Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura sprawdza, ilu mieszkańcom Karczmisk ogołocono konta

Utworzony przez mosquito, 25 listopada 2009 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Ziemek napisał:
Ja bym nie dramatyzował. Mogło być gorzej. W bankach internetowych to dopiero jest pole do popisu dla oszustów. Wirtualne pieniądze, jakieś kody do których nie wiadomo kto ma dostęp, zlecanie usług przez telefon. Tam to dopiero można zrobić gruby przekręt. Gdybym na to wpadł wcześniej już dawno bym pracował w biurze obsługi klienta takiegio banku. Ciekawe czy ktoś ma takie statystyki ile tam forsy znika z kont. Tam poszkodowanych liczy się w tysiącach. Więc w tym przypadku skala oszustwa nieporównywalna.
Chłopcze - wiesz jak działa taki bank internetowy i jakie ma zabezpieczenia???? Jestem użytkownikiem jednego z nich (od kilku lat) i nic mi nie zginęło. Spróbuj zalogować się komuś na konto w dowolnym, a zobaczysz. Co do "gminny"..... Ciekaw jestem, kiedy urzędnicy zorganizują nowy przetarg na żwir? Kasa na ten cel jest, a dziurawych dróg, nieutwardzonych poboczy jeszcze więcej. Jak można budować nową drogę - np na Kolonię - i zakończyć budowę w miejscu gdzie teren podnosi się do góry? Nawet dziecko wie, że woda zrobi swoje i podmyje to co zbudowano. Jeśli ktoś odpowiedzialny nie wierzy, to niech przespaceruję się....jakieś 900m od urzędu. Znajdzie się chętny zobaczyć pierwsze dziury na styku dwóch nawierzchni, po miesiącu użytkowania? Czepiam się? Nie, żądam myślenia... Wiem, za dużo wymagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
Boberek trafiłeś w samo sedno BBiałoruskie Hawaje i opis słynnego czarnego pazura najlepsze. Ale co tam, władza szczyci sie że Karczmiska mają 600 lat (podobno). I co? Była Spółdzielnia, było kino, mleczarnia, oświetlony park z placem zabaw dla dzieci i ławeczkami, kolej i stacja PkP, bar a teraz jest 600lat "osiągnięć" w tym prawie 20 lat władzy jaśnie panującego Wójta. Może wreszczie czas na zmiany. Ludzie obudźmy sie ! i skończmy w końcu ten nepotyzm panujący w Urzędzie Gminy. Zapomiałabym, że jeszcze mamy kształcenie ustawiczne w remizie ha, ha
... i szkolne(a gdzie towarzystwo się bawiło w tym roku???), pijackie biesiady piwne. To taka nowa świecka tradycja... Zapomnieli zacni obywatele, by pochwalić się tym w ramach obchodów 600lecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki kosy na sztorc!!! Jutro o północy idziemy odbić urząd gminy z rąk buńczucznej hunty Zenonów. !Hasta La Victoria Siempre! Władza musi wrócić w ręce ludu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bober 26.11.2009 o 21:19:08 napisał: "Szkoła Podstawowa w Zaborzu - księgowa która dawno powinna być na emeryturze (rodzina wójta)" Hejka Boberku! Dobrze jesteś zorientowany w kulisach władzy lokalnej, ale jeśli chodzi o zajebiście atrakcyjną posadkę Głównej Księgowej w Szkole Podstawowej w Zaborzu to (UWAGA! 1/4 etatu !!!) mogłeś aplikować na to stanowisko w ubiegłym roku, jak zresztą inni zainteresowani, których była cała masa, po prostu tysiące chętnych... Ale bierz sprawy w swoje ręce i składaj papiery jeśli kusi Cię ta intratna oferta. Wierzę w Twoje zaangażowanie i całkowite oddanie sprawom społecznym i lokalnym! PEACE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek na wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mneme napisał:
Bober 26.11.2009 o 21:19:08 napisał: "Szkoła Podstawowa w Zaborzu - księgowa która dawno powinna być na emeryturze (rodzina wójta)" Hejka Boberku! Dobrze jesteś zorientowany w kulisach władzy lokalnej, ale jeśli chodzi o zajebiście atrakcyjną posadkę Głównej Księgowej w Szkole Podstawowej w Zaborzu to (UWAGA! 1/4 etatu !!!) mogłeś aplikować na to stanowisko w ubiegłym roku, jak zresztą inni zainteresowani, których była cała masa, po prostu tysiące chętnych... Ale bierz sprawy w swoje ręce i składaj papiery jeśli kusi Cię ta intratna oferta. Wierzę w Twoje zaangażowanie i całkowite oddanie sprawom społecznym i lokalnym! PEACE!
Masz rację, że ten przykład z g.k. jest średnio trafiony. Ale intratne stanowiska póki co "wygrywają" godni, sprawdzeni towarzysze - oczywiście wybrani w drodze konkursu przez gminnych "fachowców" od wszystkiego. Za niektórych wybrańców już teraz gmina musi się tłumaczyć i świecić oczami... Co do fachowości urzędników - ile było skarg na źle przygotowane przetargi od firm zewnętrznych, które nie wiedziały w co wdeptują? Czy były przetargi odwołane - bo ktoś czegoś nie dopatrzył? Jak wprowadzano odbiór śmieci? Jaka jest rola niektórych urzędników gminnych w organizacji "biesiad piwnych" promujących publiczne ochlejstwo? Niewiedza? Burdel organizacyjny? Starcze myślenie - tylko do emerytury, a jak kroi się jakaś draka to na zwolnienie? -niepotrzebne skreśl!!!! A może już żyli 600leciem. Proszę o podanie jakiejkolwiek uzasadnienia(link, wiarygodne źródła etc), że Karczmiska powstały 600lat temu i nie jest to wymysł kilku fantastów. Na oficjalnej stronie internetowej Karczmisk, w zakładce historia o tym..... sza O arogancji, pogardzie dla "szarego petenta" w urzędzie nawet nie wspominam. Wielu tego doświadcza i ma już serdecznie dość!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do banku to jest to sytuacja, która może się stać w innym banku nawet w tym nie byle jakim. A co się tyczy naszej władzy to jest gorzej niż na Białorusi, co powie na posiedzeniu rady "WÓDZ WIELKI człowiek" to jego podwładni (wódz to przewodniczący gminnego PSL a większość radnych też PSL) muszą to zatwierdzić. Pracownicy urzędu to kadra postkomunistyczna a młoda uczy się od nich. Jak do tej pory jedyny solidny pracownik to inspektor oświaty ale i on będzie musiał ustąpić bo po co Z MOTYKĄ NA KSIĘŻYC. Jak nie zmienimy Wójta to tak będzie dalej. I jeszcze jedno : co się tyczy posady głównej księgowej szkoły w Zaborzu to jeśli ktoś jest chętny na to stanowisko i ma odpowiednie kwalifikacje to nie potrzebne mu są znajomości (pani księgowa ustąpi bo z 1/4 etatu nabiła kasy) . NIC SIĘ NIE ROBI O NIKOGO SIĘ NIE DBA . CAŁA PRAWDA O KARCZMISKACH. PS. W Karczmiskach Drugich Wójt nie wygrał wyborów więc po co dla nich coś robić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Zenon napisał:
Co do banku to jest to sytuacja, która może się stać w innym banku nawet w tym nie byle jakim.
Słusznie zauważyłeś, że to może stać się w każdym banku. Jednak piszesz tak, jak by Bank Spółdzielczy był bankiem byle jakim. Zdarzyła się wpadka, bo pracownik okazał się złodziejem. Przypominam tym, którzy nie wiedzą, że Banki Spółdzielcze to już ostatni obrońcy polskiej bankowości. Nawt POLBANK jest Grecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek na Wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekamy, krytykujemy i co? Biesiad piwnych było chyba dziesięć. Bawiły się elity władzy łącznie z policją i gdzie? w szkole!. A co na to podobno jedyny porządny urzędnik w gminie- P. Inspektor? Podkulił ogon i siedział cicho, żeby sie nie narazić, bo może jeszcze trochę popracuje. Może powinien nazywać się jego stanowisko " Inspektor od antyoświaty i antykultury"? A z tym 600 leciem to totalna przewałka. W 2010 wybory, więc trzeba było coś wymyśleć medialnego i pewnikiem Inspektorowi dano zadanie, a ten posłusznie wykonał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje w tzw. GOK-u? Z kulturą to ma tyle wspólnego co... nic. Oprócz chóru i kapeli I PŁATNYCH NA WĄTPLIWYCH ZASADACH GRY NA INSTRUMENTACH NIE MA ŻADNYCH ZAJĘĆ!!! Widocznie kadra nie jest odpowiednio przygotowana do pozyskiwania unijnych pieniędzy i zaproponowania czegoś sensownego dzieciom i młodzieży. Wybory niedługo więc zamiast kosy w dłoń to wszyscy na wybory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek na Wójta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIEK NA WÓJTA!!!!! POPIERAM W 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w poniedziałek bierzmy za taczki i widły i wywieźmy wszystkich pracowników z Urzędu skończmy z tym burdelem bo jak nie to oni skończą z nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za oko oko, ząb za ząb" - dla mnie może być i poniedziałek. Ja tam jestem zawsze na miejscu... AVE STAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek na Wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Zenon napisał:
Co do banku to jest to sytuacja, która może się stać w innym banku nawet w tym nie byle jakim. A co się tyczy naszej władzy to jest gorzej niż na Białorusi, co powie na posiedzeniu rady "WÓDZ WIELKI człowiek" to jego podwładni (wódz to przewodniczący gminnego PSL a większość radnych też PSL) muszą to zatwierdzić. Pracownicy urzędu to kadra postkomunistyczna a młoda uczy się od nich. Jak do tej pory jedyny solidny pracownik to inspektor oświaty ale i on będzie musiał ustąpić bo po co Z MOTYKĄ NA KSIĘŻYC. Jak nie zmienimy Wójta to tak będzie dalej. I jeszcze jedno : co się tyczy posady głównej księgowej szkoły w Zaborzu to jeśli ktoś jest chętny na to stanowisko i ma odpowiednie kwalifikacje to nie potrzebne mu są znajomości (pani księgowa ustąpi bo z 1/4 etatu nabiła kasy) . NIC SIĘ NIE ROBI O NIKOGO SIĘ NIE DBA . CAŁA PRAWDA O KARCZMISKACH. PS. W Karczmiskach Drugich Wójt nie wygrał wyborów więc po co dla nich coś robić ?
Witam Przypadkowo wszedłem na to forum przeglądając internetową wersję dziennika wschodniego a zainteresowanie moje wzbudziło ponieważ kilka miesięcy temu miałem okazję odwiedzic Karczmiska i okolice. Powiem tak, aż głowa zaczyna boleć od tego "ujadania", które własciwie tylko tyle ma na celu by dokopać lokalnemu bankowi a przy okazji lokalnej władzy i wszystkim kto sie tylko nawinie. Z przerażeniem czytam jak to niby wszyscy włacznie z urzędnikami oraz pracownikami banku są niekompetentni i nadaja się właściwie tylko do wymiany. Tak oczywiście sądzą pewnie ci którzy na tą wymianę czekają a to forum jest okazją by wylać wszystkie pomyje które powstały na kanwie ich "uczciwosci i trosce o gminę". Szanowni Państwo mam taka propozycję weźcie się może do roboty. Czy uzurpując sobie mądrość na władzę oraz umiejętność na ewentualne prowadzenie spraw lokalnych macie doświadczenie w tej materii a przynajmniej zrobiliście w swoim życiu coś pożytecznego. Nie sądzę bo wygląda mi to na synomimy próżnosci. Spróbujcie najpierw zrobić coś pożytecznego dla tego społeczeństwa to może oczywiście będziecie mieli szansę w najbliższych wyborach ewentualnie starając się o te "jakże atrakcyjne stanowiska". A tak na koniec, pojawił w kilku postach się wątek polityczny, który jest mi dość obojętny ale cos tak czuje że gdzies tu mi troche śmierdzi PiSem i Samoobroną a ten swąd polityczny jest dużo trudniejszy do zniesienia od innych. Pozdrawiam tych którzy naprawdę z oddaniem pracują dla lokalnej społeczności dbajcie o swoja mała ojczyznę bo okolica jest bardzo piękna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolica jest zaiste piękna, ale niestety zbyt zaludniona. Ten kontekst, na który zwrócił uwagę Axel (dzięki za inspirację), podsuwa mi pomysł co pożytecznego mogę zrobić dla mojej małej ojczyzny... Kosy na sztorc Chłopaki!!! HA, HAHA, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Axel ty buraku jeden. Gmina to jeden wielki burdel w środku jak na śmietnisku, Kurz, brud i ubóstwo. Nie mówie o wszytkich urzędnikach w tej gminie ale większość to totalna klapa dla wójta i Eduarda R. (byłego AA%%%) Sam wójt nie lepszy. Przyjmuje ludzi do gminy co idąc do pracy do urzędu wychodzą od razu od dojenia krów bo mają po 50 ha pola. Dziadostwo i tyle!!!!!! Sprzątaczka w gminie co ledwo chodzi. Pier...całe wybory nie będe na tego mungoła z Psl głosował na tą wiejską złodziejską na czele ze starostą Partię Antypolityczną!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIEGOWa Z ZABORZA to specjalnie pan Wójt dał oferte na 1/4 etetu żeby nie było chętnych, a ta Krowa siedzi jak na całym etacie. I co to za 1/4 etatu. Pewnie sobie dorabia do całego etatu!!! i o to cała prawda o tej 1/4 etatu;. Gratuluje Panie Wójcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 87

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...