Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam pytanie, może ktoś z was wie pewnie to było na szkoleniu chociaż nie pamiętam, jak mam adres gospodarstwa jako mieszkanie w bloku i jest to pierwszy adres do weryfikacji to co mam zrobić, przecież mieszkanie w bbloku nie może być adresem gospodarstwa bo wtedy musi być centroidą największej działki, czy wtedy trzeba wykasować te dane dotyczące mieszkania i wpisać jedynie w adresie gospodarstwa ulicę ????????? mam nadzieję, że nie zamotałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed chwileczką zaktualizowałem bazę i mam wszystkie punkty adresowe widzę już kilka błędów, ale na to jutro przyjdzie czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
mam pytanie, może ktoś z was wie pewnie to było na szkoleniu chociaż nie pamiętam, jak mam adres gospodarstwa jako mieszkanie w bloku i jest to pierwszy adres do weryfikacji to co mam zrobić, przecież mieszkanie w bbloku nie może być adresem gospodarstwa bo wtedy musi być centroidą największej działki, czy wtedy trzeba wykasować te dane dotyczące mieszkania i wpisać jedynie w adresie gospodarstwa ulicę ????????? mam nadzieję, że nie zamotałem
a masz instrukcje obslugii? tam jest chyba opcja klikajac na weryfikacje ze "weryfikacja niemozliwa" pozniej jak masz weryfikacje adresu uzytkownika to ją weryfikujesz z tym co Ci GPS wyswietla, ja mam natomiast problem troche z tym co kwalifikowac jako gospodarstwo rolne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzę że papier pójdzie w ruch 60mln poszło w błoto a czas leci ...... jak nie zrobili tego od czasu szkoleń do dziś to co uda się im przez 1 noc i takim to sposobem zmarnujemy kolejne dni GUS Główny Urząd Śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kam napisał:
liderzy to grubą kasę przez pół roku biorą i jeszcze z puli nagród wezmą, najmniej a najwięcej się orobią to właśnie rachmistrze
Faktycznie w przesłanych z GUSu mailach wygląda to nieźle i to półroczne wynagrodzenie łącznie z premiami jest, jednak rzeczywistość jest już inna. Zapominasz chyba o komisarzach i zastępcach, którzy nie robią nic, a kasę przytulą o wiele większą niż liderzy. Rachmistrze faktycznie mają sporo roboty, ale jeśli w gminie się przyłożyli i dane podali dobre, to postawienie flagi na mapce chyba tak bardzo nie zmęczy? O wiele gorsze jest to, że są narażeni na dziwnych ludzi czasem i wszędobylskie psy różnej maści. I choć nie ukrywam, że w gminie sporo pracy było przy aktualizacji, to na rachmistrzach spoczywa cały trud spisu i to im chwała a nie nam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Faktycznie w przesłanych z GUSu mailach wygląda to nieźle i to półroczne wynagrodzenie łącznie z premiami jest, jednak rzeczywistość jest już inna. Zapominasz chyba o komisarzach i zastępcach, którzy nie robią nic, a kasę przytulą o wiele większą niż liderzy. Rachmistrze faktycznie mają sporo roboty, ale jeśli w gminie się przyłożyli i dane podali dobre, to postawienie flagi na mapce chyba tak bardzo nie zmęczy? O wiele gorsze jest to, że są narażeni na dziwnych ludzi czasem i wszędobylskie psy różnej maści. I choć nie ukrywam, że w gminie sporo pracy było przy aktualizacji, to na rachmistrzach spoczywa cały trud spisu i to im chwała a nie nam.
jak to rzeczywistość inna?! chyba jakaś umowa obowiązuje, więc tłumaczenie typu na papierze inaczej a w rzeczywistości inaczej do mnie nie dociera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy macie polaczenie z serwerem bo ja do tej pory nie moge pobrac punktow adresowych.zalamka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno padl serwer,wlasnie rozmawialam z liderem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahaaaaaaa to naprawde super, kpiny sobie robia z nas.... czyli zaden rachmistrz nie ruszy w teren tak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka, u mnie od wczoraj wszystko w miejscu, synchronizacja na etapie wysłano 1501 z 1501 i tak od 15 minut, ale nie resetuje... Tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystąpł błąd odczas wysyłania danych po raz 1001
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie można nawiązać połączenia Wybrano numer: Z nieznanego powodu nie można nawiązać połączenia. ..." I ciągle tylko taki komunikat, nawet oprogramowania nie można zaktualizować. Śmiechu warte te udogodnienia. Miały ułatwić i usprawnić prace, ale niestety ją uniemożliwiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kam napisał:
jak to rzeczywistość inna?! chyba jakaś umowa obowiązuje, więc tłumaczenie typu na papierze inaczej a w rzeczywistości inaczej do mnie nie dociera.
Musisz przeczytać te maile żeby się wypowiadać. Skoro nie masz do nich dostępu, to nie jesteś uprawniony do ich czytania. Nie zabrania Ci to pisać głupot, ale skoro nie wiesz, to nie pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie aktualizacja i synchronizacja się powiodły, pojawiły się punkty adresowe, ale kiedy wyszłąm z programu i weszłąm ponownie to wszystkie punkty zniknęły, nie ma nic... kolejne synchronizacje niestety zakończone niepowodzeniem. czy ktoś też tak miał? jak mogę z powrotem przywrócić punkty?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
A u mnie aktualizacja i synchronizacja się powiodły, pojawiły się punkty adresowe, ale kiedy wyszłąm z programu i weszłąm ponownie to wszystkie punkty zniknęły, nie ma nic... kolejne synchronizacje niestety zakończone niepowodzeniem. czy ktoś też tak miał? jak mogę z powrotem przywrócić punkty?????
ja miałam tak samo.. wczoraj miałam wszystkie punkty i mapy już gotowe do pracy ,ale po wykonaniu synchronizacji wszystko zniknęło i do dziś nie mam punktów adresowych, dyspozytor powiedział, że trzeba czekać i dalej próbować..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Północna Wielkopolska stoi w miejscu ( jak coś) nie można nic zrobić, gdy chce aktualizować to pojawiają się kręcące się kółeczka i po chwili zostaje sam pulpit. Nie chce mi się czekać jak piesek pod tym pudlem aż warszawka ruszy 4 literami i coś z tym zrobi. Zaraz napisze do tvn 24 na maila i niech oni coś z tym zrobią bo my to sobie możemy tylko na forum popisać a jaj dziennikarze ich prześwietlą to coś się może dowiemy konkretnego co nie ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowa WLKP. tez stoi a nawet leży!!! Synchronizacja nie idzie, aktualizacja tak samo. Zero połączenia z centralą, jedynie my rachmistrze dzwonimy do siebie z tych śmiesznych terminali i śmiejemy sie z tego wszystkiego!!! Bo nie warto się tym przejmować!!! To nie nasza wina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł, żeby napisać do tvn, bo tak to chyba nigdy się to nie ruszy a czas leci. Jeśli chodzi o północną wielkopolskę to przed chwilą dodzwoniliśmy się do dyspozytora to mówł, że serwery są zapełnione i trzeba czekać. no i co nic nie poradzimy na głupotę, śmiech na sali, a mówili na szkoleniu ze na obchodzie wszystko będzie działać jak należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogą nam tej aktualizacji wysłać w mmsie lub ewentualnie na e-mail przecież to załatwia problem a tak to wątpię że ruszą ich serwery bo są niedostosowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie nie można było zrobić aktualizacji z wersji testowej 4.0.8 do tej właściwej 4.1.0.0, dopiero w jak poszedłem do dyspozytora to dał to informatykom i ci wgrali mi aktualizacje przez kabel usb z kompa, ale żeby było ciekawiej, pełnej synchronizacji dalej się nie dało zrobić. Dopiero jak powiedziałem informatykowi,że wydaje mi się że w moim terminalu jest coś nie tak z łącznością, to sprawdził ustawienia i potwierdził moje przypuszczenia. Zostawiłem im swój terminal i czekam, aż mi go poprawnie skonfigurują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...