Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina chce pomóc Halinie i jej rodzinie

Utworzony przez olaf, 8 czerwca 2011 r. o 20:50 Powrót do artykułu
Miałem przyjemność i zaszczyt poznać panią Halinę i jej mamę.To Niezwykłe osoby, ciepłe i serdeczne pomimo doświadczeń od losu.Mam nadzieję,że bezmyślni ,często złośliwi i bezwzględni "urzędnicy" znajdą sposób by im pomóc bo od tego do cholery w końcu są i skoro płacimy im pensję z naszych podatków to przynajmniej nie chcielibyśmy się za nich wstydzić.Dobrze,że los tych wspaniałych kobiet i dzielnych młodych chłopców kogoś obchodzi.Mam szczerą nadzieję,że wszystko się ułoży a życie wróci do normy chociaż rak to najgorsze z doświadczeń które mnie również dotknęło,ale jak widzicie można z nim wygrać.Odwagi Pani Halino!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaf napisał:
Miałem przyjemność i zaszczyt poznać panią Halinę i jej mamę.To Niezwykłe osoby, ciepłe i serdeczne pomimo doświadczeń od losu.Mam nadzieję,że bezmyślni ,często złośliwi i bezwzględni "urzędnicy" znajdą sposób by im pomóc bo od tego do cholery w końcu są i skoro płacimy im pensję z naszych podatków to przynajmniej nie chcielibyśmy się za nich wstydzić.Dobrze,że los tych wspaniałych kobiet i dzielnych młodych chłopców kogoś obchodzi.Mam szczerą nadzieję,że wszystko się ułoży a życie wróci do normy chociaż rak to najgorsze z doświadczeń które mnie również dotknęło,ale jak widzicie można z nim wygrać.Odwagi Pani Halino!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahh... jeżeli Pan prezydent Lublina czyta tą wiadomość, to jeżeli ma Pan takie naprawde dobre serce, to po co to upubliczniać? hmmm kolejny chwyt na kolejne lata prezydentury? Mam nadzieje że się myle i jest w Panu odrobinę dobrego człowieka i nie widzi Pan w tym tylko zysku, ale czuje Pan potrzebe niesienia pomocy tym ludziom. PS. chłopców jest 2, jeden laptop to mało, a no i bez internetu to teraz laptopem można podetrzeć sobie tyłek. hehe Dobry gest z Pana strony, tylko tak dalej, tylko bez mediów a osiągnie Pan coś więcej niż tylko pieniądze Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
InnyRozum napisał:
ahh... jeżeli Pan prezydent Lublina czyta tą wiadomość, to jeżeli ma Pan takie naprawde dobre serce, to po co to upubliczniać? hmmm kolejny chwyt na kolejne lata prezydentury? Mam nadzieje że się myle i jest w Panu odrobinę dobrego człowieka i nie widzi Pan w tym tylko zysku, ale czuje Pan potrzebe niesienia pomocy tym ludziom. PS. chłopców jest 2, jeden laptop to mało, a no i bez internetu to teraz laptopem można podetrzeć sobie tyłek. hehe Dobry gest z Pana strony, tylko tak dalej, tylko bez mediów a osiągnie Pan coś więcej niż tylko pieniądze Pozdrawiam,
To nie wybory samorządowe się zbliżają - to nie zagrywka polityczna. Niektórzy krytykują wszystko, nawet i jak ktoś coś dobrego zrobi. Prezydent miasta jest osobą publiczną - prasa opisuje zarówno potknięcia jaki i dobre uczynki osób publicznych. Jeśli każdy dobry uczynek ma być traktowany w kategorii zagrywek PR - to najlepiej nic nie robić. Może ktoś weźmie przykład z Prezydenta i pomoże Pani Halinie - m.in. po to jest ten artykuł. Co z tego, że chłopców dwóch a laptop jeden?- to może całej rodzinie? Typowa postawa roszczeniowej jemioły - dać palec......Kup im drugiego laptopa i modem hdspa - jak uważasz, że za mało dostali. I nie krytykuj innych za to że coś dobrego robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie. Jestem z Pana dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo Panie Prezydencie. Jestem z Pana dumny
A ja nie .Laptopy nie są aż tak drogie-mógł zafundować dwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 30 lat, od urodzenia mieszkam w Lublinie. Musze przyznac, ze Prezydent Żuk jest pierwszym prezydentem, którego naprawdę szanuję i to nie tylko za polityczną (prawdziwą) aktywność, inicjatywę i szczerą chęć pracy dla tego miasta. To ze jest dobrym czlowiekiem, slyszalem juz wczesniej, jeszcze przed kampanią. Teraz tylko to potwierdza. Wreszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Panie Prezydencie, życzę wielu sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
InnyRozum napisał:
ahh... jeżeli Pan prezydent Lublina czyta tą wiadomość, to jeżeli ma Pan takie naprawde dobre serce, to po co to upubliczniać? hmmm kolejny chwyt na kolejne lata prezydentury? Mam nadzieje że się myle i jest w Panu odrobinę dobrego człowieka i nie widzi Pan w tym tylko zysku, ale czuje Pan potrzebe niesienia pomocy tym ludziom. PS. chłopców jest 2, jeden laptop to mało, a no i bez internetu to teraz laptopem można podetrzeć sobie tyłek. hehe Dobry gest z Pana strony, tylko tak dalej, tylko bez mediów a osiągnie Pan coś więcej niż tylko pieniądze Pozdrawiam,
pisowskie mendy przestańcie pluć jadem, wam zawsze jest źle, tylko dołujecie Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wykonał przynajmniej dobry gest, a Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś podobno olał tę rodzinę i nie wyciągną pomocnej dłoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...