Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
powstrzymaj swoje konie. bedzie wiadomo kto jechal jak ostanie sie prawomocny wyrok. na razie facet jest PODEJRZANYM i nie moze odbywac kary bo WINA nie zostala mu ponad wszelka watpliwosc UDOWODNIONA. a tymczasowe aresztowanie nie spełnia roli kary tylko ma zabezpieczyc prawidlowy tokm postepowania. skoro sad uznal ze wiekszosc dowodow zostala zebrana to tak jest. w naszym systemie dziala to tak ze wiele osob siedzi w aresztach niepotrzebnie, w sytuacji gdy inne srodki zapobiegawcze bylyby wystarczające (dozor chociazby), ale wybacz - nie zdarza sie zeby byli pochopnie i przedwczesnie zwalniani z aresztu.wiec skoro sad podjal taka decyzje to znaczy ze aresztowanie nie bylo potrzebne. i chwala mu za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd juz zbadal sprawe Mypadek spowodowal po wodce ale nie tylko . po narkotykach takrze obronco zwierząt bez mozgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchaj mądralo zastanow sie co piszesz ???? w wiezieniach siedzą ludzie za drobne przewinienia alimenty nawet za jazde po pijanemu na rowerze. wiec mi nie pisz takich glupot. wiadomo juz wszystko kto jechal. a ze po narkotykach oprucz wodki jechal tez wiesz???? sam fakt ze zostawili chlopca po wypadku nie powiadamiając nikogo mowi duzo co to za ludzie . to zwykli przestępcy za kolkiem ile jeszcze ludzi ma zginąc , zeby wreszcie ten tzw sad zrozumial ze mordercy jezdza wciąrz po naszych drogach. moze dopiero jak ktos z ich rodziny zginie. bo taki bydlak ktory zabil Artura jeszce raz wsiądzie po pijanemu i narkotykach to jest pewne. ale jeszce nie teraz . najpierw powinien zaplacic za to wszystko. i w piekle niech sie smarzy on i ten drugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1234567890- napisał:
Kolego, Twoja misja z góry skazana jest na porażkę. Zrozumienie różnicy pomiędzy statusem podejrzanego/oskarżonego a skazanego prawomocnym wyrokiem znacznie przerasta możliwości intelektualne pewnych osób. Mówiąc kolokwialnie, nie przetłumaczysz im tego, bo lud swoje wie, jak w gazecie napisali co i jak, to winnego musowo jest powiesić na najbliższym drzewie, po głosowaniu audiotele najlepiej ... Odi profanum vulgus et arceo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszesz na porażke jest skazany mówiąc kolokwialnie intelektualisto????? tylko z jakiej planety. 1 byl pod wpływem alkoholu, 2 pod wpływem narkotyków. 3 bez uprawnien. 4 uciekli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy. 5 skutek śmiertelny. więc oczym ty piszesz zacofany niby znający prawo???? zastanów sie co piszesz i co zaszlo tak naprawde. bo myslisz jak 5 letnie dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misza napisał:
Swiadek, nie podniecaj się tak, bo to niezdrowe. Jeżeli pisanie Cię męczy to pójdź sobie na spacer albo wypij herbatkę. Czytaj ze zrozumieniem, piszę, że nie widzę niczego nieprawidłowego w tym, że sąd nie zastosował t.a. Nie oznacza to, że nie jestem za posadzeniem kolesia po końcowym wyroku. Zrozum, że sądy stosują prawo a nie tworzą go. Sąd stosując tymczasowy areszt ma wskazane w jakich sytuacjach jest to dopuszczalne. W tej nie było bo nie istniała potrzeba ZABEZPIECZENIA WŁAŚCIWEGO TOKU POSTĘPOWANIA. Do tego służy t.a. a nie do wymierzania sprawiedliwości czy łagodzenia cierpień rodziny zabitego w wypadku. Sorry, ale pretensje kieruj do ustawodawcy, bo to on tworzy prawo, sądy jedynie je stosują. To taka sama sytuacja jak pretensje, że Sąd nie orzekł kary śmierci, która obowiązywała do początku lat 90-tych czy też nie orzeka kar mutylacyjnych jak obcięcie kończyny czy wyłupanie oka. Nie wymierza, bo nie może, prawo tego nie przewiduje. Życzę sobie, jako członek tego społeczeństwa, żeby sprawca trafił do więzienia na długi czas. A to, że jest w tej chwili podejrzanym a nie oskarżonym wynika z przepisów kpk. Podejrzany to osoba, której postawiono zarzuty ale jeszcze nie skierowano aktu oskarżenia do sądu. Po wniesieniu a.o. stanie się oskarżonym a po skazani - skazanym. Jeżeli nie znasz podstaw kpk to poszukaj w internecie zamiast obrażać ludzi, którzy nauczyli się więcej od Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzic po wolnosci . PRAWNIKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiadek napisał:
tzn prawnikiem jesteś??? raczej nie . po wodce narkotykach ucieczka z miejsca wypadku. bez uprawnien . skutek śmiertelny. sąd powinien nie wypuscic go do sprawy nawet jesli mialaby byc za 2 lata , o czym my tu piszemy.?? slyszales o korupcji w sadach ,policji itd. tak jest w tym przypadku. wiec nie rznij mądrali tylko zastanów sie nad tym. oskarzony bedzie ale to co mial we krwi co zazywal co zrobil - z tego choćby powinien siedziec do sprawy nie chodzic po wolnosci . PRAWNIKU
o czym my tu piszemy.?? no czlowieku zauwaz ze piszesz tu sam ze soba, urzadzasz sobie przedstawienie z tragedii, przynajmniej ja tak to widze.. bo nie wiem w czym ci te posty pomoga =/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
441 napisał:
o czym my tu piszemy.?? no czlowieku zauwaz ze piszesz tu sam ze soba, urzadzasz sobie przedstawienie z tragedii, przynajmniej ja tak to widze.. bo nie wiem w czym ci te posty pomoga =/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszesz ze sam do siebie pisze .... a co wogóle cie to obchodzi obrońco zwierząt. jesli znasz tego bydlaka to przekaz mu ze sprawa i tak trafi do sądu najwyższego. tam nikt nikogo nie przekupi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mnie interesuje ta sprawa , Jestem radca prawnym proponuje naglośnic calą sprawe w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym aby sprawą zajęły się Media. Z tego co wiem to aż głowa się urywa ;/ Po co w ogóle jest prawo? Dlaczego w prawie rządzi pieniądz? Dlaczego za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu ludzie trafiają do wiezienia? Ekspres Reporterów Lub Jaworowicz tym się zajmą. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawca wypadku uciekl za granice ,jak gdyby nic sie nie stało. poprostu tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam Artura i znam reszte tych chłopaków i mam 90%pewnosći że auto prowadził 16-latek a nie Krystian G. nie oceniajcie ludzi skoro ich nie znacie i nie wiecie jak jest naprawde, owszem popej nie żyje ale szykanowanie niwinnej osoby nie zwróci mu życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...