Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura sprawdza, ilu mieszkańcom Karczmisk ogołocono konta

Utworzony przez mosquito, 25 listopada 2009 r. o 21:41 Powrót do artykułu
odbiło jej, jak nic.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qrde jak nie Chodel to Karczmiska.....a może ona też dmuchała w kurę????
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiadomili prokuraturę?!?!?!? guzik prawda to moja znajoma zawiadomiła policję i prokuraturę bank nie kwapił się do poinformowania prokuratury, psipadek?!?!?! czy nie sami rozsądźcie
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie ma z czego robić sensacji – przekonuje nas Józef Marcinkowski, dyrektor oddziału w Karczmiskach" - toż to takie normalne, że człowiekowi giną pieniądze z konta -chciałoby się powiedzieć. Ktoś już musi trząść porciętami, bo gdzie był nadzór, procedury itd????? Czujność uśpiło zdrowe, wiejskie powietrze
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor chyba z jego wypowiedzi wynika,że wie aby o 1 osobie której zabrano zkonta pieniądze a zapomniał o kilku innych osobach, którym także podwinęła kase!!!!!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wniosek z tego nie trzymać pieniędzy w byle jakim banku.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam klientką tego banku i powiem szczerze jestem oburzona całą tą sytuacją okazuje się że PANI do której każdy z klientów tego banku miał zaufanie powierzając jej własne pieniądze potrafiła to w sprytny sposób wykorzystać. To jest czyn nie dopuszczalny bez wątpienia ale czy moze mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czym przez ten czas zajmowało sie kierownictwo tego banku????????? gdzie był nadzór ???????????( tradycyjnie siedział i pierdział w stołki??????!!!!!!!!!!!!) powiem krótko ta pani nie mogła zrobić tego sama,pracownicy tego banku wszyscy bez wyjątku powinni w trybie natychmiastowym zostać zwolnieni inaczej bank spółdzielczy straci wielu klientów a co za tym idzie oczywiscie pieniędzy.Jeżeli chodzi o pokrzywdzonych( jak się okazuje jest ich więcej) w tej sprawie bank powinien wypłacić im odszkodowanie za narażenie ich na utratę zdrowia (wiem przez co przechodzą, z uwagi na to że jedną z pokrzywdzonych jest moja dobra znajoma)
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku osobom ta oszustka okradła konto nie tylko jednej osobie. Dlaczego Bank nie mówi o podrabianiu umów kredytowych?????????? Przeciez to pewna informacja ze takie coś miało miejsce!!!!!! Zresztą tam pół banku to masa ponuraków była!!!!! Dziadostwo jak ta cała Gmina, bród, smród i ubóstwo, zero perspektyw dla młodych osób, wójt aby straż pożarną widzi, W gminie to jak w chlywie, chociaż i tam niektórzy mają czyściej, no ale co zrobić!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Joly, ponieważ wszyscy mówią, że to nie tylko jedna osoba która została okradziona! A co do gminy to chyba racja!!! Zero perspektyw ludzie wyjeżdżają stąd, zero rozrywki. Nie masz znajomości??!!!-Zapomnij o pracy w Urzędzie Gminy, szkole, gimnazjum itp., Zaczynając od sekretariatu Gimnazjum w Karczmiskach - Córka wójta, Szkoła Podstawowa w Zaborzu - księgowa która dawno powinna być na emeryturze (rodzina wójta), Sprzątaczka w gminie - osoba która jest na rencie, mimo to pracuje - Efekt - Bród, stodoła i gomora wstyd dla Gminy, Kierownik referatu jednego w gminie - osoba z 40 ha pola, masą świń, brudem za pazurami,i zero wiedzy o swojej pracy!!! Osoba pracująca w dziale zagospodarowania przestrzennego Pani K.K, pomimo kilkudziesięciu lat pracy i efektów pracy nadal jest zwykłym pracownikiem zarabiającym ok. pewnie 2000zł mimo iż to jej należała się ta posada kierownika, Pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej - nadużywający alkoholu, bez wiedzy pracownik, kierowniczka ZGK urwana od pługa, zero wyglądu kierownika!! Wygład Urzędu Gminy od zewnątrz po remoncie może być, w środku nadal skansen i muzeum. Proszę zobaczyć na stronę internetową sąsiedniej z gmin Wilków, na bieżąco informacje, inwestorzy inwestują, budują pensjonaty, wójt współpracuje z mieszkańcami nie tak jak u nas taki gbur siedzi. Drogi masakra jeśli chodzi o powiatowe to tragedia, gminne jeszcze jeszcze. Niedbalstwo o nic , zobaczmy nawet na rzekę Karczmianke, to jest rzeka?? To jest ściek płynący! Strategia rozwoju Gminy?? To remont świetlic wiejskich, a po co ten remont jak dzieci nie ma na wsi??? Kto tu będzie zostawał? Kto będzie dzieci robił w takiej sytuacji?? ) Jednym słowem takie Białoruskie Hawaje te Karczmiska i ta cała Gmina, a jaka Gmina tak i inne jednostki czy to samorządowe czy to np. Bank Spółdzielczy oddział w Karczmiskach:)))
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boberek trafiłeś w samo sedno BBiałoruskie Hawaje i opis słynnego czarnego pazura najlepsze. Ale co tam, władza szczyci sie że Karczmiska mają 600 lat (podobno). I co? Była Spółdzielnia, było kino, mleczarnia, oświetlony park z placem zabaw dla dzieci i ławeczkami, kolej i stacja PkP, bar a teraz jest 600lat "osiągnięć" w tym prawie 20 lat władzy jaśnie panującego Wójta. Może wreszczie czas na zmiany. Ludzie obudźmy sie ! i skończmy w końcu ten nepotyzm panujący w Urzędzie Gminy. Zapomiałabym, że jeszcze mamy kształcenie ustawiczne w remizie ha, ha
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem prezes zadziałał dobrze. Ciekaw jestem jakie odszkodowanie trzeba by zapłacić pracownicy, gdyby okazało się, że oskarżenia wobec niej były bezpodstawne, a winien przywłaszczenia tej kwoty był ktoś inny.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wiesz panie "opanowany"gdyby nie była winna nie przyznałaby sie do zarzucanych jej czynów to chyba normalne
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joly22 napisał:
Kilku osobom ta oszustka okradła konto nie tylko jednej osobie. Dlaczego Bank nie mówi o podrabianiu umów kredytowych?????????? Przeciez to pewna informacja ze takie coś miało miejsce!!!!!!
Słyszałem, że niektórzy ludzie są aż tak głupi, że próbują wykorzystać to zamieszanie w banku, żeby wyłudzić jakieś pieniądze. Że niby ta pani też im coś skubnęła. Podobno przychodzą tacy ,,pseudoposzkodowani'' do banku. Szkoda tylko, że to zaciemnia wyjaśnienie całej sprawy i odwleka szybkie jej zakończenie z wypłatą przywłaszczonych pieniędzy faktycznie poszkodowanym włącznie. Prokuratura na przesłuchaniu ustali to na 100% bo z akumulatorem na ..... jeszcze nikt nie kłamał. Ciekaw jestem, ilu idiotów wtopi w ten głupi sposób.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie, że ludzie nie wiedzą ile mają kasy na koncie. Jak bym miał takie pieniądze, to z pewnością bym się interesował od czasu do czasu co się z nimi dzieje, kiedy upływa okres kapitalizacji odsetek itp. Z tego wynka, że ludzie nie dbają o swoje finansowe interesy, skoro nie wiedzą co się dzieje z ich kasą bo w przeciwnym wypadku nie zgłaszali by się się całymi gromadami do banku.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie dramatyzował. Mogło być gorzej. W bankach internetowych to dopiero jest pole do popisu dla oszustów. Wirtualne pieniądze, jakieś kody do których nie wiadomo kto ma dostęp, zlecanie usług przez telefon. Tam to dopiero można zrobić gruby przekręt. Gdybym na to wpadł wcześniej już dawno bym pracował w biurze obsługi klienta takiegio banku. Ciekawe czy ktoś ma takie statystyki ile tam forsy znika z kont. Tam poszkodowanych liczy się w tysiącach. Więc w tym przypadku skala oszustwa nieporównywalna.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracaąc do Urzedu Gminy zgadzam sie z waszymi wypowiedziami BOBER wiesz jak to jest ręka ręke myję ) pracownicy nie potrafią wykonywać czynności za które pobierają z naszych podatków pensje nie umieją udzielać informacji ,lekceważą interesantów, kpią z nich, potrafią wyśmiać się w twarz ludziom którzy tak naprawde ich żywią,zwracają się w sposób opryskliwy,zero kultury i tolerancji w stosunku do innych wogóle nie mają pojęcia jak powinien sie zachowywac urzednik państwowy a tym bardziej jak powinien wyglądać wchodzac , do urzedu ogarnia mnie przerażenie widze cos w rodzaju sabatu który przyświecają kłębiące sie tumany dymu papierosowego ŻAŁOSNE !!!!!!!!!!!!!!! URZĄD Z CZASÓW KOMUNY brud smró i ubustwo. Może warto BY było zastanowić się nad zmianami kadry pracowniczej. GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU PRACOWNICZEGO ZA NAGANNE KREOWANIE WIZERUNKU URZĘDU PAŃSTWOWEGO
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDZIWIONY NIE DZIW SIE TAK BO PO TO SĄ PRZECIEŻ BANKI BY LUDZIE W BEZPIECZNY SPOSÓB MOGLI LOKOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE PRAWDA ŁAŻENIE KILKA RAZY W TYGODNIU I DOPYTYWANIE SIE CZY JESZCZE SA NA NASZYCH KONTACH PIENIĄDZE JEST RACZEJ PORONIONYM POMYSŁEM POBIERAJĄ PRZECIEŻ OPŁATE ZA PROWADZENIE KONTA (i to wcale nie taką małą) WIĘC NIECH PROWADZĄ TE KONTA W NALEŻYTY SPOSÓB
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej waszej wsi to ludzie zawsze robią Z IGŁY WIDŁY. Businesmani kradną miliardy, politycy defraudują podobne kwoty i jakoś nikt z tego nie robi sensacji.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinszowania mieszkańcom Karczmisk za dwóch Zeniów i ich otoczki. "sto dwadzieścia lat tradycji". Tradycję utrzymują, o co pretensje. Czekajcie dalej, aż Wam na ... ją na głowy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MARTA~ napisał:
ZDZIWIONY NIE DZIW SIE TAK BO PO TO SĄ PRZECIEŻ BANKI BY LUDZIE W BEZPIECZNY SPOSÓB MOGLI LOKOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE PRAWDA POBIERAJĄ PRZECIEŻ OPŁATE ZA PROWADZENIE KONTA (i to wcale nie taką małą) WIĘC NIECH PROWADZĄ TE KONTA W NALEŻYTY SPOSÓB
Ludzie!!! Po co nosicie pieniądze do banku? Odkładajcie do skarpety, w poduszkę, albo do szafy między ciuchy! W tym przypadku nikt od nas opłat za prowadzenie konta nie będzie pobierał! Jak ktoś oglądał program, o złodziejach, którzy robili takie ,,kontrolowane włamania'' to w szafie zawsze znajdowali niemałe kwoty żywej gotóweczki. Za to pieniądze zdeponowane w banku nie kuszą żeby je natychmiast wydać. Wiadomo jakie ludzie mają potrzeby. Zawsze jest coś co byśmy chcieli kupić. Zmienić auto na lepsze (bo śąsiad przecież też zmienił na nowszy), na wycieczkę pojechać, dzieciaki (już dorosłe) podratować finansowo itp. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że z szafy gwizdnie kasę młodociany wnuczek, mąż pijak przechla itp. Jak sądzicie? Gdzie jest kasa bezpieczniejsza?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 87

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.