Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator zakazał im picia alkoholu

Utworzony przez cx, 30 września 2008 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Prokurator zakazał im picia alkoholu Możecie podać nazwisko tego rozgarniętego prokuratora.Nie wiem czy śmiać się,czy płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości stanów USA zarobiliby od razu po kulce i nawet by o tym w wiadomościach nie powiedzieli. No ale tu mamy "kulturalną" Europę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli brony zabrać ze sobą, albo pługi i zrobić oblężenie, ale... takie rzeczy to tylko w żydnickim rejonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to skandal!!! to nadaje się do wiadomości co najmniej ogólnokrajowych. Za takie mordy i tatuaże to już dożywocie im się należy, A ten Prokurator , to z nimi sztamę trzyma, boi się ich czy jak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie sroga kara ja za napaść na policjantów w ich posterunku. No to teraz niech się posterunki w całej Polsce sioe dobrze zabarykadują bo jak kibole wpadna w grupie 100 osób na taki posterunek to nie będzie co zbierać - chory naród !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezłe wieśmaki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych dwóch na dole musiało zebrać niezły omłot na komisariacie, widać popodbijane oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wam sie należy kulka w łeb za pier***enie głupot!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam zycie komendant w swidniku zawiesi dyscyplinarnie caly posterunek w Melgwi za brak etyki,a prokurator postawi im zarzut nadmiernego uzycia slily czym naruszyli nietykalnosc cielesna igodnosc osobista.Dodatkowy zarzut tozlamanie ustawy o ochronie wizerunku przez pokazania zdjec. Natura nie lubi prozni ktos musi beknoc.Przy tym komendanci moga beknoc policjanci. Po cholere chcieli legitymowac. Maja prosic,przeprzepraszac i nie wtracac sie do bojek.To zle wyglada w prasie ikto ma sie z tego tlumaczyc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam pytan... ludzie nie znacie sprawy a piszecie. to policja z melgwi powinna za to porzadnie oberwac... powinni ich zawiesci w wykonywaniu swoich obowiazkow za taki cos co uczynili...no ale kazdy wie przeciez swoje czyli nic;D no a wyglad nie swiadczy o czlowieku zacznijmy od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko jedno zdanie:) tak się fajnie składa że znam owych "delikwentów" i powiem wam że ci policjanci maja WIELKIE szczęście że to tak delikatnie się dla nich skonczyło. dziekuje za uwage:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie bronie oskarzonych, bo zdaje sobie sprawe z tego jaki oni maja charakter - są "zadziorni" i tyle, ale na tyle na ile ich znam to napweno to wszystko nie wygladało tak jak jest opisane, i policja tez ponosi jakąś wine! oni mają głupie pomysły ale bez przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
ja nie bronie oskarzonych, bo zdaje sobie sprawe z tego jaki oni maja charakter - są "zadziorni" i tyle, ale na tyle na ile ich znam to napweno to wszystko nie wygladało tak jak jest opisane, i policja tez ponosi jakąś wine! oni mają głupie pomysły ale bez przesady
oczywiscie ze to wygladało calkiem inaczej niz "zeznaje" policja. swiadkow jest wielu. czlopcy zostali "napadnieci" wlasnie przez policje i gdyby wszystko bylo normalnie to nie doszloby do tej calej afery. znam ich i wiem jacy sa moze i wygladaja "niebardzo" ale to naprawde spoko chlopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez znam tych chlopakow i kilka chwil przed ta cala sytuacja z nimi rozmawialam.wiem ze to nie jest tak jak opisuje policja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisząc ten artykuł autor tekstu chyba miał przed oczami amerykański film "Atak na 13 posterunek". Nieco ubarwił i podkoloryzował całe zdarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara dla w/w osobnikow jest zbyt mała skruszone owieczki graja spokojnych a w rzeczywistosci to szumowina same mordy mowia za siebie a przeszłosc maja ciekawa zdecydowanie powinni poniesc wieksze konsekwencje wyskoczyc do Policji smieszne kiedys by to bylo nie do pomyslenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...