Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prognozy wróżki Fatimy

Utworzony przez Robertos, 12 października 2008 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Żenada. Wywiadami z wróżkami DW pokazuje, jak poważnym jest pismem. A dziennikarz przeprowadzający/zlecający wywiad, jeśli jest katolikiem, niech się dobrze zastanowi nad swoją religijnością. PS. Co to za pseudonim tej wróżki? Rozumiem jakieś Venus, Żanety, Rozalie, ale żeby się nazwać "Fatima"? To kpina z katolików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie o czym pisać ? Kurde przeciez zaginięcia osóbzdarzają sie niemal codziennie, wypadki też, politycy przyjeżdzają do Lublina. Śmieszne naprawde :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupoty... "Zatroskana o losy Polski" dziennikarka i... wróżka Fatima - w dodatku. Ciekawe czy gazeta płaci "specjalistom" udzielającym porad? Jeśli nie, to pewnie zapłaciła za delegację pani dziennikarki do Wawy, no chyba że pani redaktor jechała do wróżki prywatnie a wywiadzik "skrobnęła" przy okazji... ale na temat właściwego stosunku do wróżbiarstwa w duchu nauczania Kościoła wypowiedział się już mój przedmówca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się przepowiednia, że spór między Kaczyńskim a Tuskiem przycichnie za rok, dwa. Tyle to i ja mogę wywróżyć, przecież za dwa lata wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czas na porównanie wróżb szarlatana z Człuchowa z wróżbami oszustki z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne!Ta Julita to pewnie Julita Woś z Fabryki gwiazd.Zobaczymy czy konkurencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskany napisał:
Teraz czas na porównanie wróżb szarlatana z Człuchowa z wróżbami oszustki z Warszawy.
Tylko że szarlatan w grudniu mówił o kryzysie banków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie byłes u wróżki Fatimy to nie powinieneś mówić,że to oszustka. Człowieku zastanów się czasem co ty piszesz na forum. Ja byłem u wróżki Fatimy i jestem bardzo zadowolony z wróżby,więc jeśli ty nie byłes nie powinieneś się wypowiadać na jej temat w taki sposób. Zanim coś napiszesz powinieneś się pierw zastanowić a jeżeli nie wiesz co napisać to nie pisz wcale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również byłam u wróżki Fatimy i wszystko co od niej usłyszałam sprawdziło się. Ludzie którzy nawet raz nie byli na wróżbie nie powinni sie wypowiadać na ten temat. Warto jest chociaż raz spróbować przecież nic nie ma do stracenia. Pozdrawiam Ula.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam u wróżki i jestem bardzo zadowolona! Jak ktoś nie był i nie wróżył to na jakiej podstawie stwierdza,że to oszustka. jest najlepsza i pomogła mi w bardzo ważnej sprawie, dziękuję Pani i polecam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, ja znam Fatimę osobiście i się ogromnie cieszę że natknęłam się na ten artykuł. Czy mogę prosić a nawet błagam żeby mi ktoś z Wars wysłał na maila do niej kontakt bo były z zazdrości złamał mi sim-kartę a mam teraz tarapaty. Ps.A ci co tam się wypowiadają to piórko w nos jak nie wierzą-ich strata:) Z góry dziękuję, bardzo bardzo Anastazja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tu mój adres mailowy: anastazja.b.a@wp.pl albo gabinast@mail.ru Jeszcze raz bardzo będę wdzięczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam bardzo przykre że ktoś tak agresywnie atakuje Fatimę jak i inne wróżki jedni to maja inni nie moim zdaniem jej wypowiedz byla neutralna podnoszaca spoleczenstwo na duchu a o to po czesci chodzi aby dodawaly nam skrzydel kazdego wyborem jest czy z jej uslugi chca skozystac czy nie wrozbiarstwo jest od wielu wielu wiekow katolicyzm krocej a jest wiara okrutna z wieloma watpliwosciami i narzucona od lat nie wierzysz jestes zly jestes innej wiary zmien na katolicyzm kiedys bylby spalony lub zadzgany mieczem dzis to jest kazdego na szczescie prywatna sprawa i nikt nikogo nie morduje czy sie nie zaslania wiara czyniac zlo a co do pseudo Fatimy tez ma do tego prawo bo to tylko pewna subkultura uwaza za "świete slowo Fatima inny moze uwazac ze telewizor tez jest sw i nie mozna naduzywac tego slowa ludzie kochani opamietajcie sie i zaszcepcie w sobie wicej tolerancji i zadumy zadawajcie sobie pytania prze rozne za i przeciw swojej i czyjes wierze ale nie negujcie i nie krytykujcie bo to napewno nie jest religijne chyba ze chcecie wladac mieczem i sila narzucac swoje zdanie (przepraszam z bledy w pisiemnictwie )pozdrawiam i radze porozmyslac nad soba nie nad kims
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrozka fatima to sciema , to (...) co chce sobie dorobic w warszawie , jest tez otoczona liczna grupa sponsorow w warszawskich klubach i dziewczyna na telefon , podobnie jak siostra (...) a wy wierzycie w te bzdury ludzie... uczy w jakiejs pseudo uczelni dla wrozek a swoje wypociny produkuje na podstawie programow komputerowych i bzdur http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/laugh.gif
Ostatnio edytowany 24 sierpnia 2012 r. o 11:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezłe hahahaha może Kaczyński, może Tusk a może kobieta może będzie padać a może nie fajne te przepowiednie, pośmiać się można, codziennie ktoś ginie, jest poszukiwany w ciągu dnia w Polsce ginie sporo osób i często nie można ich odnaleźć normalnie wróżenie z fusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as_s napisał:
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życiana http://poznajdate.comi otrzymałam znów tę datę! ((Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
Straszne wręcz, ja bym już trumnę zamawiała, a ubranie trumienne czas zakupić hahahahahahahahaha poznajubranietrumienne.pozapachu.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyczuuwaaam siilną obeecnoość spaameróów. Uuuuuuuuuaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrozka fatima to sciema , to (...) co chce sobie dorobic w warszawie , jest tez otoczona liczna grupa sponsorow w warszawskich klubach i dziewczyna na telefon , podobnie jak siostra (...) a wy wierzycie w te bzdury ludzie... uczy w jakiejs pseudo uczelni dla wrozek a swoje wypociny produkuje na podstawie programow komputerowych i bzdur
proszę o usunięcie tego posta, wciaz po wpisaniu zakropkowanych danych widnieje to w google, to mnie bardzo  obraza, ile razy mozna was o to prosic, proszę to usunąć, w innym przypadku bede musiała wystosowac do was pismo skierowane przez prawnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, o co tyle szumu. Każdy z nas ma prawo do własnych poglądów. Ja korzystam z usług wróżek i jestem zadowolony. Jak komuś to nie pasuje - nie musi korzystać i szkalować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...