo chyba nie mówimy o dzieciach i starcach. Mieszkam w miasteczku 10 tysięcznym, czyli powinno być ok. 750 pedałów i(lub) lesbijek? Słowo daję, nie znam żadnej takiej osoby i nie słyszałem, żeby taka u nas była. Kto mu podał takie dane o Polsce? No chyba, że dotarł do tajnych,strategicznych planów wobec naszego kraju. Po tych chorych krzykach w Ewropie to by się zgadzało. Na dodatek chce się gość spotkać z prezydentem. Ja mam wielki wrzód na du*** i też bym się chciał spotkać z tego powodu z prezydentem. Czy jako normalny człowiek mogę znaleźć miejsce dla siebie w tym kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jako normalny człowiek mogę znaleźć miejsce dla siebie w tym kraju? [/quote] O ile nie jesteś gejem lub żydem to nie. Większość (ci normalni) nie jest suwerenem w swoim kraju, a więc nie stanowią żadnych praw dla siebie. Twoje miejsce jest na manowcach, bo sam o sobie i swoim szczęściu stanowić nie możesz i nie masz na to wpływu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Polska była normalnym krajem, upominanie się o swoje: Cygana, Murzyna, Żyda, Niemca, niepełnosprawnego, samotnej matki czy geja nie byłoby żadną snsacją, a ich poniżanie przez władże byłby po prostu niemożliwe. Nie dlatego, że w normalnym świeci te grupy mniejszościowe mają jakiś superpower! Dlatego, że w normalnym świecie władza po prostu wie, że tych ludzi się nie wyszydza, kpi z nich i straszy nimi. Tak po prostu jest w demokracji. Ile lat minie nim to dotrze do rubsznych czerepów nadwiślańskich?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Polska jest rajem dla polityków (nieudaczników) i hosztaplerów i w tym tkwi problem...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R-dest napisał:
Gdyby Polska była normalnym krajem, upominanie się o swoje: Cygana, Murzyna, Żyda, Niemca, niepełnosprawnego, samotnej matki czy geja nie byłoby żadną snsacją, a ich poniżanie przez władże byłby po prostu niemożliwe. Nie dlatego, że w normalnym świeci te grupy mniejszościowe mają jakiś superpower! Dlatego, że w normalnym świecie władza po prostu wie, że tych ludzi się nie wyszydza, kpi z nich i straszy nimi. Tak po prostu jest w demokracji. Ile lat minie nim to dotrze do rubsznych czerepów nadwiślańskich?!
A co kolego w kontekście Twojej wypowiedzi powiesz o szydzeniu z "moherowych beretów" i ludzi dla których Radio Maryja jest czymś bardzo ważnym w życiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...