Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Henio taki nerwowy? Niech sie nie denerwuje, moze dlatego nie głosował za żadna poprawką do budżetu któa dawał wiecej kasy na lubelszczyznę... poseł z lubelszczyzny smiechu warte... za długo siedzi w wawie i mu za dobrze zeby pamiętał o tym jak sie jeździ na traktorku jak to kiedys robił... Już posłowie Ruchu Palikota głosowali za tym zeby na wschód wiecej kasy poszło na infrastrukture a Henio dr nauk rolniczych z Bożej łaski pomylił guziczki bo go małouśmiechający sie Waldek Strażak P. za jajka z Donaldem ściskali... Rada na przyszłość, jak nie masz czym zabłysnąć to siedz cicho w Dysie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj sp. Dziadek mial takie powiedzenie na nieuzytych, wrednych sasiadow ktorym wszystko zawsze przeszkadzalo. Mowil wtedy " Ty chamie z Dysa" Ale Dziadek szkol nie konczyl, wiec pewnie nie mial racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle. Pana dni w stolicy na stołku posła są policzone. Skończy się era życia za publiczne na koniec kadencji sejmu. Prawo ma być równe dla wszystkich a Pan nie jest wyjątkiem, Tak nie reprezentuje się swoich wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek miał dużo racji nie do dziś przyjęła się ta nazwa chama z dysa na potoczną nazwę mieszkańca i tak widocznie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję urządzić pikietę pod domem posła, posłać mu kilka "ciepłych słów". Ktoś wie gdzie mieszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to krzywda spotkała posła. Niech zobaczy z autopsji jak wygląda "prawo" przez niego stanowione. Gdzie był jak sprawy wywłaszczeń nie dotyczyły jego działki? Życie pokazuje jakie są "pawlaczki". Mówią, że chłop wyjdzie ze wsi ale wieś z chłopa nigdy. Jaskrawy przykład na trafnośc przysłowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ony peeselowiec, to najgorsze ścierwo. z każdym się puści byleby do koryta się dopchać. prostactwo i słoma w butach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie pośle. Szczęście że daleko do końca kadencji i być może wyborcy zapomną prywatę chociaż mam nadzieję że nie i będzie to Pana ostatnia kadencja. Po to postała cpec ustawa wywłaszczeniowa aby pieniacze nie blokowali m innymi budowy dróg na których na skutek ich fatalnego stanu giną rocznie tysiące ludzi ale dla Pana liczy sie tylko kasa. I to ma być reprezentant PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skopiowane od innego użytkownika!!!!skandal UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg ... rozwiń całośćpH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu, proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter ja wiem, a organizujesz pikietę ? jeśli tak to się dogadamy, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter napisał:
Proponuję urządzić pikietę pod domem posła, posłać mu kilka "ciepłych słów". Ktoś wie gdzie mieszka?
Ja wiem jeśli organizujesz pikietę to się dogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie skąd się wzieło powiedzenie "chamy z Dysa"? Jeden "zielony" mydli nam oczy, że z Prezydentem Miasta walczył o S-17. Druga "zielona" nie patrząc na nic wydaje decyzję o ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności i nic ją nie interesuje, że ludzie na stancjach mieszkają, domy wyburzają i drzewa wycinają. Trzeci "zielony" oraganizuje wiece poparcia w Jakubowicach Konińskich i robi wszystko,żeby zdelegalizować ZRID. Jedna i ta sama banda. Widzieliście ostatnio rolników blokujących drogi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Smolarz ,członek KC PZPR nigdy nie zrobiłby takiego świństwa. Należał do tzw. porządnych ludzi.a teraz????!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mieszkańcy którym zostły zabrane dzialki pod budowę S 17 na odcinku Dąbrowica-Lubartów powinni podziękować panu posłowi za to że niedostali do dzisiaj odszkodowań i nieprędko dostaną. Wielki pan poseł ma znajomści w Warszawie i wszystko bedzie robił i się odwoływał. A niewinni ludzie tylko cierpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie ta sytuacja nie dziwi. Pan Henryk będąc wójtem dobrze wiedział jak będzie przebiegała droga, kupił kilkadziesiąt hektarów za grosze a teraz chce jak najwięcej. Jako poseł napewno więcej wywalczy niz zwykły obywatel. Ludzie tylko tak można się w Polsce dorobić milionów. Trzeba być w odpowiedniej chwili na odpowiednim miejscu. Tak wygląda ściezka kariery polskiego posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosujcie na PSL. Hetman wyrolował swoich wyborców, nie poszedł na posła, a Henryk poszedł i załatwia swoje interesy. I wszyscy mająrolników głeboko w d ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś człowieka szanowałem. Od jakiegoś czasu kpią sobie ze mnie a globalnie zero dla regionu. Liczę że pozbędziemy się tej sfory w następnych wyborach. Cicho liczę że PSL nie wejdzie do sejmu i skończy się rumakowanie. Przykład - nasz kochany urząd gminy w Niemcach. Był nepotyzm za Czyżyka. Zobaczcie co jest za PSL-owca Urbasia. To już jest przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywata P. posła jest oczywista. Oczywiste jest również posłowanie. Wszak poszedł on tam pilnować swoich interesów a nie spraw jakiegoś motłochu wyborczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...