Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto pisze te artykuły? "Temperatura maksymalna wyniesie zaledwie 10 stopni na plusie." no moje gratulacje nie będzie tak tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To super że będzie 10 stopni na plusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak będzie wyglądać pogoda na Lubelszczyźnie? Już od środy będzie bardzo zimno. Temperatura maksymalna wyniesie zaledwie 10 stopni na plusie. Odczuwanie chłodu spotęguje wiatr wiejący do 20km/h. Po południu miejscami mogą wystąpić mgły. " 10 na plusie to całkiem ciepło jak na grudzień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pytacie kto to pisze przecież w pierwszym zdaniu wyraźnie jest napisane "Ja podaje..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka, ja już nie wiem który to z kolei artykuł z takimi błędami. czy droga redakcja śpi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu słońce ma się pojawić dopiero w piątek skoro ja je właśnie widzę przez okno? Chyba, że to jakieś moje przywidzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja informuje IMGW" To który z redaktorków jest wróżką pogodynką???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użyty w artykule zwrot: "10 stopni na plusie" - to ma być b. zimno? Co za zmarźluch to wymyślił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja informuję, że każdy sam zobaczy rano jaka jest pogoda za swoim oknem i jaka temperatura na własnym termometrze A tak na marginesie, to niezły artykuł. Bardzo fajnie, że będzie 10 stopni na plusie!!! Tylko szkoda troszkę, bo na nartach już nie pojeździmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś w ogóle z "redaktorów" zastanawia się nad sensem tych "artykułów" i czyta co napisał? "Będzie zimno" w jednym zdaniu, a w drugim "10 stopni na plusie" - od kiedy 10 stopni Celsjusza w połowie grudnia to jest zimno? I tak jest praktycznie w każdej wiadomości - wszędzie podstawowe błędy, jak nie ortograficzne to merytoryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że rtęć spadnie do -15 stopni. Tak nisko leżącej rtęci w grudniu jeszcze nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sk9.pl/candygirl-jpg zapraszam do obejrzenia ciekawych zdjec !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...