Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura sprawdza, ilu mieszkańcom Karczmisk ogołocono konta

Utworzony przez mosquito, 25 listopada 2009 r. o 21:41 Powrót do artykułu
No i forum umilkło, a tu nowe atrakcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie atrakcje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy centrala PiS wie, w jaki sposób przewodniczacy rady pogrywa sobie w Karczmiskach z wyborcami. Pani Małgorzato, jak pani się nie wstydzi brać we tym udziału i być na smyczy tego czlowieczka? Przegrała pani fuchę radnego, ludzie wywalili też z funkcji sołtysa, to teraz tak się pani odgrywa? Wstyd mi uczestniczyć w takim politycznym kole gospodyń i mam nadzieję, że nie tylko mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że jest nas więcej, bo już się zaczęłam bać o przyszłość Karczmisk. Nie wiem czemu Małgosia się w to wszystko bawi, traci w oczach ludzi i to bardzo dużo, a to kobieta aktywna i mogłaby wiele zdziałać ale działając w takim duecie zostanie sama. Kobiety to nasze koło z tradycją i nie pozwólmy wykorzystywać naszej organizacji do rozgrywek politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło Gospodyń w Karczmiskach działa od bardzo dawna i zostało stworzone, aby kultywować tradycje, jednoczyć społeczeństwo. Szkoda, że jego funkcja się zmieniła, że jest wykorzystywane do rozgrywek politycznych. Zgadzam się z poprzednimi wpisami, Pani Małgosia to aktywna kobieta, która ma dużo do zaoferowania. Niestety dała się zmanipulować i bierze udział w tych szopkach politycznych, przez które bardzo dużo traci w oczach ludzi. Pan Przewodniczący Rady manipuluje Panią i otaczającymi go ludźmi, nie kieruje się dobrem społeczeństwa, tylko własnym. Ludzie otwórzcie oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne Panie. Zbierzcie się, porozmawiajcie, dogadajcie się dodatkowo z mocno upolitycznioną OSP Karczmiska Drugie i pogońcie szemranego proroka. Nie ma co się na forum rozpisywać, bo to wam nic nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie zauważacie z kim macie do czynienia? A ile lat temu już mówiłam, że tych ludzi trzeba wywalić z jakichkolwiek funkcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że jutro przewodniczący powie dlaczego działa na złość wójtowi zamiast współpracować dla dobra gminy? Ja się nie znam, ale jak mówili, że złożyli wniosek o sesję nadzwyczajną i jej nie zwołano, to ktoś tu chyba złamał prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahah, podkupił ogon i uciekł z sesji żeby go nikt nie rozliczał. Parodia parodia i jeszcze raz parodia. Dostał dzieciak trochę władzy i mu ta władza zaszkodziła jak widać. A ten prowadzacy sesje to nich się czytać nauczy i poczyta jak sie sesję prowadzi. Ależ pośmiewisko z tej rady zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, podkulił ogon jak mały piesek i właściwie to tak jest, bo małe pieski szczekają najgłośniej. Zeczywiscie cyrk robi razem ze swoimi radnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się Państo dziwicie, ten człowiek tylko mąci i skłóca, teraz wykorzystał Koło Gospodyń do swoich rozgrywek politycznych,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z powyzszymi wpisami trzeba sie zgodzic a teraz jeszcze zyvzenia dla strazakow ale tylko z czesci drugiej  kobitki opamietajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo sesja, może wreszcie dowiemy dlaczego przewodniczący ani zastępca nie zwołali sesji nadzwyczajnej. Dawno temu miało być wyjaśnienie, a tu ani wyjaśnień ani protokółu. Czy ta rada potrafi zrobić coś dla gminy? Radni z PSLu to w ogóle potrafią mówić, czy ich nie obchodzi jak reszta ośmiesza gminę i jedynie na dietach im zależy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czego dowiedziałas się na sesji? Znowu pajacowanie. Kim jest ten Pajdowski? Ktoś rozumie te zapytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogladajc ostatnia sesje proponuje panu przew. aby obnizyc swoje diety .Ogladajac to wystapienie przewn zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to pisał radny Michał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dociekaj czy MichAL CZY  Patryk tylko oceń obektywnie kulture i zachowanie niektorych choć im słoma z butow wyłazi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyląduje spadochroniarz to się wszystko na lepsze pozmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni państwo. Niedługo wybory uzupełniające. Głosujmy jak należy i wybierzmy mądrze. Nie pozwalajmy Filipowi i Flapowi psuć gminy. W ogóle pora rozpocząć procedury zmiany radnych z przewodniczącym na czele, bo zniszczą naszą gminę. W poniedziałek sesja, idźmy i wyraźny opinie o tych pseudopolitykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to podziękujmy przewodniczącemu i temu drugiemu. Milion zł dotacji na drogę gmina dostała, a oni kasę każą oddać i nie pozwolą wójto zrobić drogi gminnej, bo kasę lepiej oddać staroście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 83 z 87

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...